Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie napisałem. Wszystko zależy od stanu technicznego i wizualnego oraz od kompletności zestawu. W tej ofercie nie ma chyba mowy o kartach, jest zegarek i pudełko.

Warto wiedzieć, że reduced ma krótką bransoletę, nie na każdy nadgarstek wejdzie, max 18mm.

 

Polecam dozbieranie do Profa. I dużo cierpliwości w szukaniu.

 

Właśnie mam dość szczupłą rękę więc i tak musiałbym skracać bransoletę. 

 

Muszę też podjechać do jubi i przymierzyć Profa bo może się okazać za duży wizualnie względem obwodu nadgarstka.  I może zostać tylko Reduced. 

 

Właśnie widziałem, że jest samo pudełko bez żadnych kart. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady. Czyli ten z allegro w ogóle się nie opłaca ? 

 

Czytając forum właśnie widziałem wypowiedzi użytkowników, że red jest wstępem do profka. Mam pewną barierę psychiczną (zapewne z biegiem czasu się złamie), żeby dać za zegarek więcej niż 10k, ale myśląc logicznie różnica między 9 a 10 k nie jest znaczna (później między 10 a 11 itp), a radość z zegarka ogromna :)

 

Zastanawiałem się nad seamasterem Ulotnego, ale jak go przymieżyłem w jubi w Arkadii to chyba nie dla mnie. Zostanę jednak przy śledzeniu bazarku i allegro i szukaniem speeda oraz zbieraniem kasy. 

 

A może mi ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie działa chrono ? Widziałem, że są jakieś cerfyfikaty sprzedawcy i potwierdzone tranzakcję. Chodzi mi o Waszą opinie jeśli trafilby się jakaś okazja ale nie na terenie Polski to warto kupić (nie mając go w ręku) czy wystrzegać się tego :)

 

Na Allegro wprowadzili niedawno nową politykę prowizyjną. Na zegarki jest teraz 10%.

Możesz kupić poza allegro - ten sprzedawca wystawia fakturę jakby coś - wtedy na dzień dobry masz -600 PLN, a jeszcze możesz spróbować trochę zbić cenę.

 

Ale ja nie wyłamię się i także zasugeruję Ci dozbieranie do starszej siostry - w Reduced jest ciężki do serwisowania mechanizm.

 

EDIT:

Rozmiarem się nie przejmuj, Speedy ma świetnie wyprofilowaną kopertę - ja mam obwód nadgarstka zaledwie 16,5 cm, a nosi się aż miło.

Edytowane przez robertn

instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronograf to nic innego jak stoper.

Koledze chodzi o Chrono24 ;-) - no niestety są tam zarówno sprawdzeni ( min handlujący od wielu lat sprzedawcy z PL ) jak i lewi sprzedawcy. Większość certyfikatów jest kwestią opłat na rzecz portalu. Ryzyko zawsze jest . Chrono daje pewne pojęcie co do cen i popularności danych modeli. Przy pewnych kwotach ( niezbyt drogie zegarki vintydż mało dostępne w PL ) można zaryzykować przy innych lepiej kupować mając możliwość sprawdzenia zegarka i widząc osobiście sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środku cal 711 - najcieńszy mechanizm automatyczny omegi ever

post-68111-0-60145500-1483363790_thumb.jpg


"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodzi o Chrono24 ;-) - no niestety są tam zarówno sprawdzeni ( min handlujący od wielu lat sprzedawcy z PL ) jak i lewi sprzedawcy. Większość certyfikatów jest kwestią opłat na rzecz portalu. Ryzyko zawsze jest . Chrono daje pewne pojęcie co do cen i popularności danych modeli. Przy pewnych kwotach ( niezbyt drogie zegarki vintydż mało dostępne w PL ) można zaryzykować przy innych lepiej kupować mając możliwość sprawdzenia zegarka i widząc osobiście sprzedającego.

 

Dziękuję :)

 

Chronograf to nic innego jak stoper.

 

Dokładnie tak jak napisał Desmo, chodziło mi o chrono24, ale rzeczywiście nie doprecyzowałem nazwy :) 

 

Ogólnie dziękuję wszystkim za rady :)

 

Reasumując, zbierać pieniążki, nie napalać się i szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens, wyjaśniam :)

Na jednej stronie bywalo po 12 razy cytowane zdjęcie z komentarzem ktory rzadko mial wiecej niz 6 liter :)- nie czyniło to tematu przejzystym, chyba się zgodzisz?

Wtedy kiedy cytat jest konieczny, administracja podchodzi ze zrozumieniem.

 

Mam nadzieję ze wyjasnilem.

 

Edit

Zaawansowani cyfrowo powinni wiedzieć ze klikajac na strzalke po prawej mozna zobaczyć interesujace zdjęcie bez potrzeby cytowania go do wyrzy...a:)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. To mój pierwszy post na forum w temacie, który śledzę od wielu miesięcy z niemalejącym zainteresowaniem. Chciałbym za jego pośrednictwem dołączyć oficjalnie do klubu miłośników marki z moją skromną towarzyszką.

 

862e22fd24e64f18999158adb0a3bb1d.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Dlugo sie wachales zeby nam pokazac swego watcha :) sugeruje sie data ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seemaster Profesional 300M to kwintesencja zegarka. Mam TagHauera i 2 Orisy ale Omega to prawdziwa gwiazda1ae1200cb7289e297b56c475e0cd833b.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1528.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-19722-0-70604800-1483431439_thumb.jpg

post-19722-0-71813400-1483431578_thumb.jpg

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jest szare NATO / ZULU? Gdzie kupione? Podoba mi się :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to jest nato z Timefactors, świetna jakość, polecam :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to może warto by napisać prosty kod który by automatycznie usuwał \[img\]\[/img\] po kliknięciu w "cytuj"?

Pewnie tak, niestety nie jestem technicznym administratorem i takiej wiedzy nie posiadam.

W regulaminie jest zapis o zakazie cytowania, a wspomniany temat 'jaki zegarek masz dzis....' miewał po 10 stron w ciagu dnia do czasu nim go zamknąłem na jedno popołudnie i wyegzekwowałem zakaz cytowania pod presją 3 dniowego bana- był uciążliwy w przegladaniu, czego sądzę, dziś nie mozna powiedzieć :)

 

post-48316-0-54580200-1483442197_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Seamaster kwarcyk, 1342 AU

Co prawda kolegi a ja mam w niej baterię wymienić ale stan jest gabinetowy i aż się prosi żeby ją pokazać.

Właściciel to chyba tylko na Święta nosił bo nawet na bransolecie prawie śladów nie ma.

 

2017_01_04_21_40_55.jpg

 

2017_01_04_21_39_22.jpg

 

2017_01_04_21_40_19.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie staraj się wcisnąć tej baterii z trzeciego zdjęcia! ;):D

Omega Seamaster kwarcyk, 1342 AU

Co prawda kolegi a ja mam w niej baterię wymienić


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

190 z wliczona przesyłka.

Taaaa, a przed wakacjami było ok 50 PLn...który surowiec tak podrożał....czy SG po prostu przerzuciła na nas koszt nie redukowania " zespołu" przy malejących zyskach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.