Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłeś czy tylko przymierzałeś?dobrze Ci leży
Przymiarka, choć przyznam bardzo kusząca. Już w głowie kłebiły się myśli czego się pozbędę

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy mi nie było po drodze z omegą ale ten model zrobił na mnie duże wrażenie
e47cc17d69e31651339857c0796d846a.jpg&key=e3f0eb947812263fcdba92468abe8651eee5cfc91fcff241995028e56279ad3c

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Bo to fajny zegarek jest. Tez myslalem kiedys ze go w przyszlosci kupie, ale 2 rzeczy mi przeszkadzaja: przez tytan mam troche wrazenie plastikowego zegarka na rece (z jednej strony fajnie, ze sie go nie czuje, ale z drugiej troche mi to przeszkadzalo). Druga to nieszczesne zapiecie tego pieknego mesha (na moim nieduzym nadgarstku zle sie to ukladalo, ale teraz zrobili chbna mesha w roznych rozmiarach wiec moze to by bylo wyjscie z sytuacji). Wizualnie trafia do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to fajny zegarek jest. Tez myslalem kiedys ze go w przyszlosci kupie, ale 2 rzeczy mi przeszkadzaja: przez tytan mam troche wrazenie plastikowego zegarka na rece (z jednej strony fajnie, ze sie go nie czuje, ale z drugiej troche mi to przeszkadzalo). Druga to nieszczesne zapiecie tego pieknego mesha (na moim nieduzym nadgarstku zle sie to ukladalo, ale teraz zrobili chbna mesha w roznych rozmiarach wiec moze to by bylo wyjscie z sytuacji). Wizualnie trafia do mnie.
Tytanowego zegarka nigdy nie nosiłem, ale podobało mi się to uczucie lekkości.
Mesh jest świetnej jakości, zapięcie też super. U mnie dobrze leżało i udało się trafić z dopasowaniem do rozmiaru nadgarstka. Co bez możliwości mikroregulacji jest bardzo ważne. Oczywiście estetyka do mnie trafia, bez tego nie zdecydowałbym się na przymiarkę.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


89bf6fb8ab59100c32e0811c0f7629e1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Osy123 napisał(-a):

... tytan mam troche wrazenie plastikowego zegarka na rece ...

Mam nadzieję,  że za kilka dni po Katowicach ;) zmienisz zdanie. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytan rzeczywiście przy pierwszym dotknięciu sprawia wrażenie tworzywa sztucznego. Oczywiście to oszustwo naszego mózgu, który mając świadomość styczności z metalem oczekuje czegoś znacznie cięższego. Ja przy pierwszym razie miałem wręcz wrażenie, że jak mocniej przycisnę, to się będzie uginać jak guma :). Z czasem człowiek się przyzwyczaja i docenia.

 

Co do zapięcia to rzeczywiście jest teraz dostępne w wersji "S", wtedy powinno być lepiej. Ważne, żeby końcówka, która jest pod spodem schowała się pod zapięciem i wtedy jest git. Z tego co słyszałem kupując w butiku po stwierdzeniu, ze bransoleta jest za długa można wymienić na krótszą. Nie wiem jak to jest u AD, bo raczej nie mają na stanie, a czas oczekiwania jest dość długi.

 

Ja ten zegarek miałem przez miesiąc i coś, z czym nie mogłem przejść do porządku dziennego był brak zewnętrznego AR. Oczywiście dla jednych to zaleta, dla innych wada (dyskutowaliśmy wiele razy), dla mnie już wiem, że no-go (jest to też jeden z powodów przedkładania Moonphase nad Moonwatchem).


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lort napisał(-a):

Przymiarka, choć przyznam bardzo kusząca. Już w głowie kłebiły się myśli czego się pozbędę emoji1787.png

Mnie ten model bardzo na zywo sie spodobal, jednak jak wyzej koledzy pisali... no jakos strasznie irytowala mnie ta mini waga i poczucie jakbym G-Shocka mial na reku 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie sie broni na bransie - super! 😎

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, artme napisał(-a):

No dla mnie sie broni na bransie - super! 😎

 

Oczywiście, że się broni i taką mogliby dodawać do zestawu 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sanik napisał(-a):

...i taką mogliby dodawać do zestawu 😀

Na chwile obecna, to niech chociaz bedzie mozna ja kupic w tym stuleciu 🤓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artme napisał(-a):

Na chwile obecna, to niech chociaz bedzie mozna ja kupic w tym stuleciu 🤓

Można ;) 65998C20-93C3-48BA-9CE5-34FFA332D55B.thumb.jpeg.eabc22ec7abf403f23a1ae46749e73d8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś domysły co to może być? Zestaw Swatchy z całym układem słonecznym na tarczach Swatch? Tylko co tam robi Omega? Może "The first watch going to Mars"? 😉

 

image.png.4b1433be8df08e743ed0d379ec7159d7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mc9 napisał(-a):

Panowie, jakieś domysły co to może być? Zestaw Swatchy z całym układem słonecznym na tarczach Swatch? Tylko co tam robi Omega? Może "The first watch going to Mars"? 😉

 

image.png.4b1433be8df08e743ed0d379ec7159d7.png

 

Na moim ryjbuku pojawia się 7-sekundowa animacja ze wszystkimi planetami i księżycem (ziemskim) gdzieś między nimi.

 

Myślę, że trzeba powstrzymać gdybanie i poczekać do soboty.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, orlis napisał(-a):

Można ;)

Zazdraszczam... ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, artme napisał(-a):

Zazdraszczam... ☺️

Jak większość z nas 🙂

Z tego co wiem, to jeden z dwoch na forum - moze drugi się objawi... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Butik napisał(-a):

 

Na moim ryjbuku pojawia się 7-sekundowa animacja ze wszystkimi planetami i księżycem (ziemskim) gdzieś między nimi.

 

Myślę, że trzeba powstrzymać gdybanie i poczekać do soboty.

Nawet prasa tradycyjna o tym donosi 😀

IMG_20220321_113737.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, szuwi napisał(-a):

Jak większość z nas 🙂

Z tego co wiem, to jeden z dwoch na forum - moze drugi się objawi... 🙂

Jak sie nie objawil, to sie pewnie nie objawi 😉

A ja jestem strasznie ciekaw jak wygodny on jest w codziennym uzytkowaniu 🤔 Mialem okazje przymierzyc na chwile swego czasu i na pasku wydawal sie dosc spory, jednak mozliwosc przerzucenia go na branse daje mi wielka ulge w razie czegos 😎

 

ps

@orlis- z tego co pamietam, to byles odbierac z dzieckiem i dostal mlodziak sympatyczny gifcik, tak? 😊

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, artme napisał(-a):

ps

@orlis- z tego co pamietam, to byles odbierac z dzieckiem i dostal mlodziak sympatyczny gifcik, tak? 😊

 

Ja kiedyś z Młodym (5-latkiem) byłem tylko pasek kupić i też został miło przyjęty i obdarowany. Chłopaki w butiku rządzą, bezdyskusyjnie.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Butik napisał(-a):

 

Ja kiedyś z Młodym (5-latkiem) byłem tylko pasek kupić i też został miło przyjęty i obdarowany. Chłopaki w butiku rządzą, bezdyskusyjnie.

Kurcze - moj ma juz 15 lat, wiec pewnie musze sie postarac o nowe/mlodsze - zona pewnie sie ucieszy 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, artme napisał(-a):

Jak sie nie objawil, to sie pewnie nie objawi 😉

A ja jestem strasznie ciekaw jak wygodny on jest w codziennym uzytkowaniu 🤔 Mialem okazje przymierzyc na chwile swego czasu i na pasku wydawal sie dosc spory, jednak mozliwosc przerzucenia go na branse daje mi wielka ulge w razie czegos 😎

 

ps

@orlis- z tego co pamietam, to byles odbierac z dzieckiem i dostal mlodziak sympatyczny gifcik, tak? 😊

Odbierać byłem sam (młody był chory) wiec dostał na pocieszenie ;) 

 

co do bransolety - dla mnie dużo wygodniej niż na pasku, ten pasek jest dużo sztywniejszy niż poprzednie tego typu modele w Omedze. 
 

na forum są oprócz mojego chyba przynajmniej 2 inne snoopy.

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, orlis napisał(-a):

Odbierać byłem sam (młody był chory) wiec dostał na pocieszenie ;) 

 

co do bransolety - dla mnie dużo wygodniej niż na pasku, ten pasek jest dużo sztywniejszy niż poprzednie tego typu modele w Omedze. 
 

na forum są oprócz mojego chyba przynajmniej 2 inne snoopy.

 

Maciek, a w porównaniu do czarnego paska od Snoopy 2, który masz (ja też mam do białasa) ten niebieski od trójki jest dużo sztywniejszy? Pamiętam, że czarny na początku był bardzo niewygodny, ale po paru tygodniach noszenia ułożył się.

 

Tak czy siak straszna kicha, że paska od S3 nie ma w wersji pod deployant.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, orlis napisał(-a):

Odbierać byłem sam (młody był chory) wiec dostał na pocieszenie ;) 

Spoko - bede musial w takim razie mlodego przed odbiorem na balkon na noc wystawic - moze sie rozłoży 🤪

 

A tak na powaznie - bardzo lubie takie gadzety - pamietam, jak odbieralem swojego TH i panowie dali mi z wystawy pileczke golfowa z logo - do dzis na biurku stoi - milo powspominac - zawsze to jakas historia 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Butik napisał(-a):

 

Maciek, a w porównaniu do czarnego paska od Snoopy 2, który masz (ja też mam do białasa) ten niebieski od trójki jest dużo sztywniejszy? Pamiętam, że czarny na początku był bardzo niewygodny, ale po paru tygodniach noszenia ułożył się.

 

Tak czy siak straszna kicha, że paska od S3 nie ma w wersji pod deployant.


moim zdaniem sztywniejszy niż snoopy 2 - może to kwestia tego ze snoopy 2 inaczej się układał na tym zapięciu deployant.  Poza tym na bransolecie wyglada jeszcze bardziej „luksusowo” ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.