Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

To jest inne niz w ostatniej PO bo jest mniejsze ma regulacje jak dobrze pamietam o 3 stopnie. Zapiecie w PO ma 6 stopni i poszerzenie na pianke, przez co samo w sobie jest też dłuższe.

 

117STZ001159
- Length 44mm
- With Diver Extension
- 6 Adjustments


117STZ001154
- Length: 39.5mm
- No Diver Extension
- 6 Adjustments



117STZ004666 
- Length: 34.5mm
- No Diver Extension
- 3 Adjustments


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie niecałe 250 zł, a ogniwo niecałe 200 zł sztuka.

Do 3570 też będzie pasować, skoro są piny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3570 też będzie pasować, skoro są piny?

Chyba niebardzo. Piny są takie co wkłada się do wnętrza ogniwa, ale są trzymane przez zakręcone śrubki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niebardzo. Piny są takie co wkłada się do wnętrza ogniwa, ale są trzymane przez zakręcone śrubki.

Tak myślałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zapięcie ze speedmastera np apollo xvii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

@machlo

 

Mógłbyś zrobić zdjęcie z oryginalna klamerka obok dla porównania wielkości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest filmik z tą alternatywną klamrą do Speedmastera:

https://youtu.be/F_2i_N5LD2E

 

@machlo mógłbyś jeszcze napisać jaki jest koszt takiej modernizacji? Zanim zakupię Speedmastera ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ta z powyższego filmiku miałem w smpc. Klamra machlo ma inny numer, wydaje mi się ze jest mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym niebieską.

 

Nie przeszkadzałoby Ci czarne tło datownika?

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość perski

Dzień dobry

pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów 

jestem zdecydowany na SMP raczej czarną i jako że za 4 dni jade na narty do Ischgl-czyli do Samnaun/duty free/ chciałbym spytac czy macie jakieś doświadczenia z przewiezieniem zakupionego w Samnaun w salonie zegara / na nartach albo autem / ?,jakie jest ryzyko kontroli celnej?, w sieci info b. skąpe,  cena SMP w salonie Hangla 2985E wersja 41mm - autoryzowany sprzedawca Omegi.

pozdrawiam

perski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów

jestem zdecydowany na SMP raczej czarną i jako że za 4 dni jade na narty do Ischgl-czyli do Samnaun/duty free/ chciałbym spytac czy macie jakieś doświadczenia z przewiezieniem zakupionego w Samnaun w salonie zegara / na nartach albo autem / ?,jakie jest ryzyko kontroli celnej?, w sieci info b. skąpe, cena SMP w salonie Hangla 2985E wersja 41mm - autoryzowany sprzedawca Omegi.

pozdrawiam

perski

Rabatują to jeszcze?, bo jak nie, to żadna rewelacja...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość perski

Rabatują to jeszcze?, bo jak nie, to żadna rewelacja...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

tego też nie wiem jaki rabat mozna uzyskać? za 5 dni powiem więcej,i to ryzyko mandatu celnego ..

słowem jubitom/kruk pozostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów 

jestem zdecydowany na SMP raczej czarną i jako że za 4 dni jade na narty do Ischgl-czyli do Samnaun/duty free/ chciałbym spytac czy macie jakieś doświadczenia z przewiezieniem zakupionego w Samnaun w salonie zegara / na nartach albo autem / ?,jakie jest ryzyko kontroli celnej?, w sieci info b. skąpe,  cena SMP w salonie Hangla 2985E wersja 41mm - autoryzowany sprzedawca Omegi.

pozdrawiam

perski

Musisz podać numer rejestracyjny samochodu, może ktoś zadzwoni, albo najlepiej sam zgłoś towar do oclenia gdyby celnik przeoczył.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz podać numer rejestracyjny samochodu, może ktoś zadzwoni, albo najlepiej sam zgłoś towar do oclenia gdyby celnik przeoczył.....

 

W tych melancholijnych i niepewnych czasach każda udana próba rozweselenia gawiedzi uznana być winna za bezcenną  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość perski

Musisz podać numer rejestracyjny samochodu, może ktoś zadzwoni, albo najlepiej sam zgłoś towar do oclenia gdyby celnik przeoczył.....

niemiec by powiedział danke :) 

idea zakupu w dutyfree wzieła sie z lektury kilku wątkow tut forum o wyższości omeg ze szwajcarii i w ogole tzw zachodu nad krajowymi egzeplarzami ktore cechuje niedokładność i awaryjność

pytałem wczoraj w jubitomie w Krakowie o spm 41mm nowe niewystawowe i mily pan zadzwonił do szwajcarii gdzie powiedziano że wszystkie się sprzedały ale mogą dorobić jeśli wpłacę zaliczke taką wersję z gładką tarczą mimo że już zakończyli produkcje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałem wczoraj w jubitomie w Krakowie o spm 41mm nowe niewystawowe i mily pan zadzwonił do szwajcarii gdzie powiedziano że wszystkie się sprzedały ale mogą dorobić jeśli wpłacę zaliczke taką wersję z gładką tarczą mimo że już zakończyli produkcje ??

 

Miły pan robił sobie jaja :D 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie przeszkadzałoby Ci czarne tło datownika?

Prócz czarnego tła mamy jeszcze czerwone i białe napisy, więc różnokolorowych elementów jest więcej, a niebieski jest jak gdyby w DNA tego modelu, jak dla mnie. ;)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niemniej jednak szkoda, że nie zrobili tła w kolorze tarczy. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale ostatnio niebywale mi to przeszkadza:

 

 

omega-seamaster-automatic-blue-dial-men_


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość perski

Miły pan robił sobie jaja :D

Miły Pan podtrzymuje swoje zeznanie co więcej przyjął zaliczkę i zobowiązał sie sprowadzić do Krakowa w ciągu 3 tyg. nową zafoliowaną poprzednią wersję SMP  -  daj Boże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.