Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Guest _gosc_

Jakim Seamasterem? Są Seamastery 300m 43mm (choćby obecny model w wersji bez daty), są Seamastery Planet Ocean, które są jeszcze większe (nawet po 45mm), był Seamaster Railmaster jeszcze większy, Seamaster PloProof to już konkretny klocek.

Guest vitriol

Do 2018 wszystkie 300m bez chrono były 41mm, od 2018 są 42.

a bez chrono?

i z którego roku największa?

Obecny model, ma 42.

Chodzi mi o model który da się kupić do 10tys, ale widzę że bez chrono wszystkie max 41mm

Chodzi mi o model który da się kupić do 10tys, ale widzę że bez chrono wszystkie max 41mm

Może PO się trafi w tej cenie.

A ja to uważam że w tej całej historii nie ma żadnego Wuja a kolega nas wszystkich robi w H... ;)

No jak widać niektórzy są jasnowidzami i próbują zabłysnąć robiąc z kogoś idiotę. A pomyślałeś, że jest prosty sposób sprawdzenia tego co opisałem na forum np. telefon do Skąpskiego i pytanie, czy była omega na ekspertyzie, która wykazała podróbkę. Musiałbym być skończonym debilem, żeby nabyć u chińczyka syf i chwalić się tym na forum.

No jak widać niektórzy są jasnowidzami i próbują zabłysnąć robiąc z kogoś idiotę. A pomyślałeś, że jest prosty sposób sprawdzenia tego co opisałem na forum np. telefon do Skąpskiego i pytanie, czy była omega na ekspertyzie, która wykazała podróbkę. Musiałbym być skończonym debilem, żeby nabyć u chińczyka syf i chwalić się tym na forum.

Nie trzeba być jasnowidzem. Takie historie zaśmiecają to forum regularnie a schemat każdej opowieści jest niemal identyczny. Regułą też było że im bardziej jej autor brnął w udowadnianie swojej racji tym bardziej się pogrążał.

Robienie z kogoś idioty nie było moim celem.

Ja wyraziłem swoje zdanie na ten temat.

Guest tbn

AT jakoś do tej pory do mnie nie przemawiała, ale ten nowy worldtimer jest świetny. Limitka jeszcze ładniejsza Imo, ale cena już kosmiczna.

Guest fidelio

Nudziarzowi to we wszystkim dobrze :-)

Pełna zgoda, choć w oryginale był na długim nato to jak dla mnie najlepiej mu na bransolecie.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Nudziarzowi podobnie jak SMPC najlepiej w stali :)

Nieprawda :)

Oj tam, oj tam, każdy ma inne preferencje ...  zegarkowe :D

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Nudziarz też wskoczył na stal

Nudne zegarki są najlepsze :wub:

Nudziarzowi podobnie jak SMPC najlepiej w stali :)

Coś w tym jest ;)

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

AT jakoś do tej pory do mnie nie przemawiała, ale ten nowy worldtimer jest świetny. Limitka jeszcze ładniejsza Imo, ale cena już kosmiczna.

Mówisz o limitce w platynie? No niestety cena kosmos. Ale jak ją kiedyś zobaczyłem po raz pierwszy to zastanawiałem się czy kiedyś wrzucą to samo, tylko z niebieską tarczą i w nierdzewce. Prorok :) Jako że OMEGA wypuściła zegarek specjalnie na moje życzenie ;), nie ma opcji - będę go miał!

OMEGA rządzi