Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że brniesz dalej . Za dużo wątków otwierasz i nie na temat. Chyba nikt nie prosił Cię o opis swoich zainteresowań czy schemat moich zakupów . Ale z jakiegoś powodu czujesz że to ważne się tym podzielić ze wszystkimi ? Niezła beka. Przypomnę Ci temat mojego punktu do dyskusji jeśli chcesz : nowa omega jest lepszym zegarkiem (mechanizm , koperta, bezel ) niż obecny Sub . Lepszym pod względem jakości wykonania . Nie rób z tego wątku zaścianku proszę Cię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ciebie : ile w PL sprzedaje się seamasterow a ile subow? Warto nie liczyć tych subow kupowanych w kruku i wysyłanych za granice choć pewnie nie jest możliwe wyizolować.

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami.

 

Kolega Lotus nie zna pełnej funkcjonalności naszego forum. Jak się kliknie na użytkownika i potem na "zawartość" i dalej na Filtruj>Tylko posty. To forum pokazuje wszystkie jego wypociny od jesieni 2018 r. kiedy to założył konto aż do teraz. Po szybkiej lekturze (a nie jest tego aż tak wiele), kolega Lotus idealnie uzupełnia forumowy POCZET TROLI ZWYKŁYCH obok Estety i Golumiastego. Panowie, szkoda czasu na dalsze dyskusje. Z mojej strony EOT.

Podziwiam ludzi którym nie szkoda czasu na wertowanie cudzych wpisów z przeszłości ;) wow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do trollowania , mojego . Znajdź 15 użytkowników jeśli przyznają Tobie racje tu w tym wątku to znaczy że nie jest Was kilku marszczących;) Wchodzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ciebie : ile w PL sprzedaje się seamasterow a ile subow?

 

Pytanie do Ciebie : ile w PL sprzedaje się DS-1 a ile subow?  :D 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do trollowania , mojego . Znajdź 15 użytkowników jeśli przyznają Tobie racje tu w tym wątku to znaczy że nie jest Was kilku marszczących;) Wchodzisz ?

Wychodzę. Wrócę jak już Cię nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że brniesz dalej . Za dużo wątków otwierasz i nie na temat. Chyba nikt nie prosił Cię o opis swoich zainteresowań czy schemat moich zakupów . Ale z jakiegoś powodu czujesz że to ważne się tym podzielić ze wszystkimi ? Niezła beka. Przypomnę Ci temat mojego punktu do dyskusji jeśli chcesz : nowa omega jest lepszym zegarkiem (mechanizm , koperta, bezel ) niż obecny Sub . Lepszym pod względem jakości wykonania . Nie rób z tego wątku zaścianku proszę Cię

Piszesz nieprawdę. Wprowadzasz ludzi w błąd, choć prawdopodobnie mało kto daje wiarę twoim tekstom.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz nieprawdę. Wprowadzasz ludzi w błąd, choć prawdopodobnie mało kto daje wiarę twoim tekstom.

Dają wiarę, choć nic nie piszą, zobacz proszę ile punktów poparcia dostał użytkownik.

Działania z "tajniaka" wciąż modne, ale by wyrazić swoją opinię to "strach" :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz.

Może mieć też multikonto.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dają wiarę, choć nic nie piszą, zobacz proszę ile punktów poparcia dostał użytkownik.

Działania z "tajniaka" wciąż modne, ale by wyrazić swoją opinię to "strach" :lol:

Czasami dynamiczna polemika może się w ciągu chwili przerodzić się w otwarte "papy chlastanie". 

 

A nie każda skóra jest warta wyprawki ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o "dynamiczną polemikę" w negatywnym tego słowa znaczeniu, a o taką w której padają logiczne, poparte dowodami, lub logiką argumenty.

 

Pomijam już fakt iż dobre słowo które napisałem o naszym forum zostało pominięte, nie skomentowane, natomiast "marszczenie" i "beka" dostała aplauz...

Poddaję tą kwestię pod rozwagę kolegów.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nie każdy też ma w ogóle ochotę i przyjemność wdawać się w dyskusję z kimś ze słownictwem z elementami na poziomie szkoły podstawowej.

 

Marek, widzę polubienia dopiero po przełączeniu się na tryb pełny - masz tam jedno.

 

Delikwent w zasadzie wystawił się tyloma bredniami na strzał, że może zostać gremialnie spunktowany, tyle że nikomu się specjalnie nie chce ani tracić czasu ani zniżać.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario 1971, przypomniała mi się Omega o której rozmawialiśmy ostatnio, a którą widziałeś w Berlińskim muzeum :) , wyciągnąłem z pudła ^_^

post-107633-0-57519300-1547855634.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario 1971, przypomniała mi się Omega o której rozmawialiśmy ostatnio, a którą widziałeś w Berlińskim muzeum :) , wyciągnąłem z pudła ^_^

 

 

Bogaty człowiek... historią tego zegarka oczywiście ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario 1971, przypomniała mi się Omega o której rozmawialiśmy ostatnio, a którą widziałeś w Berlińskim muzeum :) , wyciągnąłem z pudła ^_^

 

Coś pięknego. Nosiłbym.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogaty człowiek... historią tego zegarka oczywiście ;)

Mam starsze, i to zdecydowanie..... ^_^

Ta "młoda" ;)

post-107633-0-46710900-1547856279_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze parę fotek z tego muzeum w Berlinie. I szukajmy Omegi ;)

1ef53e0cd13e43b727cafc84f00d5724.jpg5c3dc237999ca461fb2e2eeefd141bad.jpg4039051646332cf5c6e17fcb428c9762.jpg572b9d0d6133e9d490ba326f8071c0df.jpga6619e49bf48bb3a218ac064e9a650c5.jpg2d5fa85b40f8ab25cbebad026c2c20a6.jpgd22986d7b5166ffda3e1283051ca2122.jpg90eacb5a27841e61664cee1a2073113a.jpgb7b57d4b6f85f73465aa20774bac9656.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. Nosiłbym.

Omega Computer TC 1 1973 rok.

No to jeszcze parę fotek z tego muzeum w Berlinie. I szukajmy Omegi ;)

Obok niej zdaje się był Hamilton z identycznym mechanizmem który nosił Kojak


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario 1971, przypomniała mi się Omega o której rozmawialiśmy ostatnio, a którą widziałeś w Berlińskim muzeum :) , wyciągnąłem z pudła ^_^

attachicon.gifpost-48316-0-02150600-1488031896_thumb.jpg

Marek, a masz coś nowego, żeby wyciągnąć ze swojego stanu bo trochę wiej kapciem z tego co pokazujesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, nie karm :)

 

Ta powyższa, ze srebrną tarczą ile ma mm?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, nie karm :)

 

Ta powyższa, ze srebrną tarczą ile ma mm?

A chyba 36 mm


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-_- Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chyba 36 mm

To też taka współcześnie użytkowa. Przepiękna. Pozytywnie zazdroszczę.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze parę fotek z tego muzeum w Berlinie. I szukajmy Omegi ;)

 

Od lewej Hamilton i Omegi : Computer TC1, "Jedi", "TV" :)

To też taka współcześnie użytkowa. Przepiękna. Pozytywnie zazdroszczę.

Dzięki, od kolegi @kono  :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.