Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, podpowiedzcie czy któryś z Was orientuje się czy podpasuje do mojej 300 na cal8400 guma od PO ? Wiem że do poprzedniego Seamastera pasowała bransoleta z PO 42mm ale czy case w nowej 300 różni się od tego z poprzedniej 300??

Która PO masz na myśli?

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42mm na calibrze 2500 , między tymi dwoma ze zdjęcia przekładałem paski , gumy i bransoletę wszystko pasowało .

post-62565-0-30937700-1465908287_thumb.jpeg

Edytowane przez Lexxus

e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nato to świetny pomysł na upały. Ręka się tak nie poci. A jak sie juz spoci to można takiego śmierdziucha do pralki wrzucić :D wygodny i dobry pomysł na wakacje. Gumiak może odparzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przymierzam się do zakupu Seamaster 300m w czerni więc szukam bezpiecznego pewnego i mozliwie taniego źródła zakupu.

Najlepiej w salonie za gotówkę jednak nie chce przepłacać. Znalazłem na chrono24 i allegro oferte od użytkownika Maxsem.

 

http://www.chrono24.pl/omega/omega-seamaster-diver-300-m--co-axial-41-mm--id3791548.htm

 

Jednak nie chce by był to jakiś odswierzany egzemplarz. Możecie pomoc w znalezieniu pewnego źródła? Może ktoś z kolegów ma znajomego w salonie który jest w stanie dać większy rabat? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznie i tanio jest w kraff.pl u Pana Damiana.Ja zamawiałem tam swoją.Transakcja po całości udana i można negocjować.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Maxsem mogę polecić z czystym sumieniem , sam mam od niego Omegę , zupełnie nowa z pełną gwarancją , sam kolega Maxsem - Mariusz jest u nas na forum.


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum był wątek jak właśnie w kraff.pl forumowicz dostał zegarek z wadą i nie obyło się bez problemów. Mi zależy na odbiorze osobistym bez wcześniejszego wpłacania zaliczek. Oczywiście zegarek ma być dziewiczy, nie odswierzany;-)

 

Znalazłem u nas na bazaru ofertę kolegi Demollo. Czy ktoś miał przyjemność zakupu od kolegi lub oglądał przedmiotową Omege?

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/134560--NOWA-OMEGA-SEAMASTER-DIVER-300-M-212.30.41.20.01.003-SMP

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Maxsem mogę polecić z czystym sumieniem , sam mam od niego Omegę , zupełnie nowa z pełną gwarancją , sam kolega Maxsem - Mariusz jest u nas na forum.

Dokładnie tak :) kontakt z Mariuszem to pełen profesionalizm :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Dokładnie kupujcie, kupujcie tam Omegi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :) kontakt z Mariuszem to pełen profesionalizm :)

Od Maxsem mogę polecić z czystym sumieniem , sam mam od niego Omegę , zupełnie nowa z pełną gwarancją , sam kolega Maxsem - Mariusz jest u nas na forum.

kolega raphael pisal, na ktorej poprzedniej stronie, ze ma zegar z Bialej Podlaskiej, wiec nie kazdemu mozna polecic z czystym sumieniem tego sprzedawce :) to chyba ten same sprzedawce. Jesli sie myle to zignorujcie ten post.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nie mylisz się kolego stateless. Pierwszy pośrednik to klasyczny syndrom włoski ( Panie był pożar w Omedze zegar będzie za 10 lat jak go wyprodukują:D ) pisałem o tym na forum a 2 opcja to najsłynniejsza omega w kraju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te Omegi są z większymi lub mniejszymi wadami, stąd ta niższa cena?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ostatnio chyba Toyota lokalnie robiła wyprzedaż modeli po bardzo atrakcyjnych cenach. Modeli po jazdach testowych. Tylko że klient był tego świadomy od początku. Nawet taka reklama była Auta testowe w super cenach czy jakoś tak :)

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak powinno być. A już prawie się zdecydowałem. Jednak nie zaryzykuje zakupu zegarka, który wcześniej został zwrócony przez klienta, ponieważ miał jakąś wadę, którą nie jestem w stanie zweryfikować podczas zakupu, np. zbyt duże odchyłki dobowe, czy zbyt mała rezerwa chodu.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Któryś kolega z forum pytał Pana Mariusza o jakiś X model Omegi i dostał odpowiedz ze bezel nie centruje. Tak że do końca nie oceniam. Zawsze istnieje opcja ze pośrednik jest niczemu winien i nawet nie świadomy ze to AD kombinuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak sprzedaje z wadą nawet nieświadomie to powinien w przypadku wady wymienić u swojego AD i po sprawie, a nie skazywać kupującego na mękę z SG Polska. Wówczas jest to najwyższa jakość obsługi i gwarancja zadowolenia :-)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Teoretycznie :D

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chyba wolę poszukać w jakimś salonie z rabatem min 15 % i spać spokojnie. W razie problemów można skorzystać z rękojmi i wymienić. Po doświadczeniach kolegi Raphael to chyba jedyna bezpieczna opcja.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Znów się powtórzę. Teoretycznie tak. Święte słowa kolego bobwoj. Amen

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem (nie pierwszy raz) u Darka (u nas na forum nick watch lux a na all: lemoniadowy1) i wszystko, łącznie z ceną, perfekt.

IMG_4148.jpggif hosting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie jednego zegarka człowieka oceniacie? Mysle ze Mariusz mógłby sam sie wypowiedzieć


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Wy naprawdę myślicie że jakiś pośrednik napisze wam instrukcje na czym polegają tajniki tego biznesu :D ?

 

P.S. jednego zegarka ? Kolega zakłada ze wszyscy którzy kupili Omegi mają w pakiecie konto na forum ?

 

Poza tym mamy 2 zegarki problematyczne opisane na forum nie jeden.

 

A może SGP się wypowie w temacie ? Tam mają chyba z tego co pamiętam 5 szt problematycznych właśnie od różnych pośredników. Pytanie brzmi czy tylko AD kręci wałki a pośrednik o niczym nie wie. Czy oboje wiedzą

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raphael , nie rozmawiaj z nami jakbyś był najmądrzejszy i wiedział coś czego my nie wiemy.

Zegarki od Mariusza ,( przynajmniej mój) jest na gwarancji nie Mariusza ale dużego sprzedawcy z Finlandii , do tego odbiór aby wszystko było jasne , na życzenie Mariusza w siedzibie Swatch Group w Wawie i po sprawdzeniu. 

Data podbicia gwarancji zgadza się z datą zamówienia , na zegarek czekałem 4 dni - od razu został wysłany z Finlandii.

Bez wad ukrytych czy jawnych , zupełnie nowy egzemplarz .

Tyle.


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

A czy ja gdzieś oceniam ? Wcale nie piszę jakbym wszystko wiedział. Oczywiście ze zegar jest oryginalny, gwarancja od AD itp. Temu nikt tu nie zaprzecza. Pytanie dlaczego jak i gdzie lub przez kogo są puszczanie w rynek wadliwe egzemplarze. Piszę przecież że nawet sam AD może lecieć w kulki z pośrednikiem a pośrednik jest nieswiadomy.

 

Wiec dla porządku mogą być 2 sytuacje.

 

1. AD pozbywa się nie sprzedanych sztuk w tym problematycznych wciskając kit pośrednikowi o fabrycznym pochodzeniu a nieświadomy pośrednik sprzedaje to klientowi myśląc że zegar jest nowy lub bez wad

 

2. AD i pośrednik wiedzą oboje, że dana sztuka jest z historiią i wciskają kit klientowi

 

3. Przekręt Włoski ;)

 

Może i znowu pisze sarkastyczne stąd ten odbiór. Ale bez sarkazmu. Kupowanie u pośrednika jest obarczone wiekszym ryzykiem. Możemy trafić na problematyczny zegarek.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.