Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

stateless - przyznaję Ci z największą przykrością złoty medal im. Pawki Morozowa.

nie bierz wszystkiego co czytasz na publicznym forum do siebie. Ta dyskusja jest tak idiotyczna, ze najwyzsza pora ja zakonczyc ;) Niech zalatwia swoje problemy na PW a tutaj dyskusja bedzie o zegarkach, np. kolegi nicon ktory czail sie na Moonwatch i wreszcie sie doczekal.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tu wczoraj o popcorn wolał a dziś to ja chętnie sie pośmieje bo Rafał chyba sie ostro zamotał :).

 

A widzę ze podpierdalanoe dalej w modzie w narodzie :D

 

A Kolega Rafał nie dostał zapewne faktury bo wybrał cenę niższa - to tylko moje przypuszczenie

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon dał mi do zrozumienia, że też powinienem zbliżać się do końca poszukiwań swojego moona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-48316-0-03167500-1466539250_thumb.png

Podpierdalanie-to nasza cecha narodowa, na amerykanców mówią "jankesi', francuzow 'zabojady" na ruskich 'iwany" włochów "makaroniarze' a na nas "polskie świnie"

Wstyd.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

stateless - uff, skoro to był żart, to ulżyło mi. Przygody Pana Rafała czytam z wielkim zainteresowaniem:)

Bardzo mi się podobał najnowszy odcinek telenoweli z pomysłem przekazania zegarka na rzecz fundacji. Liczyłem na emocjonujący spin-off, ale chyba nic z tego nie będzie....

Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, skoro to był żart, to ulżyło mi. Przygody Pana Rafała czytam z wielkim zainteresowaniem:)

Bardzo mi się podobał najnowszy odcinek telenoweli z pomysłem przekazania zegarka na rzecz fundacji. Liczyłem na emocjonujący spin-off, ale chyba nic z tego nie będzie....

Jaki zart?

Wycofanie rakiem raczej....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Wyedytowałem post i dopisałem "stateless", żeby nie było wątpliwości komu odpowiadałem. Nie wykluczam głupiego żartu, bo takie bezinteresowne donosicielstwo to byłoby zwykłe ********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to teraz mozna udowodnic?   :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Kolega maxsem1111 zawsze może napisać, czy miał kontrolę z US na skutek zgłoszenia statelessa:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zart?

Wycofanie rakiem raczej....

kto sie rakiem wycofal? masz juz tyle lat ze powinienes rozpoznawac emotikony. Nikogo nie bede zglaszac bo mnie ta sprawa NIE DOTYCZY. To niech sobie koledzy rozwiazuja.

Jakbym chcial to bym zglosil bez pisania na forum i szukania poklasku.

 

Telenowela Rafal ciekawa, aczkolwiek powoli sie konczy. Mamy juz posrednika na forum i brakuje tylko przedstawiciela Omegi i SGP.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Poziom dyskusji w tym klubie, delikatnie mówiąc, sięgnął dna…może dobrze, że sprzedałem Moonwatch'a(informacja dla kolegi @stateless: nie wystawiłem kupującemu paragonu- może następny donosik?).


 

Jakbym chcial to bym zglosil bez pisania na forum i szukania poklasku.

 

 

Dla "czegoś takiego" raczej nie znajdziesz tutaj poklasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto sie rakiem wycofal? masz juz tyle lat ze powinienes rozpoznawac emotikony. Nikogo nie bede zglaszac bo mnie ta sprawa NIE DOTYCZY. To niech sobie koledzy rozwiazuja.

Jakbym chcial to bym zglosil bez pisania na forum i szukania poklasku.

 

Telenowela Rafal ciekawa, aczkolwiek powoli sie konczy. Mamy juz posrednika na forum i brakuje tylko przedstawiciela Omegi i SGP.

post-48316-0-20649100-1466541626.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda wciagajaca historia powinna miec protagoniste i antagoniste. A wciaga tym bardziej im bardziej te role polaryzuja swoich fanow. Widownia przelacza kanal jak poczuje, ze nie nadaza za czytelnoscia przekazu - kto teraz jest kim? A moze czas na wprowadzenie nowego antybohatera? Zeby sie dalej temat klikal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Dla porządku

 

Zauważyłem wady w zegarku. Piszę do sprzedawcy o możliwości wymiany. Sprzedawca odpisuje żeby wysłać zegar na serwis. Wysyłam Zegar na serwis. (tą historie znacie) a teraz mnie ciekawi to czy gdybym miał ten zegar to mógłbym skorzystać z rękojmi skoro wcześniej dostałem odpowiedź ze tylko serwis może pomóc. Widocznie po aferze nie ma problemu a wcześniej tylko serwis mógł pomóc.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem modem, z podpierdalaczami codziennie miałem do czynienia..

Bylo kilku ktorzy rozwiazywali sprawy w sądzie.

Jestem więc na pieniaczy 'uczulony"

Zdziwiła by sie forumowa społecznosć ilu 'szanowanych forumowiczów" ma pianę na ustach....

Ale tajemnica spowiedzi obowiązuje ;)

Więc uważajcie co piszecie...

"Życzliwy" ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nicon, gratulacje!!! Cieszę się, że w końcu dołączyłeś do klubu Moonwatcha:) jak już wiesz ja przy swoim plastiku też w końcu zostałem i zrezygnowałem z podmiany na szafir:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla porządku

 

Zauważyłem wady w zegarku. Piszę do sprzedawcy o możliwości wymiany. Sprzedawca odpisuje żeby wysłać zegar na serwis. Wysyłam Zegar na serwis. (tą historie znacie) a teraz mnie ciekawi to czy gdybym miał ten zegar to mógłbym skorzystać z rękojmi skoro wcześniej dostałem odpowiedź ze tylko serwis może pomóc. Widocznie po aferze nie ma problemu a wcześniej tylko serwis mógł pomóc.

Rafał . Wiesz cokolwiek o handlu?

Wymianę możesz mieć gdy towar jest nieużywany . NIEUŻYWANY !

Jeśli nosiłeś zegarek przez kilka dni to nie ma wymiany - jest gwarancja - tak to działa.

Wszędzie kurde w najbardziej  zakichanym markecie choćby znajdziesz bykami napisaną  adnotacje , że zwrot i wymiana towaru jedynie nieużywanego z oryginalnymi metkami.

Czego więc nie rozumiesz?

 

Czemu dziś jest wymiana , widać Mariusz bardziej sobie ceni swoje imię niż Ty swoje .Bo teraz wychodzi że spora część Twojej opowieści to jednak bajka.

Edytowane przez Lexxus

e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nicon, gratulacje!!! Cieszę się, że w końcu dołączyłeś do klubu Moonwatcha:) jak już wiesz ja przy swoim plastiku też w końcu zostałem i zrezygnowałem z podmiany na szafir:)

Party pooper  :D

 

. Jeszcze przez Twój post  sie topic zmieni I nie bedziemy dalej sluchac o PO kolegi 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nie prawda. Zmiany w ustawie dają możliwość korzystania ze swoich praw nawet jeśli nie posiadamy opakowania,metek, folii itp

 

A pytanie do kolegi Lexxus. Kolega ostatnio kupował zegar. Czy kolega dostał dowód sprzedaży.?

 

Z tym podpierdzielaniem to się trochę wszyscy zagalopowalismy temat się rozjechał i zaciemnił.

 

Sprawa jest prosta i padły konkretne pytania o rachunek sprzedaży itp ale bez odpowiedzi każdy dodał swoje i się wymieszało wszystko.

 

Dowód zakupu, rękojmia i praktyki sprzedajacych/sprzedawcy.

 

Przypominam od czego tez temat się zaczął

 

Kolega bowboj zapytał o sprzedawców kraffkate i maxsem dopytał tez czy w razie problemów możemy liczyć na jakieś prawa,zwrot, wymianę. Czy sprzedawca umywa ręce i skazuje nas na serwis sam nie biorąc odpowiedzialności za produkt. Ja w odpowiedzi zamieściłem fragment korespondencji sprzed oddania zegarka na serwis.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale dostałeś nowy  z SG zegarek co chcesz dowieść ?

czyjąś winę ?

sam napisałeś dużo nie prawdy a teraz próbujesz się wymiksować z tego co napisałeś i wybielić

zakończmy to bo ludzie się śmieją a mają inne ciekawsze tematy

 

pozdr.

Edytowane przez MAXSEM1111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAXSEM1111, ponawiam pytanie Burnsa:

 

 

dobrze, to wprost do Ciebie skierowane pytanie - czy kupując zegarek za twoim pośrednictwem można skorzystać z prawa: "Odpowiedzialność sprzedawcy wobec kupującegoz tytułu niezgodności towaru z umową". i tego co z tego tytułu przysługuje.

Powinno być krótko i na temat.

 

Proszę o odpowiedź.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ponawiam swoje pytanie czy kolega Lexxus dostał paragon, rachunek, fakturę lub inne potwierdzenie dokumentujące fakt zakupu u przedsiebiorcy MAXSEM na swój zegar ? Czy ja też dostane paragon, fakturę lub cokolwiek innego potwierdzającego fakt zakup zegarka u kolegi/przedsiebiorcy/sprzedawcy MAXSEM ?

 

Proszę o odpowiedź

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.