Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Kryzys to chyba mamy , ale wieku średniego :) .

Albo jest z nim jak z seksem , wszystcy o nim mówią , ale nikt go nie widział  ;) .

A mnie się po prostu wydaje , że to takie przedłużenie męskości jak z samochodami , im większy i droższy tym lepiej :D .

A tak na poważnie to piękne a ten hajer...... :wub: .

To szczyt moich szczytów.

Gratki panowie - pikne że hej!

Edytowane przez lamwoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryzys to chyba mamy , ale wieku średniego :) .

A mnie się po prostu wydaje , że to takie przedłużenie męskości jak z samochodami , im większy i droższy tym lepiej :D .

 

No to spoko - ten longin to tylko 35mm :lol:

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa pod jego adresem - noszę od wczoraj i bardzo mnie cieszy

 

post-23302-0-16629100-1392112330_thumb.jpg


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o jakim kryzysie mówimy :D - pojawiają sie wciąż nowe zegarki vintage na forum za kwoty powyżej 1k euro, co chwile cos ktoś wrzuca świetnego , stany zachowania genialne

 

 

Kryzys to chyba mamy , ale wieku średniego :) .

Albo jest z nim jak z seksem , wszystcy o nim mówią , ale nikt go nie widział  ;) .

Albo można spojrzeć na to z innej strony. Jakie sikory byśmy dopiero mieli gdyby kryzysu nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryzys to chyba mamy , ale wieku średniego :) .<br />Albo jest z nim jak z seksem , wszystcy o nim mówią , ale nikt go nie widział ;) .<br />A mnie się po prostu wydaje , że to takie przedłużenie męskości jak z samochodami , im większy i droższy tym lepiej :D .<br />A tak na poważnie to piękne a ten hajer...... :wub: .<br />To szczyt moich szczytów.<br />Gratki panowie - pikne że hej!

<br /><br />Właściwie to nie wiem. Wiek średni to już mam dawno za sobą.<br />Wraz z jego kryzysami... :)<br /><br />Wysłane z mojego HTC One S<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<br /><br />Właściwie to nie wiem. Wiek średni to już mam dawno za sobą.<br />Wraz z jego kryzysami... :)<br /><br />Wysłane z mojego HTC One S<br /><br />

A ja bardzo dawno :)

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze przed sobą, dlatego nic tu nie wrzucam. Mam inne kryzysy ;)))) Ale za parę dni 3 trupy wracają od zegarmistrza, na czwartego się nastawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za parę dni 3 trupy wracają od zegarmistrza, na czwartego się nastawiam.

Aż 3 naraz? Toż to już zakrawa na nekrofilię :D

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja powoli się szykuje do prezentacji...jak to pisał Piotr -"powyżej 1k euro :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj, tylko pokazuj :)  ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż 3 naraz? Toż to już zakrawa na nekrofilię :D

 

W kolekcji - z tego co na bank chcę mieć - brakuje mi tylko gazomierza, kamertona i hi-beata. Gazomierza tanio się teraz nie trafi - ludziom się podobają i zajechana Ruhla potrafi kosztować teraz tyle, co porządny sikor. Czekam na okazję. Tak samo i kamertona sobie na spokojnie upoluję. Hi-beata pewnie też się uda. Nie mam ciśnienia na konkretne modele/marki. Poza tymi szeroko zarysowanymi celami staram się na zegarki zbyt wiele nie wydawać (bo potem znowu mi ucieknie kamertonowy Universal Geneve za 3,5 stówy ;)), stąd poluję tylko na mocno wiekowe trupki/ciekawą niską półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Cie trochę usprawiedliwia, ale apetytu :) mi narobiłeś.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, takich Flagshipów jak na lekarstwo bo pewnie zdali sobie sprawę, że w takim układzie trochę to dziwnie wygląda i przestali robić. :P 

Ale górny datownik robi tu robotę :wub: 

 

Gregor-wiesz co z Cymą masz zrobić. A mogę Ci powiedzieć, że widziałem bliźniaka tylko z czarną tarczą :)

 

Prima-wymiotłeś B)  taka stylistyka też mnie rajcuje na maxa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co raz to piękniejsze i droższe nabytki się tu pokazują. Ja czekam na swój aż mi łaskawie UC zwolni to też się pochwalę. Ale mój nabytek to pikuś do tego co się ostatnio tutaj wyprawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam z moim przedmówcą :)

 

Świetne zegarki ostatnio prezentujecie koledzy, szczerze gratuluję nowych nabytków...nie sposób ich nawet już wymienić wszystkich !

 

Ja oczekuje w napięciu Cymy Conquistador....w komplecie z pudłem i papierem :) ...od dawna za mną chodził Conquistador ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gregor-wiesz co z Cymą masz zrobić. A mogę Ci powiedzieć, że widziałem bliźniaka tylko z czarną tarczą :)

 

Właśnie znalazłem " czarną" siostrę na portalu i się zastanawiam ? :lol:


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ci tam napisałem, co myślę o tej jednej marnej fotce.  :(


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucę teraz mój zegarek codzienny, zdecydowanie poniżej 1k euro (na uspokojenie nerwów po Haurze i Longinesie ;) ), za to w idealnym stanie....!!

Basis Noblesse na EB8800

post-63542-0-04164300-1392299090_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dzisiejsza przesylka,......dziadek bardzo dziarsko tyka ,sygnowany nazwiskiem i adresem jubilera/sklepu ktorego zrobiona była kieszonka. Werk.... no nie wiem jeszcze jaki.... Liczę na pomoc :)

Pozdrawiam!!!

post-63542-0-56399300-1392299452_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucę teraz mój zegarek codzienny, zdecydowanie poniżej 1k euro (na uspokojenie nerwów po Haurze i Longinesie ;) ), za to w idealnym stanie....!!

Basis Noblesse na EB8800

Takie lubię! Gratulacje!

 

Mnie z kolei ominął dziś ładny bauhaus z urwanymi uszami na allegro... nie wiem, co to za desperat licytował, ale jakiś się trafił, aż się zdziwiłem, że poszedł za więcej niż 2 dychy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hrabia

 

zajrzyj na bazarek @wiejo3 sprzedawał jakiś licznik z gazowni :blink:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem... Ale zbyt atrakcyjna oferta to, moim zdaniem oczywiście, nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.