Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Tysiąc razy lepiej niż na tej vintage skórce.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksperymenty ...

 

Zdecydowanie lepiej :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jak zdjąłem branse to koperta prezentuje się wyśmienicie . Z drugiej ciężko coś dobrać oprócz gumy i NATO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to potrafisz błysnąć bez fobii do innych marek. Tak trzymaj


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rok temu albo więcej założyłem na smp300 rubberb i póki co ani razu nie wróciłem do bransolety, która niestety nie zadowala mojego gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - swoją SMPc też nosiłem na NATO i wyglądało to dobrze (moim zdaniem). Gumy żadnej do niej nie miałem, ale pewnie też wyszłoby fajnie.

Pasek skórzany to nie jest dobry pomysł tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bransa tez nie zadowalała . Tzn jej jakość jest premium moim zdaniem . Ale estetyka nie moja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja nosiłem i na bransolecie i na NATO. Nigdy jakoś nie miałem problemów z jej wyglądem, a od kiedy dokupiłem do niej zapięcie z mikroregulacją jej noszenie było bardzo przyjemne. 

Natomiast dla odmiany i urozmaicenia wrzucałem ją na NATO - czarne lub pomarańczowe i też było przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rok temu albo więcej założyłem na smp300 rubberb i póki co ani razu nie wróciłem do bransolety, która niestety nie zadowala mojego gustu.

Zasady znasz.

Bez foty się nie liczy. :P

 

 

 

A co do SMPc, to bransoleta robi z niej bardzo bizuteryjny zegarek. Nato trochę to zmienia.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zebrałem i założyłem PhenomeNato. Jeśli ktoś szuka czegoś zbliżonego jakością do pasków Omegi, to to jest najlepszy wybór. Jakościowo petarda.befa1ccf2130a4c28972f1ffa3d9f303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rok temu albo więcej założyłem na smp300 rubberb i póki co ani razu nie wróciłem do bransolety, która niestety nie zadowala mojego gustu.

A możesz podać dokładny model gumy rubberb która pasuje do Smpc? Czy może jest to ta sama guma którą zakłada się do Suba?

 

Dzięki :)

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejti

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powalony na łopatki, piękna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby to nie był kolejny skladak z org części wtedy rozbiórka ma czynniki pierwsze i stwierdzenie roku produkcji elementu znawca nie jestem ale każda część można dokupić nawet jako staro uzyteczna

Widziałem juz kilka frankenow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamiętam, jaki model kupowałem. Może mam w kartoniku coś więcej, ale bede mogl to sprawdzić za kilka dni.

Na pasku od wew strony jest napis M106. Nie chce strzelać do jakiego modelu - nie chce wprowadzić w błąd.

46764374772_e42886d146_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksperymenty ...

Zdecydowanie na tak. Jak dla mnie to fajnie się komponuje i dobra alternatywa dla bransolety.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YnIn7XW.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.