Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam wrażenie,że nie ceni się na forum ludzi „stałych w uczuciach” Mam na myśli takich,którzy przerobili wiele zegarków i w poczuciu samospełnienia cieszą się tym,że złapali w końcu za jajca swoje zegarkowe marzenia i chcą się tym faktem podzielić z innymi.Nie na forum ogrodniczym,lecz zegarkowym.Bardziej pochwała się częste zmiany i czasem bezsensowne zakupy skazane z góry na porażkę, takie swoiste błądzenie we mgle.Taka postawa spotyka się z uznaniem i aprobatą tzw.„wirtualne klepanko po pleckach”.Ponadto są tu użytkownicy,którzy posiadają jeden zegarek i przedstawiają go notorycznie w różnych tematach z czego jeden z nich najgłośniej krzyczy,że rzyga moimi dwoma zegarkami :) Hipokryta pełną gębą (zarzyganą z tego co pisze).Tyle i aż tyle od mojej osoby.

misiu kolorowy ty jesteś jeszcze bardziej przykry niż myślałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiu kolorowy ty jesteś jeszcze bardziej przykry niż myślałem :)

Uderz w stół a ... :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

️epicko

 

Dawaj jeszcze ujęcie z bickiem opartym o krzesło. Wiesz, tak epicko ma być! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w internecie funkcjonowało takie określenie jak ,,nie karmić trolla" i może warto je tu zastosować. Należy tylko pamiętać, do czego służy forum. Wymieniamy się tu swoimi doświadczeniami, szukamy pomocy i bardzo nie fajnie jest zostać samemu ze swoimi pasjami bo inni mają go serdecznie dość :(. Ja ze swojej strony jestem bardzo zadowolony z tego, że koledzy zmieniają zegarki, bo mogę zobaczyć np nowe modele i dowiedzieć się o nich wielu ciekawych rzeczy z pierwszej ręki. Trzeba się rozwijać, bo taka jest idea tego forum. A jeżeli już ktoś znalazł swój wymarzony zegarek, to tez fajnie. Robienie komuś zarzutów, że ma jeden zegarek to jakieś nieporozumienie. Pozdrawiam kolegę @golumiasty, przepraszam za brak zrozumienia dla jego epickiej fascynacji moonem, a możliwe że i sumo :(.

 

@radekvintage niszczysz system zawartością swojego pudełka  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wymyśliłeś sobie kolejne poletko do marudzenia - stałość w uczuciach.

O tej "stałości" będziesz mógł napisać tak jak wspomniał Mirek dopiero za jakiś czas, np. za 2-3 lata.

Tak na marginesie, pamiętam że wspominałeś iż Moon to tylko na bransolecie, ale okazuje się że nie...


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wymyśliłeś sobie kolejne poletko do marudzenia - stałość w uczuciach.

O tej "stałości" będziesz mógł napisać tak jak wspomniał Mirek dopiero za jakiś czas, np. za 2-3 lata.

Tak na marginesie, pamiętam że wspominałeś iż Moon to tylko na bransolecie, ale okazuje się że nie...

Sądziłem,że noszony będzie tylko na bransolecie,do czasu kiedy znalazłem w sieci to zdjęcie Moona na pasku od Filipa.Rozwaliło mnie swoim epickim klimatem.O stałości również i za 2-3 lata obiecuję napisać.

post-93096-0-15053200-1512635887_thumb.jpeg


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wyląduje w między czasie na olx?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, nie ma się co zarzekać, że to ten "naj", bo za jakiś czas zobaczysz/przymierzysz coś co "rozwali Ci system" i .... bazarek


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golumiasty/esteta niech zajmie się swoim moonem. Niech go wychwala pod niebiosa, niech co chwile wkleja go gdzie tylko mu się spodoba. Mnie to ani grzeje ani ziebi. Tylko niech się nim zajmuje a nie tym co noszą inni na ręku. I pomimo ikony jaka jest moon mi się on nie podoba ale nie jeżdżę po nim i po jego właścicielach jak po burej suce.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o stałości w uczuciach to ja  mogę coś powiedziec .Jednego Longinesa katowałem każdego dnia przez równiutkie 15 lat.Tylko nie dlatego,że tak mi się podobał, powód był inny-brak funduszy :) ...ale teraz ma przynajmniej dożywocie w moim rotomacie.Na dzisiaj stałość w uczuciach obiecuję połowicznie tzn. dla marki Omega, ale mam nadzieję ,że przynajmniej w 3-4 odsłonach różnych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak dzieci :) Chłopaki, dajcie sobie wszyscy na luz. Kolega golumiasty niech sobie wrzuca fotki kiedy chce i ile chce , tak jak każdy inny może ta robić. kto chce obejrzy , napisze komentarz, kto nie ten przewinie dalej. I będzie bez nerwów i przyjemnie. Czy w każdym temacie musi się robić jakieś niepotrzebne zamieszanie , przecież przerabialiśmy to już tyle razy w innych tematach , zaraz będą osobiste wycieczki ( Sorki , już się zaczęły ) a za chwile obrażanie forumowiczów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli się docieramy. baf8fd9d5e28b5be55c8e45de08a014c.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cermaika, szafir, faza księżyca, takie tam oczojebne i niepotrzebne nikomu wodotryski :D

 

 

e3e921881974a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik nie jeden ślini się na te Twoje zegarki łącznie ze mną

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epickie heheheh :)

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No epicka ta omega, chciałbym mieć takiego Mazik uważaj, bo nie wiadomo, za którym krzakiem ktoś z maczetą będzie stał, żeby Ci odrąbać rękę

A jak już jesteśmy przy epickich zegarkach, to gdyby nie zdjęcia golumiastego, to pewnie bym się nawet moonwatchem nie zainteresował, a tak, to trafił na listę zainteresowań

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epickie heheheh :)

@mazik77 zegar epicki czy też nie foty sztos. Iphone?


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam - skończcie z tym "epickie/epicki" - bardzo lubię oglądać Wasze zegarki, ale czytać się już tego wszystkiego nie da... pośmialiśmy się i może starczy już katowania języka polskiego...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam - skończcie z tym "epickie/epicki" - bardzo lubię oglądać Wasze zegarki, ale czytać się już tego wszystkiego nie da... pośmialiśmy się i może starczy już katowania języka polskiego...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszystko przez Filipa.Po co robił epicki pasek ? :)

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez Filipa.Po co robił epicki pasek ? :)

Pozwolę sobie nie zgodzić się pasek jest pierwsza klasa i jeszcze doskonale pasuje do zegarka. I tyle chyba starczy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.