Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna. Bardzo fajnie wyglada ta wersja kolorystyczna na meshu. Muszisz kiedyś spróbować.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam do klubu ze swoją PO !

Witamy! Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie też tak macie... kolejna miłość na caaałe życie ;)

z najlepszymi pozdrowieniami

grek

post-35079-0-80489400-1352045214_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem oficjalnie już - moja pierwsza Omega została kupiona. Udało mi się wygrać aukcję o której pisałem i za 2075 zł kupiłem Genevę z mojego roku urodzenia. Fotki dla potomności, jeszcze autorstwa sprzedawcy:

 

 

 

37212258.jpg

69970287.jpg

90438064.jpg

 

Jak dojdzie do mnie przesyłka to zrobię swoje fotki;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano kurcze był bym zapomniał poza PO jest też od niedawna tą Geneve - kupiona od kolegi Kono - ale leży schowana na prezent - stąd to niedopatrzenie :)

post-48181-0-29941900-1352070395_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavenly - bardzo fajna - chyba rzadko spotykana wersja. Obserwowałem tą aukcję ale finalnie nie licytowałem.

Edytowane przez Lemax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemax - miesiąc temu sprzedała się identyczna Omega, o czym pisałem kilka postów wcześniej. Cenowo prawie tak samo - różnica 50 zł. Faktycznie z tego co widzę na portalach aukcyjnych - rzadko się ten model przewija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemax - miesiąc temu sprzedała się identyczna Omega, o czym pisałem kilka postów wcześniej. Cenowo prawie tak samo - różnica 50 zł. Faktycznie z tego co widzę na portalach aukcyjnych - rzadko się ten model przewija.

bardzo ladna, tylko pasek zmien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek będzie klasycznie czarny. To na fotach to dzieło sprzedającego a nie moje;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już oficjalnie, dotarła przesyłka od Michała z Irlandii. Michał - dzięki. U mnie będzie na pewno bardziej doceniona i częściej noszona na ręku :) Mam mały nadgarstek, ale leży idealnie.

 

8162329787_912f14d69d_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lezy fajnie, gratulacje, bedzie noszona przynajmniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano kurcze był bym zapomniał poza PO jest też od niedawna tą Geneve - kupiona od kolegi Kono - ale leży schowana na prezent - stąd to niedopatrzenie :)

Aj jaj piekny stan, ona byla odnawiana??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj jaj piekny stan, ona byla odnawiana??

Według opisu kolegi Kono - nie była odnawiana, stan praktycznie NOS, 40 lat a wygląda cudownie. Naprawdę cieszy oczy i wzbudza podziw dla perfekcji wykonania.

 

P.S. Zdjęcia oczywiście nie moje tylko sprzedającego.

post-48181-0-80030200-1352246751_thumb.jpg

Edytowane przez Lemax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem do mojej świeżo kupionej Genevy (tej z paskiem z zebry;-) dokupić coś klasycznego i ładnego. Na Allegro znalazłem to:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2770703294 jednakże po zagłębieniu się w temat pasków wydaje mi się że to nie jest oryginał, a przynajmniej nie mam takiej pewności. Czy koledzy bieglejsi ode mnie w temacie mogą mi pokazać jak wygląda naprawdę oryginalna klamra od paska Omegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek z zebry mógłby wygrać każdy konkurs na najbrzydszy pasek świata. Kurcze nie widziałem niczego gorszego.

 

Gratuluję koledze, pięknej Omegi i pomyślałem że skoro chcesz ją tak dopieścić to zamów może dla niej dedykowany pasek u forumowych strapmakerów?

Co do sprzączki w tym pasku pokazanym przez Ciebie to pewnie będzie kłopot to ustalić, bo katalogi omeg raczej skupiają się na wyeksponowaniu zegarka niż klamerek u pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem do mojej świeżo kupionej Genevy (tej z paskiem z zebry;-) dokupić coś klasycznego i ładnego. Na Allegro znalazłem to:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2770703294 jednakże po zagłębieniu się w temat pasków wydaje mi się że to nie jest oryginał, a przynajmniej nie mam takiej pewności. Czy koledzy bieglejsi ode mnie w temacie mogą mi pokazać jak wygląda naprawdę oryginalna klamra od paska Omegi?

 

pasek nie jest oryginalny ani klamerka, paski po 5 sztuk za 25$ a klamerki po 8$ za sztukę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek nie jest oryginalny ani klamerka, paski po 5 sztuk za 25$ a klamerki po 8$ za sztukę...

 

Dzięki za info. Odpuszczę sobie zatem tą aukcję. Może mi ktoś dać fotę oryginalnej klamry, tak abym miał pełen ogląd?

 

Co do robienia paska na zamówienie - nie wykluczam takiej opcji. Na razie założę Genevę na czarne NATO, z czarnymi przelotkami (albo srebrnymi-). Powinno wyjść dość zgrabnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie do seamastera rocznik '62 dołączył speedmaster z tego samego roku..

 

 

img2400ja.jpg

 

img2401vm.jpg

 

img2403gm.jpg

 

img2404z.jpg

 

img2409p.jpg

 

zastanawiam się tylko gdzie najlepiej dać go do odświeżenia..co można mu poprawic.

Panowie ktoś ma jakiś pomysł?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuć na pasek i broń Boże nie ruszaj tarczy.. powinno wystarczyć.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie do seamastera rocznik '62 dołączył speedmaster z tego samego roku..

 

 

Po stanie bezela widać, że był na księżycu co najmniej trzech planet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po stanie bezela widać, że był na księżycu co najmniej trzech planet ;)

 

albo z Lestafem w górach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.