Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Rozwiniesz pytanie? 

 

no wiesz ta pyszna pizza ze Starego Browaru co po jej odebraniu można slice do Kruka podrzucić, aby przyspieszyć odbiory 🤣 Żarcik taki niewybredny 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lort napisał(-a):

 

no wiesz ta pyszna pizza ze Starego Browaru co po jej odebraniu można slice do Kruka podrzucić, aby przyspieszyć odbiory 🤣 Żarcik taki niewybredny 😉

Pozwól, że nie skomentuję tej wypowiedzi. ☹️


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Pozwól, że nie skomentuję tej wypowiedzi. ☹️

Mario wycofuje żart, jeśli uznałeś że jest nie na miejscu.

nie był personalny. uwierz mi 🤝

sam bym kilka pudełek takiej pizzy zaniósł do trójmiejskiego Kruka, bo w otrzymywaniu i wydawaniu zegarków sądzę że jest na szarm końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Poczytałem, że można jednak ten pasek rozchodzić na ręce. Spróbuję, a co mi tam. default_wink.png

68082bfc6df57777142fe68fccb01166.jpg

Mariusz jeśli chodzi o to, że pasek jest sztywny i nie chce się ułożyć do nadgarstka to podobno pomaga wrzucenie takiego paska na jakiś czas do wnętrza kubka (oczywiście pustego 😃). Może to pomóc mu nabrać odpowiedniego kształtu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz jeśli chodzi o to, że pasek jest sztywny i nie chce się ułożyć do nadgarstka to podobno pomaga wrzucenie takiego paska na jakiś czas do wnętrza kubka (oczywiście pustego ). Może to pomóc mu nabrać odpowiedniego kształtu. 
Zacisnąłem go mocno na rolce i potrzymałem tydzień w pudełku, następnie ubierałem codziennie na chwilkę, formowałem pasek ręcznie ugniatając i dzisiaj pierwszy raz mam go od rana cały dzień na ręce. Jeszcze mocno się pręży, ale są postępy i już zaczął przylegać do nadgarstka. Pasek na długości jakby przygotowany pod mój nadgarstek. Chociaż mógłby być o 5mm dłuższy.


f93cef4edab2c0aeab8793432f84c8db.jpg Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lort napisał(-a):

... Mnie ciekawi czy smaczna jest ta "rolexowa" pizza emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

To jest nie istotne. Ważne jest, że skuteczna. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wojtek91 napisał(-a):

U mnie nowalijka, Yacht Master dla ludu 😉

IMG_20230217_130258.jpg

Gratuluję, świetny jest. Jakiś czas szukałem ten wersji i chyba znowu zacznę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wojtek91 napisał(-a):

U mnie nowalijka, Yacht Master dla ludu 😉

IMG_20230217_130258.jpg

Platynowy bezel?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Platynowy bezel?

Odpowiem za kolegę, że to białe złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Macmac napisał(-a):

Odpowiem za kolegę, że to białe złoto.

Dokładnie. 

@mario1971 przecież napisałem, że dla ludu 😉

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, wojtek91 napisał(-a):

U mnie nowalijka, Yacht Master dla ludu 😉

 

 

Dla ludu to była taka jak moja, Ty masz ful wypas złoto - platynową :)

IMG_6883.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piotralski napisał(-a):

 

Dla ludu to była taka jak moja, Ty masz ful wypas złoto - platynową :)

 

Coś tam słyszałem, gdzieś tam widziałem 😁

DSC09516.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Zacisnąłem go mocno na rolce i potrzymałem tydzień w pudełku, następnie ubierałem codziennie na chwilkę, formowałem pasek ręcznie ugniatając i dzisiaj pierwszy raz mam go od rana cały dzień na ręce. Jeszcze mocno się pręży, ale są postępy i już zaczął przylegać do nadgarstka. Pasek na długości jakby przygotowany pod mój nadgarstek. Chociaż mógłby być o 5mm dłuższy.


f93cef4edab2c0aeab8793432f84c8db.jpg


Wyglada na taki sam materiał i budowę jak czarny nylon do zwykłego Moona. Ja wyrabiałem rękami jak ty i jest całkiem ok. Dla mnie znów jest za długi trochę, bo mam na pierwszą dziurkę, ale na szczęście deployant wiec nic nie wystaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły 24 godziny drugiego testu długości rezerwy chodu. Tym razem Snoopy od rana siedzi na moim nadgarstku. W tym czasie przyspieszył o 1,6s.    


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojtek91 napisał(-a):

U mnie nowalijka, Yacht Master dla ludu 😉

IMG_20230217_130258.jpg

Ależ Omega robiła piękne zegarki. Jeszcze Seamaster 300 SMPC do 2018r był zgrabny... a potem pojawiły się klocki, jakieś takie nieforemne i niedopracowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Darecki napisał(-a):

Ależ Omega robiła piękne zegarki. Jeszcze Seamaster 300 SMPC do 2018r był zgrabny... a potem pojawiły się klocki, jakieś takie nieforemne i niedopracowane. 

 

Ja bym tak tego nie postrzegał...

Każdy model ma coś w sobie, nawet te "klocki"... Dla tego każdy z fanów Omegi ma kilka, na każdą okoliczność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Darecki napisał(-a):

Ależ Omega robiła piękne zegarki. Jeszcze Seamaster 300 SMPC do 2018r był zgrabny... a potem pojawiły się klocki, jakieś takie nieforemne i niedopracowane. 

Dla większości ludzi którzy uważają, że powiększenie (szerokość i grubość) koperty w smp to od razu „klockowatość”… 🤯 miałeś obie wersje? Nosiłeś dlugodystansowo? Ja miałem poprzednią wersja koło roku a obecna mam prawie 2 lata. Przy łapie mniej więcej 17cm koperta leży tak samo dobrze. Może poprzednia bransa była ciut wygodniejsza, ale nie miała microregulacj co irytowało latem i po dobrej kolacji 😉 nowa smpc to inna liga… argumentów na plus nowej jest więcej niż minusów… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subiektywne odczucia, mam podobny nadgarstek i nowa trzysetka może nie klockowate ale za duża trochę jest. Co prawda zrezygnowałem chyba głownie bo wolę estetykę starszych modeli, gdzie zegarek się nie błyszczy cały. Inna kwestia to PO, to są klocki. Nawet 39mm ma 14mm grubości. Idąc dalej Speedmastery na automatach również są grube. Wystarczy spojrzeć na Rolksa, można i mniejsze średnice i cieniej, jednocześnie mechanizmy pod względem parametrów użytkowych zbliżone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim nadgarstku nowa 300tka leżała całkiem nieźle. Mówię tu oczywiście o gumie, bo bransoleta do mnie zupełnie nie przemawiała. Niby wszystko było ok., ale coś mi w tym modelu/kopercie nie pasowało. Co? Ciężko stwierdzić, ale nie chciałem się nad tym rozwodzić i szybko puściłem ja dalej. Z nowych wypustów najlepiej czułem się w Moonie na nowej bransolecie.     

681f13c805e33795cbcac56a1b6d5417.jpg20b7515ecd485fb42e3153f81f534ee6.jpgb16c47fb607a66ad663ef3a3492c8832.jpg6bb20fbab7943527cb61d70dd92fe30c.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piotralski napisał(-a):

 

Dla ludu to była taka jak moja, Ty masz ful wypas złoto - platynową :)

IMG_6883.JPG

Dla ludu była wersja kwarcowa, Ta jest dla znawców tematu bo i certyfikowany automat i niebiżuteryjna bransoleta.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, desmo napisał(-a):

Dla ludu była wersja kwarcowa, Ta jest dla znawców tematu bo i certyfikowany automat i niebiżuteryjna bransoleta.

@desmo dziękuję.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.