Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ciu-Lato = bransa post-97650-1531849110,964_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego bransa nie podchodzi ale nato idealnie :)

 

84_B893_B7-8_A27-4410-_BD55-_A27_AA0776_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani - potrzebuje pilnie (na najblizsza sobote) zdobyc/kupic album "Moonwatch only" - generalnie album o historii Moonwatcha - ktos, cos???  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge sprzedac nówke ofoliowaną Edycje 1. Z tym ze jestem z Łodzi a wysłane pocztą  nie dojdzie do soboty  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lato to nato

 

36c600bdf766bd2a652a0ead494f8cb7.jpg

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lato to nato

 

 

Nato z watchgecko ? 

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to BluShark AlphaPremier. Nazwa dziwna, ale jakość rewelacyjna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych kosztów. Idzie listem priorytetowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Proszę o info jak wygląda fabryczne zabezpieczenie zegarka który przychodzi do Ad.

Mam na myśli konkretnie model smpc bo chyba w zależności od modelu zabezpieczenie zegarka foliami wygląda inaczej? Oglądałem sporo filmików z odpakowywania smpc na YT ale praktycznie wszystkie zegarki były bez foli zabezpieczających. Może koledzy mają jakieś fotki lub filmiki jak to powinno wyglądać?

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Omedze nie ma styropianu. Zegarek jest w plastiku z kartami a pudełka właściwe przychodzą osobno. Nie widzę na blistrze daty produkcji. Zafoliowana jest bransoleta ale nie zawsze! Folia na deklu i na szkle. I tyle.

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zegarek pozbawiony jest wszystkich foli zabezpieczających jak jest przygotowany do sprzedaży w pudełku? Jak byłem u AD to mówił że ma przygotowane spakowane nówki sztuki. Jaki jest początek numeru zegarków wyprodukowanych w 2018r? Na wystawie niebieski seamaster zaczynał się od 87.... A czarny od 89....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o folie na bransolecie to ona jest tylko od zewnętrznej strony takie paski, coś jakby przyklejona taśma przeźroczysta? Na jednym filmiku na YT koleś rozpakowywał AT i bransoleta była cała poowijana tak że ciężko było ją zerwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem niedawno, dwa paski na zewnętrznej stronie bransolety, pasek na zapięciu, folie na szkiełku i deklu ( tu z naklejonym kodem kreskowym na białym tle )

 

W Rolexie dla odmiany jest pierdyliard folijek na każdym praktycznie elemencie :)

Edytowane przez czypek555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie martwi mnie jeszcze jedna rzecz mianowicie jakość spasowania maskownic bransolety do koperty. Była już o tym wzmianka na stronie 702. W egzemplarzach u AD nie wyglądało to dobrze i od tego czasu przejrzałem masę zdjęć aktualnych ofert sprzedaży i niestety ale często się to zdarza. Załączam zdjęcie jak to wyglądało, widać wyraźnie przez szpary teleskopy. Koledzy możecie pokazać jak to wygląda w waszych egzemplarzach i jakie pierwsze dwie cyfry z numeru seryjnego? Po wstawieniu zdjęcia niestety słabo widać chyba kompresuje zdjęcie bo u mnie na telefonie widać jak na dłoni

 

Kolego Xpovoc:

Tak byłem u N.Nagiel

Również próbowałem ustalić daty produkcji i ustaliłem (na podstawie dat sprzedaży)

Rok 2012 - 85

Rok 2013 - 86

Rok 2014 - 87

post-105431-0-06635900-1532025773_thumb.jpg

Edytowane przez mariuszon1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać ,że SMP300 jest jednym z najtańszych modeli Omegi i dość często występują „babolki” w pojedyńczych sztukach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.