Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W Starym Browarze i przy Starym Rynku(Kruki) na bank, nadal jest Omega. Nie mam pewności co do salonu Pana Plucińskiego, bo dawno(z rok) tam nie byłem. 

 

 

A ja kupiłem w Jubitomie w Malcie - nie ma tam już ekspozycji natomiast każdy egzemplarz, jaki klient sobie zażyczy - sprowadzą do przymiarki.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosimy o podanie na papierze prośbowym w trzech egzemplarzach.

Do podania proszę załączyć arkusz papieru odmownego i papieru aprobującego, który wykorzystamy w zależności od naszej decyzji.

:D

 

Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy zebrać kworum i damy znać po obradach ;)

 

Teraz gratulujemy :D


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już z Markiem ustaliliśmy,że wpisowe wynosi krata wódy na klate :D

 

Tymczasem gratulacje zakupu :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już z Markiem ustaliliśmy,że wpisowe wynosi krata wódy na klate :D

 

Tymczasem gratulacje zakupu :)

 

Nie innaczej. :-) :-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej a mnie przyjmiecie? Ja żadnego zdjęcia przeca nie wkleiłem i nie wiadomo co to za łajza, może w podróbie albo w ogóle z zegarkiem li tylko w telefonie. :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z Omegą...niby masz zegarek ale jeszcze otrzęsiny , a kto może za Ciebie ręczyć , wpisowe...

Kup sobie Rolexa , ten jest przepustką wszędzie ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie słuchaj tych Omegowych urzędników, przepustkę masz tylko popracuj nad zdjęciami i koniecznie dołóż ogniwko do bransolety bo wygląda trochę ciasno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie na szybko. Poza tym wiesz, że mam chwilowo ograniczenia motoryczne :P

A ogniwo dołożyłem już... A nawet dwa ;)

Faktycznie chudzina z tej Twojej ręki.

Edytowane przez basterall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega mocno ograniczyła liczbę swoich AD jak dobrze pamiętam z dniem 1 stycznia 2014 r. To że jakiś punkt stracił autoryzację, to nie znaczy, że musiał oddać im zegarki. Ekspozycje mogą jeszcze być w tych punktach, ale nie mogę one już nic zamawiać, więc dopóki tego nie wyprzedadzą to będą mieli. Z  Jubitomem/Krukiem może być tak, że mają ekspozycję tylko w sklepach, ale w każdym ich sklepi może go ściągnąć.

Ograniczenie co do ilości punktów sprzedaży moim zdaniem nie ogranicza drastycznie dostępu do pełnej gamy zegarków. Co z tego, że było dużo punktów, jeśli posiadały bardzo ograniczoną ilość zegarków. Może lepiej by w danym mieście (dużym mieście) był jeden butik ale z pełną ofertą, a nie kilka, po kilka zegarków i by obejrzeć, przymierzyć, trzeba było podróżować po kolejnych punktach. Ponadto przecież omegi nie kupuje się przy okazji sobotniego pobytu w galerii handlowej. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staszek, sądząc po ilości Omeg na forum i na bazarku chyba z tą sobotnią wyprawą do galerii to nie jesteś za daleko od prawdy. Tak więc nie dziwi atak na dwóch frontach - ceny wyższe ilość punktów mniejsza i od razu rośnie " magic factor"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie szara swieci.

 

eb451e648bc21540b665229a9f8f220c.jpg

 

 

c39c59a5402630a2cb539af705f01634.jpg

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witryna sklepu w Rzymie :) [ zdjęcie robione niestety telefonem]

post-48316-0-78010300-1424126868_thumb.jpg

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki wniosek?

O witryne pytasz? ^_^ -ładna jak i zegarki tej marki....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie szara swieci.eb451e648bc21540b665229a9f8f220c.jpgc39c59a5402630a2cb539af705f01634.jpg

 

 

Nie jestem pewien czy podoba mi się wtym zegarku świecący bezel , w diverze patrz Tudor Pelagos tak, ale w tym wypadku chyba nie zabardzo


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staszek, sądząc po ilości Omeg na forum i na bazarku chyba z tą sobotnią wyprawą do galerii to nie jesteś za daleko od prawdy. Tak więc nie dziwi atak na dwóch frontach - ceny wyższe ilość punktów mniejsza i od razu rośnie " magic factor"

Prowokacja grubą nicią szyta ...


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowokacja grubą nicią szyta ...

Dobrze Piotr ze sprzedałeś tego Rolexa ,bo już myślałem ze zegarki przestały Cię pasjonować :D  :D  ;),a blichtr stał się ważniejszy... ;)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Piotrze, sprzedałeś Rolexa? Jeszcze niedawno publikowałeś tu Twoją skrzynię ze skarbami...a która Omega go godnie zastąpiła?

 

I żeby było w temacie...

post-55792-0-06105000-1424163390_thumb.jpg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z punktu widzenia klienta wolę sytuację, że np. 50 zegarków danej marki mam dostępnych do obejrzenia/przymiarki w jednym miejscu w każdym dużym mieście ( powiedzmy - wojewódzkim ) niż w 5 miejscach, w każdym po 20 zegarków.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem na innym poście Łódź możecie sobie odpuścić . zero Omeg nawet w kruku - oczywiście na wystawie, tylko na zamówienie . Omijać Kruka w galerii , facet nie wiedział jaki to model 300 m szukał w katalogach , a później oddzwonił i podał mi cenę PO. 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na potwierdzenie moich poprzednich postów na temat nadal łatwego (moim zdaniem) dostępu do zegarków Omega, po wejściu do pierwszej lepszej ;) galerii handlowej przymierzyłem sobie coś takiego przy miłej mało profesjonalnej obsłudze. Nie będę pisał gdzie, gdyż jestem tu gościnnie i byłoby niegrzecznie w stosunku do gospodarzy. :D

post-57210-0-48430600-1424200514_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.