Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

I jest to podstawowa wada tego watch, bo za kilkanaście tys zł powinien mieć COSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Z dokładnością słabo, traktowałbym go jako zegarek +-15s/d. Albo Ci to nie przeszkadza, albo celuj w Speednastery na 8xxx.

Mozliwe, że cal 3861 coś zmieni w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest to podstawowa wada tego watch, bo za kilkanaście tys zł powinien mieć COSC

Masz rację ale skoro i tak nakręcam go każdego ranka to nie problem co 3-4 dni skorygować ustawienie. Jak chcę co do sekundy to sprawdzam w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korygowanie godziny co 3-4 dni wg mnie dyskwalifikuje zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest to podstawowa wada tego watch, bo za kilkanaście tys zł powinien mieć COSC

Cosc to marketingowy chwyt dla nowicjuszy.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korygowanie godziny co 3-4 dni wg mnie dyskwalifikuje zegarek

Mam na to niezawodny sposób, po 4 dniach zmieniam zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosc to marketingowy chwyt dla nowicjuszy.

 

Filip, rozwiniesz ten wątek?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Cały czas mam wrażenie, że grupa osób, która chce kwarca, burzy się, że old timer nim nie jest.

 

Mercedes Gullwing nigdy nie będzie miał parametrów Tesli X. Nie będzie miał nawet parametrów współczesnego Golfa. Nie o to w nim chodzi. Albo ktoś to 'kupuje' albo szuka innego samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, rozwiniesz ten wątek?

Głębszy sens mają certyfikaty w których jest testowany zegarek z mechanizmem. Na żadnym etapie testu cosc, zegarek nie jest testowany.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głębszy sens mają certyfikaty w których jest testowany zegarek z mechanizmem. Na żadnym etapie testu cosc, zegarek nie jest testowany.

 

Rozumiem przez to, że zegarek posiadający COSC na werk, wcale z danym zegarkiem nie musi osiągać certyfikowanych parametrów? ;)   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

I jest to podstawowa wada tego watch, bo za kilkanaście tys zł powinien mieć COSC

Noo, dyskwalifikacja normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W tej sytuacji, jako posiadacz Moona (zadowolony), nie pozostaje nic innego jak zapytać, wiadomo kogo, jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji, jako posiadacz Moona (zadowolony), nie pozostaje nic innego jak zapytać, wiadomo kogo, jak żyć?

 

Rafał, oglądać mecz Djokovica z Hurkaczem i popijać zimne piwo  :)

 

Edit: Jest 1:1 !!!

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała sesja, niestety tylko telefonem.

post-44317-0-63936600-1562343472_thumb.jpg

post-44317-0-14228900-1562343474_thumb.jpg

post-44317-0-49652000-1562343475_thumb.jpg

Edytowane przez Ruger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Z dokładnością słabo, traktowałbym go jako zegarek +-15s/d. Albo Ci to nie przeszkadza, albo celuj w Speednastery na 8xxx.

Mozliwe, że cal 3861 coś zmieni w tym zakresie.

O ile pamietam to Omega gwarantuje dokładność w zakresie -1/+10s wiec nie jest tak źle. Mój zaczynał jako nowy od +6s, teraz zyskuje 2.5s. Nie jest to żadna próba, ale narzekania na niedokładność Moona dużo nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak sobie rozprawiają o moonwatchu, czy nudny czy nie i mam wrażenie ze niektórzy zapomnieli że moonwatch ma więcej niż jedno oblicze.

 

post-63031-0-74176100-1562345383_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie tak sobie rozprawiają o moonwatchu, czy nudny czy nie i mam wrażenie ze niektórzy zapomnieli że moonwatch ma więcej niż jedno oblicze.

 

 

No i ślinianki mi puściły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może coś wybiorę, zaczynając od lewej... :lol:  :lol:  :lol:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rafał, oglądać mecz Djokovica z Hurkaczem i popijać zimne piwo  :)

 

Edit: Jest 1:1 !!!

Mariusz, zimne piwko jest, ale póki co, telewizora na basen nie pozwolili wynieść ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te różne wersje czy limitki dowodzą że można zrobić atrakcyjnego speediego. Jednak ze względu na wysoką toksyczność ich zakup powinien być przemyślany , bo choć uogólniać nie powinno się , to ich nikt nie potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te różne wersje czy limitki dowodzą że można zrobić atrakcyjnego speediego. Jednak ze względu na wysoką toksyczność ich zakup powinien być przemyślany , bo choć uogólniać nie powinno się , to ich nikt nie potrzebuje.

Toksyczność? Nikt nie potrzebuje? Skąd takie mądrości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kolega @Lotus to znany miłośnik speediego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMPc, tytan, a bransoleta to może być nawet bardziej milanese niż mesh.

 

 

 

Świetny ten model!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega @Lotus to znany miłośnik speediego ;-)

I wypisywania głupot....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak sobie rozprawiają o moonwatchu, czy nudny czy nie i mam wrażenie ze niektórzy zapomnieli że moonwatch ma więcej niż jedno oblicze.

 

zgadza się i Brawo Ty :) tak to prawda ,że nie tylko Moon jest jedyny na świecie ,jak również nie jest jedynym tematem do rozmów i sporów.....ja sam o tym dobrze wiem odbierając parę lat temu swojego wymarzonego  Dark Side-a(i nie jest to też moja jedyna Omega) :D .....z tym akurat modelem, tak samo jak z Moonem jest jak ze słuchaniem Tool-a,po raz pierwszy jest spoko,po raz kolejny znacznie lepiej ,zaś po dokładnym wsłuchaniu (przyjrzeniu) się dopiero odkrywasz jego piękno i złożoność a przy tym bioformiczną  prostotę i harmonię linii.......prościej z Moonem jest jak z Bmw 850csi :rolleyes: w roku premiery była kosmos(1989),teraz jest kosmos :D i na pewno za 30 lat każdy z Nas stwierdzi że na owe czasy była swoistym kosmosem......w moim odczuciu z Moonem i nie tylko z nim jest tak samo ;)

ps:wielu z Was pisze ,ze Mona się ma,potem się go pozbywa,potem znów wraca.........na zasadzie miłości :D a podobno stara miłość nigdy nie rdzewieje,zatem nie wieszajmy na nim psów i nie psioczmy na to czy tamto bo nie nie znacie dnia i godziny kiedy znów do niego wrócicie ;)

Moon to świadomy siebie zegarek ,dlatego decyzja o jego posiadaniu wina również być przemyślana i świadoma tak samo jak z posiadaniem auta klasycznego....na pewne mankamenty trzeba się zgodzić i przymknąć oko.....bo przejażdzka czymś takim i tak jest bezcenna...... B)

Edytowane przez C3SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.