Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega @esteta, to jednak Ty? ;)

Esteta i Omega karuzela,ta to miała życia co 3dni na bazarze, a te pierwsze nieśmiałe porównanie Tisella do rolka i przepiękne foty uświadamiająco/porównawcze z salonu! ECHH to był gość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już wiem o co chodzi .Czytałem  tasiemiec, masturbacja chińskim Tisselem :) Ciąg dalszy onanizmu zdaje się ma miejsce w innym temacie :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esteta i Omega karuzela,ta to miała życia co 3dni na bazarze, a te pierwsze nieśmiałe porównanie Tisella do rolka i przepiękne foty uświadamiająco/porównawcze z salonu! ECHH to był gość ;)

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako prawdziwy esteta mój wybór wypada zdecydowanie na Moona. Ceramika i nadmierny blink znudziły mnie dość szybko.

Co kto lubi, ;), stąd jest popyt na wszystkie modele. "Ceramika i nadmierny blink" jak to okresliłeś mi osobiście bardzo pasują w wydaniu SMPC a Moon już samych zdjęć mnie odpycha. Na żywo podobnie bo mierzyłem. Wiem,wiem.... "klasyka", ale mnie to nie rusza. W moim przypadku ten "nadmierny.." spowodował, że pozbyłem się bez żalu Suba zachowując "ceramikę i blink" w wydaniu Omegi. :)

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego świetnie,że jest tyle modeli.Każdy coś znajdzie pod swoje preferencje i rozmiar.Tylko niektórym zajmuje to trochę więcej czasu oraz niestety parę banknotów NBP. Ale takie to hobby-piękne swoją drogą.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kraff pl mogę polecić, teraz mają smpc w cenie 11999 zł.

 

Co do wyboru pomiędzy speedy a smpc. Najlepiej mieć obie, idealna parka na każdą okazję. Dla mnie nr 1 to fois.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą golumiastym. SMPc niby ładna ale "coś" mnie w niej mocno przeszkadza. Zwłaszcza bransoleta. Wiem, wiem SMPc i Moon to dwa zupełnie inne zegarki. Ale to, ujmę to tak, to nie tylko zupełnie inne dyscypliny ale i inne ligi. Jeżeli miałby już być diver w podobnym przedziale cenowym to zdecydowanie BB. Bez mrugnięcia okiem. Inaczej Moon all the way. A tak w ogole to najlepsza jest Aqua Terra. ;-)

Każdemu podoba sie cos innego i to jest super.

 

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo można coś urwać z ceny w kraff.pl powołując się na przynależność do braci z KMZiZ.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy łatwo rysuje się zewnętrzny AR w 300SMPc? Robią się rysy "mankietowe", czy trzeba czegoś więcej, żeby go zarysować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy łatwo rysuje się zewnętrzny AR w 300SMPc? Robią się rysy "mankietowe", czy trzeba czegoś więcej, żeby go zarysować?

Niestety robią się i to nie wiadomo kiedy :(


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy łatwo rysuje się zewnętrzny AR w 300SMPc? Robią się rysy "mankietowe", czy trzeba czegoś więcej, żeby go zarysować?

Mogą się pojawić, ale w moich dwóch egzemplarzach jakoś nie za bardzo chciały powstać :/ więc to pewnie też zależy, czy to jedyny zegarek, noszony stałe, czy któryś w kolekcji. Ale rzeczywiście dosyć łatwo je złapać.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś kiedyś fajnie napisał na naszym forum.Zewnętrzny AR to taki „diabelski wynalazek współczesnych producentów „ zegarek pięknie kusi z za witryny sklepowej przy sztucznym specjalnie dobranym oświetleniu.A potem,któregoś dnia stwierdzamy „o k...a ryska” :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy łatwo rysuje się zewnętrzny AR w 300SMPc? Robią się rysy "mankietowe", czy trzeba czegoś więcej, żeby go zarysować?

Noszę niemal rok i na razie bez rys. Nie oszczędzam zegarków, użytkuję normalnie, kapliczek nie buduję. Może miałem do tej pory szczęście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam kilka zegarków z zewnętrznym AR i odpukać wszystkie mają czyste szkiełka, więc nie obawialem się też tego w SMP. Chyba czas zagrać na loterii ;) A tak poważnie to jedynym mankamentem AR, jak dla mnie, jest łatwość lapania smug na szkielku i potrzeba jego czyszczenia. No ale coś za coś. Jak jest czyste to wygląda pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notorycznie brudne szkiełko to kolejny — zewnętrznego AR,o którym wspomniał @traczu


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy robicie z tymi szkiełkami że macie je notorycznie brudne? Liżecie? :) ja przecieram rano, zakładam na rękę i zegarka nie dotykam bo po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz traczu coś sprowokował :D

Edit. I żeby nie było, że nie w temacie. ;)

Bardzo ladne zdjęcie, nawet musztardy nie brakuje :)

Super.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij ją w końcu z pudełka!

 

Dzisiaj siedzi w pudle, bo ja świętuję w domu  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

a ja ciągle pod wrażeniem ;)

świętowania ciąg dalszy  :P

 

Krzysiu, Balantajma nie pije się z kieliszków do wina :rolleyes:

 

ps. koledzy mają rację, koniec świętowania a zegar na łapę B)

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blunio, w kieliszku do wina jest ... wino. Ta większa butelka w tle jest ... na jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.