Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Oczko, poblask tarczy - raczej ori, kwarcowy model 2265.80.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,podjąłem decyzję o zakupie Omegi, a dokładnie Speedmaster Professional o numerze ref. 311.33.42.30.01.002. Będzie to mój pierwszy zegarek na tym poziomie cenowym i zupełnie nie znam rynku. W zaistniałej sytuacji chciałbym prosić o podpowiedź gdzie i w jakiej kwocie najkorzystniejszej udałoby mi się dokonać zakupu. Zegarek miałby być nowy, ale nie koniecznie mam potrzebę wydawania 21000 zł w markowym butiku Omegi w Warszawie. Aktualnie, u jednego z dystrybutorów uzyskałem ofertę na 19000 zł. Czy możecie naprowadzić mnie czy jest to zniżka godna uwagi, czy jest szansa na uzyskanie lepszej. Być może ktoś jest w stanie zasugerować mi sklep godny polecenia.

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19000 to nie jest nawet 10%, a doświadczenie pokazuje, że 10 dostaje się z marszu. Parę dni temu zadałem podobne pytanie na forum + kontakt z paroma dystrybutorami dał mi wiedzę, że 11-13% można dostać od ręki, do 15% jak się ma kartę stałego klienta (albo dobre umiejętności negocjacji). Czy da radę coś więcej? Tego nie wiem, może ktoś ma większe doświadczenia.

Edytowane przez mc9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wiekszych problemow mozna uzyskac 13% rabat. Wiekszy wymaga dluzszych negocjacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,podjąłem decyzję o zakupie Omegi, a dokładnie Speedmaster Professional o numerze ref. 311.33.42.30.01.002. 

 

Referencja którą podałeś jest na pasku skórzanym. Osobiście zalecam kupić taki sam zegarek, ale na bransolecie, bo jej wartość jest znaczna, a przy zakupie nowego zegarka wychodzi na tą samą cenę. W razie czego pasek możesz sobie dokupić lub zlecić na forum uszycie. W drugą stronę będzie bardziej bolało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega ma ustalona politkę cenową i nie zejdą więcej niż 15%. Może gdzie indziej( nie w PL) można dostać lepszą cenę zakupu.

Ale czy koniecznie nowy? Jak dobrze poszukasz to roczne czy dwuletnie zegarki dostaniesz za 13-15 k.zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Referencja którą podałeś jest na pasku skórzanym. Osobiście zalecam kupić taki sam zegarek, ale na bransolecie, bo jej wartość jest znaczna, a przy zakupie nowego zegarka wychodzi na tą samą cenę. W razie czego pasek możesz sobie dokupić lub zlecić na forum uszycie. W drugą stronę będzie bardziej bolało.

 

 

jak jest z foisami? czy sprzedawane są tylko na brązowym pasku? Z racji mniejszych rozmiarów preferowałbym fois zamiast pro.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bransoletę do FOISa też da radę znaleźć wśród starszych referencji :)

 

Ale radziłbym przymierzyć FOISa i Pro, rozmiar może cię zdziwić. Na mniejszy nadgarstek polecam właśnie większy Pro, bo lepiej gubi wielkość. Jaki masz nadgarstek, bo koledzy na 16mm noszą i wygląda OK.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest z foisami? czy sprzedawane są tylko na brązowym pasku? Z racji mniejszych rozmiarów preferowałbym fois zamiast pro.

Nie sugerowałbym się nominalnym rozmiarem obu kopert a efektem przymiarki. Jeśli,Professional z szafirem to faktycznie FOIS może wyglądać na nadgarstku na nieco mniejszy. Ale już porównanie z hesalitową wersją ( optycznie pomniejsza kopertę ) nie jest tak jednoznaczne.I faktycznie wg użytkowników do FOISa pasują nie tylko starsze referencje bransolet ale także te współczesne od wersji racing.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzięki za pomoc. Nadgarstek mam koło 17 cm a mój reduced leży idealnie. Może zaliczę jakąś przymiarkę dla rozwiania wątpliwości.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 17cm, to Prof będzie dobrze leżał, sam się przekonaj :) W Butiku powinni mieć foisa i prof.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 17cm, to Prof będzie dobrze leżał, sam się przekonaj :) W Butiku powinni mieć foisa i prof.

Będą przymiarki, póki co cieszy forumowy spidi

5aef251dd2bfd5b96f134b5f595aa82d.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ar3k3 - super foto

 

Light brown ammo style ;)

 

onkayPy.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko w sumie moonwatcha skrzywdzić paskiem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kilkadziesiąt lat powstawał :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 17cm, to Prof będzie dobrze leżał, sam się przekonaj :) W Butiku powinni mieć foisa i prof.

Lepiej przymierzyć. :) Mam łapę 17 cm i jednak Prof jest na mnie za duży. Skłaniam się w stronę FOISa ale po zdjęciach w tym wątku jednak postanowiłem przejść się do butiku i przymierzyć, bo jakoś mi ten FOIS na znacznie mniejszy nie wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.