Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

ale ceny Koledzy już nie te.

Sorry, ale żeby kupić zegarek w butiku za sugerowaną trzeba mieć spory nadmiar gotówki do wyrzucenia w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Czy ja wiem czy tak całkiem wyrzucone w błoto ? Czasem święty spokój jest wart więcej niż jakieś kombinacje pośredników

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tak całkiem wyrzucone w błoto ? Czasem święty spokój jest wart więcej niż jakieś kombinacje pośredników

Dokładnie.

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U dystrybutora często miałem takie same ceny jak w necie.

 

Nie wiem jak teraz, ale Śliwiński, Dolińscy i Strojny byli bardzo elastyczni cenowo.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ale ja myslalem o Szwajcarii :) domyslam sie ze to koszt ale napewno tu na forum zebralo by sie ze 4 ludzi, wsiadamy w auto i po sprawie, wiem ze inaczej mysle bo ostatnio zrobilem autem 4800 km w 4 dni , u mnie to dosc latwe do wykonania, chyba lepiej to niz kupno u posrednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Czy ja wiem czy tak całkiem wyrzucone w błoto ? Czasem święty spokój jest wart więcej niż jakieś kombinacje pośredników

 

Błagam Was , WKruk ma tak napompowaną,  cenę od której daje 15% bez łaski , na specjalne okazje nawet 25% znaczy że po prostu zdziera z frajerów , bo wyjściową ma taką samą jak "pośrednicy" , różnica taka że Kruk sprzeda w roku kilkanaście egzemplarzy a zagraniczny sprzedawca kilkaset. W tej sytuacji to raczej Kruka bym podejrzewał o chęć kombinowania by wyjść na swoje.

A biorąc pod uwagę moją sytuację z serwisowaniem Tudora , myślę że się mocno nie mylę.


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem zegraka u przedstawiciela Omegi ponieważ cena modelu, który chcę kupić (mieszkam w Szwecji) jest wyższa od tej którą znalazłem na Chrono24 jest wyższa o ponad 20 tyś. SEK czyli prawie 10 tyś. PLN. Poza tym nie mieli na miejscu modelu, o który mi chodziło i także musiałbym czekać - choć na pewno o wiele krócej i na 100% otrzymałbym zamówiony zegrek. Nie jestem jednak aż tak rozrzutny aby przepłacić aż 10.000 PLN.

O rabacie nie było nawet mowy, różnica w cenie tłumaczona była wyższymi podatkami w Szwecji oraz kosztami.

Dodatkowo dali do zrozumienia iż jak kogoś niestać na taki zegarek to niech sobie kupi tańszy - co już całkowicie przekreśliło moją chęć dalszej rozmowy i ewentualnych zakupów u tych państwa.


Może ktoś z Was orientuje się ile w Polsce kosztuje Omega Planet ocean Chronograph Ref: 232.32.46.51.01.005. (czarna tarcza z pomarańczową 12 na gumie z pomarańczowym przeszyciem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Uuuuu to ceny faktycznie niezbyt zachęcające. Zapytaj jeszcze kolego Axxel o ceny ewentualnych serwisów. Bo to też trzeba uwzględnić w przyszłości. Jeśli tak się ma cena zegarka to koszt serwisu może być też drozszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena detaliczna jest wszedzie ta sama. Reszta zalezy od dystrybutora i jego znizek.

Znalazlem za 49k sek model, ktory chcesz bez wiekszego szukania. Mozesz przeciez kupowac w calej Europie ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

U śliwskich 28 k pln możliwość negocjacji ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może ktoś z Was orientuje się ile w Polsce kosztuje Omega Planet ocean Chronograph Ref: 232.32.46.51.01.005. (czarna tarcza z pomarańczową 12 na gumie z pomarańczowym przeszyciem)

u AD w Gdyni - 28000 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Czyli cena w zasadzie wychodzi podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś opisywał, że u Kruka wyrobił  kartę rabatową kupując jakiś drobiazg. Przy drugim  już rabat sie nalicza, co przy zakupie zegarka za naście tysięcy złotych daje konkretne korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby nawiercić w gumie małe otwory wentylacyjne?

Z technicznego punktu widzenia guma jest zbyt plastyczna do wiercenia, ponieważ po obróbce zostaną nieestetyczne skrawki, wypaczenia. Lepiej otwory wykonać wycinakiem/wykrojnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o informację, jak wyglądają ceny Omeg w UK w porównaniu do naszego rynku, przykładowo cena Moonwacha z hesalitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o informację, jak wyglądają ceny Omeg w UK w porównaniu do naszego rynku, przykładowo cena Moonwacha z hesalitem.

311.30.42.30.01.005 za 3340 (ze znizka 2640)

311.30.42.30.01.006 za 3950 (ze znizka 3130)

na forach chodza po 2500 w zaleznosci od stanu i czy jest duze pudlo.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

A zauważył ktoś keszcze, że poznały ceny z oficjalnej strony Omegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynowa karta rabatowa w Kruku dająca -10% od ceny z metki i kolejne -10% w punktach na karcie do wydania jest dawana po zakupach za min. 5000zl. O ile jeszcze ten program dotyczy wszystkich marek, bo Rolex ma zostać lub już został wyłączony z tych pkt do wydania i/lub rabatu.:-P

Naprawdę? W ciągu ostatnich 2 lat program lojalnościowy KRUKa z roku na rok jest coraz słabszy i ma coraz mniej wspólnego z lojalnością Jeśli wyłączą Rolexa to nie ma już żadnego powodu żeby kupować u nich. Grey market a nawet Pieśkiewicz muszą zacierać ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

311.30.42.30.01.005 za 3340 (ze znizka 2640)

311.30.42.30.01.006 za 3950 (ze znizka 3130)

na forach chodza po 2500 w zaleznosci od stanu i czy jest duze pudlo.

Dziękuję za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie kupiłem zegraka u przedstawiciela Omegi ponieważ cena modelu, który chcę kupić (mieszkam w Szwecji) jest wyższa od tej którą znalazłem na Chrono24 jest wyższa o ponad 20 tyś. SEK czyli prawie 10 tyś. PLN. Poza tym nie mieli na miejscu modelu, o który mi chodziło i także musiałbym czekać - choć na pewno o wiele krócej i na 100% otrzymałbym zamówiony zegrek. Nie jestem jednak aż tak rozrzutny aby przepłacić aż 10.000 PLN.

O rabacie nie było nawet mowy, różnica w cenie tłumaczona była wyższymi podatkami w Szwecji oraz kosztami.

Dodatkowo dali do zrozumienia iż jak kogoś niestać na taki zegarek to niech sobie kupi tańszy - co już całkowicie przekreśliło moją chęć dalszej rozmowy i ewentualnych zakupów u tych państwa.

Może ktoś z Was orientuje się ile w Polsce kosztuje Omega Planet ocean Chronograph Ref: 232.32.46.51.01.005. (czarna tarcza z pomarańczową 12 na gumie z pomarańczowym przeszyciem)

41,495DK tylko pasek czarny. Strona Urværket.dk

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna   :wub:


dopiero w trzepakowym wieku   ;)


ale ........ wyjeżdża do internatu 


w górzysty rejon   :wacko:


i pożegnania nadszedł czas. 


post-63153-0-97184300-1466329712_thumb.jpg


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tak całkiem wyrzucone w błoto ? Czasem święty spokój jest wart więcej niż jakieś kombinacje pośredników

 

Uuuuulala - kolega zmądrzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Nicolae ale jak kupisz u AD to też może być potrzebne jakieś świadczenie gwarancyjne bo przecież nikt nie jest perfekcyjny. A wtedy wpada w ręce serwisu SGP i bawimy się, kręcimy.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Tylko, że wpadki butików czy AD to na palcach jednej ręki można policzyć. Natomiast jeśli chodzi o pośredników to co chwile można przeczytać o problemach z reklamacjami czy jakością zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że w trakcie trwania gwarancji każdy jeden zegarek może po prostu potrzebować interwencji serwisu, chociażby jak Twój na okoliczność zbyt małej rezerwy tudzież złego chodu. Trafia do serwisu i niech dobre bogi mają w opiece jej fabryczne powierzchnie .


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.