Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jestem tu nowy ale już kilka zegarków omega posiadałem i jestem bardzo zadowolony

 

Witam i co tak skromnie o swojej osobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do przypadku kolegi Rafała - jeśli jakość produktów Omegi niebawem będzie podobna do jakości koszulek reprezentacji Szwajcarii podczas wczorajszego meczu z Francją, to wkrótce będziemy tutaj mieć wysyp podobnych historii :)

Edytowane przez KonradR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do przypadku kolegi Rafała - jeśli jakość produktów Omegi niebawem będzie podobna do jakości koszulek reprezentacji Szwajcarii podczas wczorajszego meczu z Francją, to wkrótce będziemy tutaj mieć wysyp podobnych historii :)

 

Ale koszulki były niemieckiej firmy P..a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej zostały zatwierdzone i dopuszczone do użytku przez Szwajcarski ZPN :) Oczywiście to tak lekko sarkastycznie na rozluźnienie tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

no to teraz się zacznie... ;)

Polecam przygotować wcześniej większą ilość popcornu żeby nie brakło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przygotować wcześniej większą ilość popcornu żeby nie brakło :D

z wczoraj mi jeszcze trochę zostało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i głupie pytanie, ale gdzie tam jest mikroregulacja?

To wygląda jak podmiana starego typu zapięcia na nowy.

 

Ja mam takie zapięcie przy PO 8500 i brakuje mi mikroregulacji jak cholera...

Zwłaszcza w upalne dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, teraz już wiem o co kaman.

Z zewnątrz wyglądało jak od PO a nie 300M.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przygotować wcześniej większą ilość popcornu żeby nie brakło :D

 

Rafał, a możesz zamiast wspierać przemysł Popcornowy, pooglądasz sobie filmiki w typie tego:

 

albo udasz się do sklepu ze swoją lupą x30, gdzie mają kilka egzemplarzy tego samego modelu i zrozumiesz wtedy, że nie ma rzeczy idealnych, i że jedna sztuka różni się od drugiej niuansami na jakie się powołujesz (np szlifów) nawet jeżeli a nawet zwłaszcza produkcja maszynowa to maszyny to klepiące i obrabiające też mają rozjazd ... raz środek, raz prawo innym razem lewo.

 

Ty na podstawie jednej posiadanej Omegi zaszufladkowałeś już wszystkie produkty i sprzedawców tej firmy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ale tu nie chodzi o żadne minimalne odchyłki. No ale dobra rozumiem temat musi się rozmyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, że ja nic nie rozmywam, że kombinatorów zegarkowych jest tyle samo co samochodów bezwypadkowych, ale nie ma też rzeczy idealnych.

Zresztą poczekamy na twoją Omegą prosto z fabryki, bo daję głowę, że przed piwem też pokazałbym Ci takie niedociągnięcia o jakich wspominałeś

Pytanie, czy już to do Ciebie dotrze i to zaakceptujesz czy będziesz dalej kręcił popcorn ...  :D  B)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowym Użytkownikiem i chcę rozwinąć wątek zegarków jak wy to nazywacie Leżaków

myślę że i te zegarki są  tak samo wartościowe jak te które leżą w sklepie krótko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do czynieni często z Leżakami i są często ze wszystkimi foliami i metkami bez rys i uszkodzeń

czy me oczy zle widza czy ty sie wlasnie przyznales na forum zegarkowym, ze handlujesz zegarkami, ktore lezakuja w sklepie dlugo i sa tobie sprzedawane na preferencyjnych warunkach?

 

Nakleic folie i wydrukowac nowy kod kreskowy to nie jest juz duza trudnosc w 2016 roku. Na ebay fioletowa folia tez chodzi za grosze.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do czynieni często z Leżakami i są często ze wszystkimi foliami i metkami bez rys i uszkodzeń

 

- jakim cudem można znaleźć w sklepach, u pośredników leżaki podchodzące pod 10 lat i nie pochodzą od prywatnych kolekcjonerów ?

- co działo się z nimi przez ten okres, czemu nie zostały sprzedane i jak były przechowywane - czasami sklep / sprzedawca posiadający je w ofercie nie istnieje tyle czasu na rynku - więc musiało zmieniać się ich miejsce składowania ?

- co z foliami, na których klej przez tyle lat najnormalniej w świecie wyschnie a metki, etykiety prawdopodobnie pożółkną ?

- co z mechanizmami i smarami, które są nieodzowną częścią składową mechanizmu - również wysychają i zmieniają się ich właściwości smarujące ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

To się nam szykuje temat bomba stulecia. A myślałem, że mnie nikt nie przebije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchajcie

jak nie widziałem jeszcze leżaka 10 letniego co najwyżej 3 letnie więc nie mówcie że po 2-3 latach smar wysycha lub coś jest nie tak z zegarkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Czyli taki 3 letni zegarek gdzie leżał u AD jest po prostu jak najbardziej pełnowartościowy i ok ? Tak to mamy rozumieć że to nowy zupełnie zegarek taki sam jak u producenta ?

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie producenci samochodów że wyprzedają starsze roczniki po atrakcyjnych cenach ;)

Zegarki 'atrakcyjne' trafiają do...internetu :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najfajniejsze jest w tym że tacy wielcy kolekcjonerzy .......... jak kupują zegarek za 20tyś tak zwany leżak jak wy to nazywacie

dostają upust 30% w salonie to już im nie są potrzebne folie wklejki czyli jak w CCC cena czyni cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

No ale ja dalej nie wiem czy zegarek ze sklepu z wystawy = zegarek nowy. Bo niczym się nie rozni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.