Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek, popatrz na Hirscha. Moim zdaniem fajny system opracowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, specjalnie impregnowana skóra plus tworzywo od spodu? Czy jakaś guma?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie na powyższe problemy:

 

omega_muzeum_2013_07.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, tak jak rozwiązaniem na miejskie korki jest zamienić samochód na motocykl. Ale załóżmy, że pada i upieramy się przy aucie/zegarku na rękęB)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szmata, skóra, guma, stal a wszystko zajmuję powierzchnię 18-22mm. Naprawdę z tego powodu chcesz pisać doktorat z materiałoznawstwa ?

Człowiek ma na sobie tonę innych rzeczy, lepiej lub gorzej dobranych często niezależnie od siebie.

Czasem trzeba być facetem i zacisnąć zęby, chyba że nawiercanie gaci też uznamy za męską rzecz.

 

Jednym słowem Piotrek pitolisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co za porównanie? Gacie kupujesz termoaktywne i się nie pocisz, pokaż mi teraz gumę do Omegi, która będzie dobrze wentylowac nadgarstek pod sobą i która jednocześnie nie wygląda jak kupa. Poproszę.

 

Może chodzi o to, że w warunkach swojego warsztatu taką modyfikację przeprowadze w jakieś 5 minut a nie każdy ma taką możliwość.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałbym Ci pokaż mi swoje pachy po wyjściu z warsztatu albo treningu, ale nie chce mi się tego oglądać!

naprawdę wszystko masz termoaktywne ? - really ?

a na obiad tylko chłodnik  :P  ;)

 

a może chodzi o to, że jakieś 4cm zegarka też trzeba przewiercić / podziurkować w odpowiednim warsztacie bo jeszcze gotów doprowadzić do hipotermii i zgonu ...

 

comment_zrWpWtTdzfZMT6VaXVJlLpBpXGFDsQ7t

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam watek i jestem ogromnie zdziwiony..

Koledzy posiadają tak zacne zegarki a nie posiadają klimatyzowanych aut, ani biur?, każdy posiadacz zegarka wie że-na lato bransoleta, na resztę roku pasek....

( Ci pozostajacy po godzinach, wiadomo, nurek i guma)

P.S

Polecam uwadze -http://zegarkiclub.pl/forum/topic/125766-nawil%C5%BCacz-powietrza/?hl=%2Bnawil%C5%BCacz+%2Bpowietrza


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie ślizgaj tylko pokaż mi gumę do Omegi o jaką prosiłem - estetyczna i wentylowana.

Wiercenie zegarka - widziałeś zegarek z deklem z gumy, która odparza, zupełnie inaczej niż metal?

 

"Machasz Waść jak cepem" B)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz otworzyć warsztat nawiercania Casio g-shock bo w Omegach to pasek wartości wyższego modelu Casio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w świecie Omegi, coś czuje że trochę tu zabawie :)

 

Fajnie jej na tym pasku. Niech cieszy jak najdłużej. Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważam ekspansję bransoletowo paskową z innego tematu....,tam już trwa dyskusja od kilku lat, i nikt nie doszedł do konsensusu...

Byle tylko ten wątek się nie rozwijał w tym kierunku...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Panowie ale przecież Omega dawno rozwiązała ten problem. Mamy dany model i kilka jego wersji/referencji. Kupiliśmy powiedzmy planetkę na bransolecie. Stwierdzamy, że ładna fajna, ale chcieli byśmy mieć ten model na gumie. Nic prostszego udajemy się do butiku/AD i kupujemy odpowiednia referencje i mamy 2 fajne zegarki. Na co dzień nośmy kajdan a na basen, nad morze czy na jacht zakładamy wersje na gumie. Bez problemów z przekladkami, bez kombinacji, bez strachu porysowania zegara w trakcie manipulowania pasek/guma. Szybko i wygodnie zmieniamy zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie lepiej kupić dwa zegarki i się nie bawić w zmiany paska/bransolety. Kolega wpadł na świetny pomysł i dobrze podpowiedział, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raphael, ja nie chcę nawet myśleć co by było gdybyś Ty dwie PO kupił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić - podać adresy jakiś znanych anglojęzycznych forum internetowych dotyczących zegraków lub może grup na facebook-u ?

Potrzebne mi będą do przekonania nieuczciwego sprzedawcy, o którym napisałem wcześniej OROLOGERIA BODONI SRL do zwrotu zaliczki jaką wpłąciłem im na poczet zakupu zegraka Planet Ocean Chronograph.

Niestety zegarka od dwóch miesięcy nie dostarczyli.

Na maila z prośbą o zwrot zaliczki nie odpowiedzieli, choć wcześniej z korespondencją nie było problemu, a odbywała się ona w języku angielskim.

Może gdy napiszę do nich iż zamieszczę treść korespondencji pomiędzy nami na forach internetowtch oraz facebooku to przekona ich do zwrotu zaliczki, gdyż wszyscy dowiedzą sie o tym jak traktują klientów i że są po prostu oszustami.

Zamiezram także napisać do Chrono25.com gdyż na ich stronie OROLOGERIA BODONI SRL widnieje jako zaufany sprzedawca, co niestety nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

Z góry dziękuję za pomoc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Spokojnie kolego Axxel odnowienie czy "podkręcenie" zegarka używanego trwa ok 2 miesiące w serwisie. Do tego jeszcze należy doliczyć czas na przesyłkę i wychodzi ok 2.5 do max 3 miesięcy. Tak, że kolega dostanie prędzej czy później swój zegarek "nowy" prosto od producenta :D

 

Dobra no sory za sarkazmy :D fakt faktem wtopa, trzeba jakoś koledze pomóc. Można napisać do nich i pogonić, że kolega koresponduje z Omegą w tej sprawie i już wie, ze 2 miechy to bzdura i zażądać natychmiastowego zwrotu zaliczki. Ewentualnie jeśli była to transakcja bezgotówkowa to wiele banków czy wydawców kart czy systemów obsługujących płatności ma ubezpieczenia na wypadek wtopy lub inny system ochrony transakcji. Warto jeszcze to sprawdzić. Napisz też do chrono o sytuacji i ewentualnych problemach ze sprzedawcą. Możesz też w ostateczności skorzystać z pomocy prawnika a on wystawi międzynarodowy nakaz zapłaty.

 

Tu masz temat o tym sprzedawcy

 

http://forum.tz-uk.com/showthread.php?283931-Check-of-Italian-dealer-via-Chrono24/page2

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za linki oraz sugestie dotyczące korespondencji z Omegą, oczywiscie sprawdzę także czy bank porzez który dokonałem przelewu zaliczki będzie wstanie i miał ochotę w jakiś sposób mi pomóc.

Co do prawnika to nie wiem czy jego rachunek nie okazałby się więcej warty niż te 500 Euro zaliczki ;)

Edytowane przez Axxel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Smutne to i tak mysle, dlaczego omega nie sprzedaje swoich zegarkow bezposrednio, placisz i ci wysylaja, tylko tak czytam o posrednikach w italii i gdzies tam i ze tak ciezko z kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne to i tak mysle, dlaczego omega nie sprzedaje swoich zegarkow bezposrednio, placisz i ci wysylaja, tylko tak czytam o posrednikach w italii i gdzies tam i ze tak ciezko z kupnem.

Sprzedają , idziesz do sklepu i kupujesz.

Internet to tylko jedna z możliwości....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za linki oraz sugestie dotyczące korespondencji z Omegą, oczywiscie sprawdzę także czy bank porzez który dokonałem przelewu zaliczki będzie wstanie i miał ochotę w jakiś sposób mi pomóc.

Co do prawnika to nie wiem czy jego rachunek nie okazałby się więcej warty niż te 500 Euro zaliczki ;)

na chrono kupowales? placiles karta? zrob chargeback i po klopocie. No chyba nie zaplaciles prostym przelewem takiej sumy :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Wiec jaki problem, wsiadasz w auto pociag jedziesz i kupujesz :) wiem ze troche daleko jest ale chyba to najtansza opcja, moze sie myle nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jaki problem, wsiadasz w auto pociag jedziesz i kupujesz :) wiem ze troche daleko jest ale chyba to najtansza opcja, moze sie myle nie wiem.

W Lublinie mam 2 km do dystrybutora, w Warszawie 5 do butiku..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.