Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Czy mechanizm bazowy dla 321,czyli lemania 2310, stosowany również w patku czy vacherononie to był poprzednik lemanii 1873, czy lepszy/gorszy?

Już prawie 7 lat razem i za każdym razem kiedy jest na nadgarstku cieszy tak samo albo i bardziej jak w dniu zakupu :)

45851985834_bdb702e186_b.jpg

31634841507_a19bb27f64_b.jpg

31634862197_76f31f6cc6_b.jpg

32702172428_e68587421f_b.jpg

Pod wpływem Twoich zdjęć kupiłem swoją i muszę przyznać, że mam identyczne odczucia.

Ten zegarek ma u mnie dożywocie.

Co-Axial

Już tak nie kuście - swoją sprzedałem na rzecz Suba, ale to tak różne zegarki, że dobrze by się prezentowały razem.

Już prawie 7 lat razem i za każdym razem kiedy jest na nadgarstku cieszy tak samo albo i bardziej jak w dniu zakupu :)

Super fotki! Szczególnie pierwsze i ostatnie ;) Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad wymianą moich fal na niebieską SMPc... :ph34r: 

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

krisp1 super strzały.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Super fotki! Szczególnie pierwsze i ostatnie ;) Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad wymianą moich fal na niebieską SMPc... :ph34r:

Niebieska nie ma tej magicznej głębi i wyrazistosci, którą epatuje powyżej ukazana czarna.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Zgoda w 100% - po obejrzeniu naocznie obu wersji obok siebie jakiekolwiek wątpliwości wyparowały momentalnie.

Niebieska nie ma tej magicznej głębi i wyrazistosci, którą epatuje powyżej ukazana czarna.

SMPc kolegi @krisp1 jest niebieska :P

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Tyle, że ta epatująca powyżej jest akurat nie czarna, a niebieska :P

Edit: spóźniłem się ;)

Edited by ricardo216

To prawda, Marek. Każda z generacji SMP posiada wersje, które czymś ujmują. Natomiast w przypadku gładkiej, czarnej tarczy w połączeniu ze świetnym antyrefleksem widok odbijającego się w niej np. nieba jest niesamowity.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Dziękuje :) cieszę sie ze zdjecia sie podobają.

Pod wpływem Twoich zdjęć kupiłem swoją i muszę przyznać, że mam identyczne odczucia.Ten zegarek ma u mnie dożywocie.

Bardzo mnie to cieszy :)

Ten zegarek jest wyjątkowy. Przez te lata przewinęło sie w mojej kolekcji kilka zegarków i żaden mnie tak nie ujął jak wlasnie ten :)

No może mój króliczek Panerai 392 :D

Tak jak koledzy piszą to jest wersja niebieska :)

Ja z kolei od zawsze wolałem niebieska ze względu wlasnie na zmienę barw w zależności od światła poczynając na niebieskim przez grafitowy kończąc na czarnym.

Nic tak nie kłamie jak obiektyw aparatu.....

Prawda to :) Edited by krisp1

Ale zauważcie że niebieska jest tak piękna tylko wtedy jak prezentuje ciemne barwy, czarna ma tak non stop. Kolego krisp1 powiedz mi czy Twoja Omega przez te 7 lat była już w serwisie?

Ja z kolei od zawsze wolałem niebieska ze względu wlasnie na zmienę barw w zależności od światła poczynając na niebieskim przez grafitowy kończąc na czarnym.

Obie świetne, ale dla mnie czarna nie mówiąc już o tym, że czarna jest czarna, czasem niebieska, a bywa i szara

Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad wymianą moich fal na niebieską SMPc...

No coś Ty??!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by Szyszkops

Na zdjęciach jest niebieska? No to się oszukałem. Ale tak jak napisał Master Zander - dla mnie wyszło rewelacyjnie, bo wygląda jak czarna

Normalnie sam bym znowu zanabył czarną 300

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein