Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Recommended Posts

Panowie, super te Wasze Orisy, a na te, które mają @Jash i @Kiju to nawet brak słów. Natomiast co do tego dedykowanego Artowi Blakey'owi - dekiel to absolutny top, ale jedna rzecz mnie zastanawia - @bazant, czy te elementy imitujące naciąg perkusyjnej membrany nie dezorientują trochę podczas odczytu godziny? 

Dzieki Panowie za foty momotaro. Chyba lepiej wyglada jednak na renderach wiec odpuszczam :) 

Poczekajcie do piątku, wrzucę jakieś fotki i napisze jak na żywo ta zieleń

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

9 godzin temu, Edmund Exley napisał:

Natomiast co do tego dedykowanego Artowi Blakey'owi - dekiel to absolutny top, ale jedna rzecz mnie zastanawia - @bazant, czy te elementy imitujące naciąg perkusyjnej membrany nie dezorientują trochę podczas odczytu godziny? 

Tak jak napisałeś, elementy imitujące naciąg perkusyjnej membrany mogą w początkowej fazie użytkowania zegarka wprowadzać w błąd. Z czasem człowiek się przyzwyczaja i odczyt godziny nie jest już takim problemem jak na początku.

Ten zegarek to kolejny w kolekcji i był kupiony ze względu na oryginalny i nie spotykany design.  Gdy go tylko zobaczyłem to nie było odwrotu i musiałem go mieć.

19 godzin temu, arturzbsk napisał:

Kiedyś  myślałem o nabyciu tej wersji, całkiem dobrze się prezentuje...

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Super zapięcie i guma. Dobrze układa się na ręce. Można by było  ponosić. 😉

Gdzieś mi sie kiedyś obiło o uszy, że na forum jest drugi taki tapczan? 

99Jcgvj.jpg

Z kim jestem w drużynie? 

Daj spokój i przestań sobie wmawiać ze nie tylko Ty masz tak skopany gust

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

3 godziny temu, denver47 napisał:

Gdzieś mi sie kiedyś obiło o uszy, że na forum jest drugi taki tapczan? 

Z kim jestem w drużynie? 

Chyba tylko z Tolkiem Bananem - dla młodszych czytelników: chodzi o postać z powieści Adama Bahdaja "Stawiam na Tolka Banana"😋 (miał swoją drużynę)

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

38 minut temu, ledr napisał:

Chyba tylko z Tolkiem Bananem - dla młodszych czytelników: chodzi o postać z powieści Adama Bahdaja "Stawiam na Tolka Banana"😋 (miał swoją drużynę)

"Stare miał dżinsy, starą koszulę, w dziurawych kamaszach szedł..."  🙂 Chyba tak to szło 

Edited by Marak

Bronz mnie nie urzekł ale Momotaro

3ff816fdea40a11adebc4f6f09a1f5dc.jpg76df688b6c0fd6500949f4d338c4f925.jpgb7b5b28d20f787ab07c269d824366cf9.jpg5ba965c657c8ede8b08755e0289a5df7.jpg3a62bfae826f6bf22ade6b280bd049ce.jpgb7dd85ab68a0407f6786bac569a509f5.jpg

1 godzinę temu, Jash napisał:

Bronz mnie nie urzekł ale Momotaro emoji7.pngemoji7.pngemoji7.png

Witam, a jak wg Ciebie ta wersja wyglada w porównaniu to posiadanej 65, wymieniłbyś?

Już wiem, kto zamówił tego złotego... tfu, brązowego! Na pewno go kupił Ronaldo, do kompletu ze swoim Rolkiem... Bez obaw, Jacku, nikomu nie zdradzę😜

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

1 godzinę temu, drkadrys napisał:

Witam, a jak wg Ciebie ta wersja wyglada w porównaniu to posiadanej 65, wymieniłbyś?

Movembera bym za Momotaro nie zamienił, ale miło by było mieć oba.

Godzinę temu, ledr napisał:

Już wiem, kto zamówił tego złotego... tfu, brązowego! Na pewno go kupił Ronaldo, do kompletu ze swoim Rolkiem... Bez obaw, Jacku, nikomu nie zdradzę😜

A Kryśka tak prosił, nie mów nikomu, że jadę do Polski :D

Bardzo mi sie podoba ta wersja aquisa.
20200626_145248.jpg

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka