Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, z niecierpliwością czekam na galerię...

Jest piękny.

Ale pokaż całego, a nie tak skromnie zza mankietu :)

Napisz, co tam cyka w środku?

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok 72, Cal. 12 Ref. 110.313F

Tarcza "fumee" lub jak kto chce "smoke", czyli szlif słoneczny brąz wpadający w zieleń. To trzeba zobaczyć na żywo :)

Chyba się okocę przy fotkach...

 

Aha jeszcze jedno: NOS  (zegarek, pasek, zapinka).

 

12415615223_48ac17b5b7_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tanio nie było :) ale ostatnio wogole cieżko tanio vintage złapać


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

primabaleron,

 

Piękny nabytek! Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ostatnio wogole cieżko tanio vintage złapać

W Europie - owszem. Ale w Argentynie? Na internetowym portalu Argentynskim poszedł ostatnio Zenith Sporto w stanie idealnym za...260$! Poza tym, z tego co wiem od znajomego, na niedzielnych targach staroci, można dorwac oryginalne przedwojenne JLC w pięknym stanie za 300$, czy kieszonkowe Omegi za 100$. Więc po zegarki - do Ameryki Połódniowej :)

To wszystko przez to, ze do lat 40 był to potwornie bogaty kraj, a potem zszedł na psy.

Z resztą, będę tam na przełomie lutego i marca, to dam znać co i jak :)

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

primabaleron - piękny Heuer. Cała Twoja kolekcja jest bardzo przemyślana. Szkoda, że w swoim profilu nie masz żadnej galerii. Zdjęć Twoich zegarków trzeba szukać w różnych miejscach na forum, co jest trochę męczące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów!!

Mój ''nowy'' nabytek kieszonkowa Minerva Numer1027556 bity na każdym deklu, ten sam numer na werku,więc chyba oryginał... Zegarek na dobrym chodzie, napewno do regulacji i serwisu. Werk chyba kal 19/9 -proszę o sprostowanie jeśli się mylę..... Pozdrawiam

post-63542-0-40340600-1392058728_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ primabaleron<br />Tag - dla mnie ten zegarek to MISTRZOSTWO SWIATA. Moze kiedys bedzie mnie na taki stać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie, właśnie rozmawiałem z MWatchem i doszliśmy do tego samego wniosku, aktualnie Cyma przebywa w gabinecie odnowy kosmetycznej, wkrótce zdjęcia po kuracji  :D .

 

Obiecane zdjęcia, przyznaję, że to jeden z ładniejszych zegarów w mojej skromnej kolekcji, całość pięknie podkreśla oryginalny mesh, projekt i realizacja zabiegów SPA by MWatch  :D ,

 

SAM_5891.JPGSAM_5893.JPGSAM_5894.JPGSAM_5896.JPGSAM_5913.JPGSAM_5902.JPGSAM_5907.JPGSAM_5912.JPG


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna nie ma co !!! poszukuje takiej branzolety do mojej Cymy - gdzie takie mozna dostać ?? ma ktos moze na zbyciu albo słyszał że ktos ma ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@primabaleron

Super, gratulacje. Rzeczywiście światło czyni diametralne zmiany w wyglądzie, a właściwie w odbiorze. Dokopać się do takiego zegarka i jeszcze NOS, to naprawdę sukces.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gratuluję Panowie świetnych nabytków. Żeby nikogo nie pominąć, to gratulacje zbiorcze, choć ostatnio zdaje się Kolega Primabeleron najciekawsze okazy zanabył.

Ja też się pochwalę - longines Flagship rocznik 1960 z cal. 351 na pokładzie.

Flagshipów ogólnie jest jak psów. Tych z datownikiem na 12, jak lubię już zdecydowanie mniej. A tych z datą na 12 i z subsekundą to sami sprawdźcie ;)

 

post-23302-0-28496400-1392062675_thumb.jpg

 

post-23302-0-89555400-1392062737_thumb.jpg

 

post-23302-0-95427200-1392062795_thumb.jpg

 

post-23302-0-63022000-1392062854_thumb.jpg

 

post-23302-0-04637400-1392062903_thumb.jpg

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Lonżin, super stan, lupka na 12 i mała sekunda. I czego tu więcej pragnąc. Gratulacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pisać i gratulować wszystkim ;) heuer i breitling piękny ale i cyma ładna i reszta tez! Tyle, ze flagshipa z dolna sekunda z atomatycznym naciągiem i z data na 12 pierwszy raz widzę! Gratuluje!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heuer, Cyma, Longines, piękne okazy. Gratuluję wszystkim szczęśliwcom.  :)


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając "Hajera", cymes Cyme, 

które zwalają z nóg za pierwszym spojrzeniem, :blink:

to Lońka zgotował mi krew tak, :angry:

że szumowinę trza by zbierać jak z rosołku babci

w czasie gotowania. :D

Ech..... Panowie nie macie zmiłowania kując w oczka, ;)

takimi nabytkami!  :(


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o jakim kryzysie mówimy :D - pojawiają sie wciąż nowe zegarki vintage na forum za kwoty powyżej 1k euro, co chwile cos ktoś wrzuca świetnego , stany zachowania genialne

 

Oby tak dalej - aż sie miło na to patrzy !


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.