Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

post-16365-14322446867243_thumb.jpg

 

post-16365-14322447092227_thumb.jpg

 

post-16365-14322447316586_thumb.jpg

 

Sent from my Z30 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rzeczywisty test/recenzja czy jakiś katalog?

 

Edit: OK, już wiem, nie chciało mi się czytać ;)

Edytowane przez Mizu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko!
Ostatnio dopatrzyłem sie, ze mój MarkII ma inna referencje niż normalny!
Mój to 145.037
Na jakimś forum wyczytałem, ze jest to bardzo rzadki model i został wyprodukowany w ilości 50szt?!
Czy ktoś wie cos wiecej na ten temat?! Czy jest to prawda?! :)

post-22413-0-89550900-1432379728_thumb.jpg

post-22413-0-91172100-1432379741_thumb.jpg

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post z taką fotką wstawiałem w "planach na 2015"...dzisiaj mogę wstawić już tu :) Plan zrealizowany :)

Zapisuję się do Klubu :)

 

post-13089-0-66821200-1432487475_thumb.jpg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukebor gratulacje :) U mnie taki sam o 2 tyg. Na początku wogóle nie brałem go pod uwagę ze względu na poprzedni model, który mi się nie podobał. Jak założyłem to aż się zdziwiłem :) Nawet ta bransoleta mi przestała zupełnie przeszkadzać - okazała się bardzo wygodna.

Na żywo prezentuje się bardzo dobrze, proporcje idealne, co do wykonania nie zero zastrzeżeń, dokładność 1 sek/dobę (sprawdzałem u zegarmistrza).

Niech się nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Koledzy :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro postaram się dołączyć fotki

Bardzo dziękuję za pomoc OMEGA na tarczy ma napis w.grabau warszawa, to jak się zorientowałem jest zegarek złożony w Warszawie przez cenionego zegarmistrza z części omegi, zacząłem się tym interesować, to jest bardzo ciekawy temat. Bardzo fajny prezencik dostałem, w tej chwili jest u zegarmistrza i jak zostałem zapewniony zostanie uruchomiony, cacuszko. Jak wróci po naprawie przedstawię fotki. Patrząc po numerze werku za 9 lat będzie miał 100 lat. Klasa !!

To pierwszy taki w mojej kolekcji. do tej pory najstarszy był Tissot z 1934r a ten jest pierwszy który jest złożony w Polsce, SUPER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, miał któryś z Was doczynienia z nowymi nato od Omegi? Jeśli tak co o nich sądzicie?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie ale naprawdę super wykonane. Coś jak z paskami - na pierwszy rzut oka nie warte ceny... Ale jakościowo najwyższa półka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko!

Ostatnio dopatrzyłem sie, ze mój MarkII ma inna referencje niż normalny!

Mój to 145.037

Na jakimś forum wyczytałem, ze jest to bardzo rzadki model i został wyprodukowany w ilości 50szt?!

Czy ktoś wie cos wiecej na ten temat?! Czy jest to prawda?! :)

Nie doczytałem ile sztuk ale wygląda na to że jesteś szczęśliwym posiadaczem wersji telestop.

Poszukaj w sieci.

Na pierwszy rzut oka wszystko się zgadza - przyciski twojej Omegi "sterczą" wyżej niż normalnie. Pod nimi powinny znajdować się gwinty do nakręcania wężyków od urządzenia spustowego.

Gdyby udało Ci się takie zdobyć to byłoby jeszcze większe coś. I tak jest nieźle. Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaka następna


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, wobec tego życzę powodzenia.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem podziękować kolegom, że żaden się nie zamienił na moją PO. Musiałem ją wystawić na bazarek aby przekonać sam siebie, że wcale nie chcę się jej pozbywać :) Lekkie odświeżenie w postaci klasycznej gumy Bonda i od razu lepiej się nosi :)

 

95zgwh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego są koledzy

A tak zupełnie poważnie, gdy zakładam jakiś nowy pasek do "starego " zegarka to moja żona mówi: "znowu kupiłeś jakieś zegarek "


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, masz dwa paski do jednego zegarka, to tak jakbyś miał dwa zegarki :).

 

A ta guma to chyba najlepsza opcja do tej PO. Wygląda świetnie i kompletnie. Zwróć uwagę, że linie na niej współgrają z liniami koperty, są jakby ich przedłużeniem. Daje to fajny dizajnerski efekt.

 

Wgoda noszenia jest również 10 na 10, nawet jak zapniesz trochę luźniej niż zwykły pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, daje to taki fajny "bransoletowy" efekt. Nawet zapinam luźniej niż zwykły pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te same odczucia co Karol, guma odstaje, jest bardzo gruba i dla mnie średnio wygodna, zdecydowanie wolę ISO. Choć przyznam wygląda dobrze :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest świetna i nie wiem o czym mówicie. Co prawda ja ją nosiłem do smp... ale była genialna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.