Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej (kiedyś Twojej :) ) nie ma takiego efektu... Indeksy godzinowe świecą w takim samym odcieniu i z identyczną intensywnością.

 

b9cas4.jpg

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez identycznie świecą wiec to chyba niestety wada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo złudzenie...? post-97650-1531337707,7665_thumb.jpgpost-97650-1531337717,2217_thumb.jpgpost-97650-1531337727,1827_thumb.jpgpost-97650-1531337736,4244_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie równo.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno świecić równo, przejrzałem swoje archiwalne zdjęcia z luma i wszystkie indeksy świecą rowno


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że przewijał się wątek różnic w świeceniu mi. dotyczyło to zegarków, które wracały z serwisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po tym serwisie świeciły inaczej?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem ? Pewnie wystarczy inna data czy partia produkcji tarczy i wskazówek a może nawet wersja kolorystyczna zegarka i różnica gotowa, jeżeli nie wymienili wszystkiego, albo mają bałagan w kuwetach. Ja tam do Omegi zaglądam z doskoku, lepiej sam sobie odpowiedz czy twój zegarek widział już serwis czy jeszcze nie ? 

 

tu masz przykładowy wątek - rozkminiaj:

https://forums.watchuseek.com/f20/seamaster-300m-ceramic-lume-anomaly-776989-2.html

 

Odpowiadając za Ciebie: możliwe, że nie był w serwisie, masz najświeższą wersję i wszystko z nią OK (w/g tego co piszą minutowa powinna być zgodna z kolorem kropki na bezelu co ma sens i możliwe, że tak własnie jest na twoich zdjęciach).

 

To teraz gwóźdź dla tych co pisali, że wszystkie kolory mają zgodne - hahaha

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem ? Pewnie wystarczy inna data czy partia produkcji tarczy i wskazówek a może nawet wersja kolorystyczna zegarka i różnica gotowa, jeżeli nie wymienili wszystkiego, albo mają bałagan w kuwetach. Ja tam do Omegi zaglądam z doskoku, lepiej sam sobie odpowiedz czy twój zegarek widział już serwis czy jeszcze nie ?

 

tu masz przykładowy wątek - rozkminiaj:

https://forums.watchuseek.com/f20/seamaster-300m-ceramic-lume-anomaly-776989-2.html

 

Odpowiadając za Ciebie: możliwe, że nie był w serwisie, masz najświeższą wersję i wszystko z nią OK (w/g tego co piszą minutowa powinna być zgodna z kolorem kropki na bezelu co ma sens i możliwe, że tak własnie jest na twoich zdjęciach).

 

To teraz gwóźdź dla tych co pisali, że wszystkie kolory mają zgodne - hahaha

Ty znowu nie na temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że wskazówka o kropka są w innym kolorze lumy to oczywiste. Chodziło tylko o indeksy w kształcie kresek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty znowu nie na temat :)

Właśnie miałem pisać :D

A już się bałem, że to ja czegoś nie zrozumiałem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma w moim egzemplarzu po naświetleniu świeci równo. Różnice zaczynają się po kilku minutach, bo indeksy prostokątne wyraźnie bledną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to związane z tym, że one są mniejsze, ergo jest mniej lumy nałożone?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem ? Pewnie

 

To teraz gwóźdź dla tych co pisali, że wszystkie kolory mają zgodne - hahaha

Pośmiejemy się tym razem z ciebie? O wszystko wiedzący


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pośmiejemy się tym razem z ciebie? O wszystko wiedzący

pewnie - śmiej się,

napisałem, że z doskoku i że wydaje mi się, że podobne tematy już się przewijały a to chyba różnica od stwierdzenia dogmatu;

co tam jeden indeks z 12  :P

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W butiku mówili coś o sierpniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie to wygląda. I teraz dylemat - czy najpierw zbierać na Moonwatcha czy właśnie na SMP? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie cygańska wersja podoba;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W butiki mi w zeszłym tygodniu mówili ze raczej październik..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trochę filmów o wysokiej jakości i muszę przyznać, że odszczekuję to co pisałem wcześniej o nowej SMP 300. Na zdjęciach wyglądało to tak sobie, ale w ruchu i w 3D bardzo podoba mi się tarcza w połączeniu z indeksami. Oznaczenia na bezelu są bardziej wyraźne (białe?), a nie srebrzyste. Bransoleta niby taka sama, ale dużo bardziej wyrazista, jakby dużo lepszej jakości niż w poprzednim modelu, no i w końcu fabryczna guma, która bardzo fajnie wygląda z nowym modelem.

Jestem ciekaw przymiarek i wtedy kto wie... ;-)

 

 

 

Mnie się od początku podoba poza zaworem He i spodziewaną grubością, nawet przeszklony dekielek tak nie razi mimo że to diver ale wiadomo że salonowy.

Bransoleta jest wyraźnie inna - ciaśniej spasowana i bardziej płaska, wygląda dużo lepiej i mniej cygańsko niż dotychczasowa. Bardzo jestem ciekaw wrażenia na żywo, głównie wielkości.

 

Wygląda że za jakiś czas dotychczasowa SMPc będzie poszukiwanym białym krukiem jako jedyny Bond bez fal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobra inwestycja ?

post-97650-1531726199,1014_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W butiki mi w zeszłym tygodniu mówili ze raczej październik..

Masakra jakaś z tymi Omegami , Rolex już od początku czerwca sprzedaje swoje nowości a ci czekają na kolarzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.