Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem moona dla szacunku ludzi ulicy, ale nie podziałało.

 

- Ziomki piątek nie chcą zbijać - u nich musi być Casio. Fajnie jakby miało elementy jakieś malowane na złoto, pasuje do czapki ze złotą wlepą.

- W pracy nikt się nisko nie kłania - tu przydałby się chyba jakiś smartwatch, żeby zawibrował jak się rozpoczyna kolejne spotkanie projektowe.

- Jak wychodzę wieczorem na miasto to dziewczyny się nie uśmiechają - ponoć największa wada moona dla nich to brak DW na tarczy.

 

Jedyny plus jest taki, że sąsiad zaczął mi mówić dzień dobry, ale trwało to krótko, bo dowiedział się, że szkło jest z plastiku.

 

Ogólnie nie polecam - nieudany zakup

+200 :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toksyczność? Nikt nie potrzebuje? Skąd takie mądrości?

Większość kupujących speedmastery to flipperzy i przy odsprzedaży musza szeroko rozłożyć nogi . Omega ma ich za dużo, limitki leżą latami w butikach.

Nie pisze o Was jako flipperzy bo oni nie angażują się w takie dywagacje jak powyżej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

Siemanko flipper, ja już nogi rozłożone - jak u Ciebie po męczącej dniówce?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba teraz mi smutno i przykro, że go mam :(

post-48855-0-08179900-1562350224_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemanko flipper, ja już nogi rozłożone - jak u Ciebie po męczącej dniówce?:D

Od paru miesięcy mam zamiar kolegę do ignorowanych przełączyć, ale z drugiej strony humor mi poprawia i trochę szkoda.

Heh, też se rozłożę, a co :lol:

W sumie to chyba teraz mi smutno i przykro, że go mam :(

Łącze się z Tobą w bólu, ja bym go za darmo nie chciał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Większość kupujących speedmastery to flipperzy i przy odsprzedaży musza szeroko rozłożyć nogi . Omega ma ich za dużo, limitki leżą latami w butikach.

Nie pisze o Was jako flipperzy bo oni nie angażują się w takie dywagacje jak powyżej .

Kto to jest flipper?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest flipper?

Coś jak dzban, tylko elektryczny :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kto to jest flipper?

Wychodzi, że Ty też... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dzięki za info, ale liczę jeszcze na wyjaśnienie od Kolegi @Lotus :-)

Wychodzi, że Ty też... :)

No najwyraźniej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum wyróżniłbym dwa typy flipperów;-)

1. Kupuje żeby nosić , a kiedy się znudzi lub potrzebuje kasy na nowy to sprzedaje. Choroba miłośników .

2. Kupuje aby sprzedać z zyskiem . Kolokwialnie skalpel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum wyróżniłbym dwa typy flipperów;-)

1. Kupuje żeby nosić , a kiedy się znudzi lub potrzebuje kasy na nowy to sprzedaje. Choroba miłośników .

2. Kupuje aby sprzedać z zyskiem . Kolokwialnie skalpel.

A tego co kupuje i ma, jak określasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na naszym forum wyróżniłbym dwa typy flipperów;-)

1. Kupuje żeby nosić , a kiedy się znudzi lub potrzebuje kasy na nowy to sprzedaje. Choroba miłośników .

2. Kupuje aby sprzedać z zyskiem . Kolokwialnie skalpel.

To odetchnąłem z ulgą, żaden do mnie nie pasuje :-) Raczej bliżej mi do tego, którego Marcin opisał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Te różne wersje czy limitki dowodzą że można zrobić atrakcyjnego speediego. Jednak ze względu na wysoką toksyczność ich zakup powinien być przemyślany , bo choć uogólniać nie powinno się , to ich nikt nie potrzebuje.

 

 

Na naszym forum wyróżniłbym dwa typy flipperów;-)

1. Kupuje żeby nosić , a kiedy się znudzi lub potrzebuje kasy na nowy to sprzedaje. Choroba miłośników .

2. Kupuje aby sprzedać z zyskiem . Kolokwialnie skalpel.

 

Lotus, ić stont :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakies podforum załozyc dla moon'a, bo się "moonotematycznie" zaczyna tutaj robić ...

 

Dla odmiany powiem - Kolego Ruger bardzo fajna AT. 

 

Cały czas sie przymierzam do At, ale jednak do czarnej, wciaz mi sie wydaję, ze jeszcze za wczesnie w kolekcji na zegarek z szarą tarczą z "wyższej" połki. Zreszta AT to akurat potrzebna mi własnie czarna.

 

Z szarych przymierzałem nowego Seamastera 300M i nie wiem czy nie najciekawsza kolorystycznie wersja. Przymierzałem tez na ta limitke 300M z tytanem, tantalem i sedną -  robi wrażenie, tylko w jej przypadku trzeba byłoby sie przełamać mentalnie do zapłacenia za omege ceny rolexa i to wcale nie najtańszego - w tych pieniądzach zmieściłby sie sub i "normalna" 300M. 

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakies podforum załozyc dla moon'a, bo się "moonotematycznie" zaczyna tutaj robić ...

Jest już, ale dawno zaniedbane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakies podforum załozyc dla moon'a, bo się "moonotematycznie" zaczyna tutaj robić ...

 

Dla odmiany powiem - Kolego Ruger bardzo fajna AT.

 

Cały czas sie przymierzam do At, ale jednak do czarnej, wciaz mi sie wydaję, ze jeszcze za wczesnie w kolekcji na zegarek z szarą tarczą z "wyższej" połki. Zreszta AT to akurat potrzebna mi własnie czarna.

 

Z szarych przymierzałem nowego Seamastera 300M i nie wiem czy nie najciekawsza kolorystycznie wersja. Przymierzałem tez na ta limitke 300M z tytanem, tantalem i sedną - robi wrażenie, tylko w jej przypadku trzeba byłoby sie przełamać mentalnie do zapłacenia za omege ceny rolexa i to wcale nie najtańszego - w tych pieniądzach zmieściłby sie sub i "normalna" 300M.

Proponuję przymierzyć 300m z tytanowym bezelem i ceramiczna koperta, wersja 43mm bez daty - moim zdaniem najfajniejsza wersja nowej 300tki jeśli tylko nadgarstek pozwala na taki rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I budżet , chyba 30+ na metce . Ale zgadzam się ze prezentuje się ciekawie.

post-106875-0-64741100-1562353900_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Zapomnieliśmy w dyskusji, ze speedy ma Seal of approval od jednego z najwybitniejszych żyjących kolekcjonerówpost-89329-0-35788900-1562355048_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum wyróżniłbym dwa typy flipperów;-)

1. Kupuje żeby nosić , a kiedy się znudzi lub potrzebuje kasy na nowy to sprzedaje. Choroba miłośników .

2. Kupuje aby sprzedać z zyskiem . Kolokwialnie skalpel.

Chyba spekulant ? :huh:

AR-304079980.jpg?imageversion=Artykul&la

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba spekulant ? :huh:

 

Nie znasz się, stary jesteś. Spekulant modny był w latach 80,90 teraz nowomowa jest wiec jesteś stary. Jak i ja :D

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się, stary jesteś. Spekulant modny był w latach 80,90 teraz nowomowa jest wiec jesteś stary. Jak i ja :D

Nieprawda, jestem starszy. Pamiętam jeszcze czasy jak pod kinem stały "koniki". :o

Wersja dla niekumatej młodzieży. To taka wersja spekulanta, który wchodził w posiadanie biletów kinowych hurtem,nieetycznymi metodami i potem odsprzedawał w detalu z zyskiem. :ph34r:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, jestem starszy. Pamiętam jeszcze czasy jak pod kinem stały "koniki". :(

Wersja dla niekumatej młodzieży. To taka wersja spekulanta, który wchodził w posiadanie biletów kinowych hurtem,nieetycznymi metodami i potem odsprzedawał w detalu z zyskiem. :ph34r:

   Zapewne kolega Świerszczu i kolega Jędrula są w takim a nie innym wieku(pewnie w podobnym do mojego?;-),że pamiętają czasy w Stolycy kiedy to najlepszym przykładem spekulanctwa byli taksówkarze i cinkciarze ;) śmiem stwierdzić ,że w tamtym czasie to Oni rządzili w Wawie i to Ona należała do nich(nic o nich i nic bez nich..).....to własnie u nich widziało się oryginale skórzane kurtki,jeansy,zachodnie auta i markowe zegarki(tak tak nawet i Rolexy)hmmm aż się łezka w oku kręci jak człowiek sobie przypomni słowa....many ,many czeńcz many,marki ,dolary ,jeny.....i gumę donald :P hahahahah,tak czy siak owi jegomościowie byli nieodzownym elementem ówczesnej Warszawy.....niestety jeszcze  tej prawdziwej z zasadami i tej jeszcze wtedy pięknej ech... :(

ps:kiedyś Rolka lub Omegę nosiło się dumnie na nadgarstku bo raz ,że w hooy kosztował ,dwa ciężko było je zdobyć,trzy nic  wtedy niczego nie udawało a mało kto się jeszcze wtedy na tym znał a prawdziwy facet był prawdziwym facetem(i z reguły był to jedyny zegarek EDC).......teraz niestety zegarki kupuje się tylko po to aby zrobić z rana słit focie pokazać wszystkim co mam na ręku lub jaki to poczyniłem nowy zakup :lol: pstryk pstryk a potem szybko do pudełeczka co by nie zrobić jakiej ryski bo zaraz pójdzie na bazarek i kupię nowy i zaraz się znów pochwalę i tak w koło macieju....hehhehehehe :ph34r:

Szanowni koledzy poczyniłem coś na wzór Kolegi Nicon w temacie Omegi...zatem nie zlinczujcie....wkońcu to tylko żarty :lol:  :lol:  :lol:

Edytowane przez C3SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.