Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo... widziałem parę Cortebertów, ale to rzeczywiście ciekawostka z tymi nakrywkami na przekładni chodu. Bazowy cal. 528 wygląda zupełnie zwyczajnie, tu mamy "special edition".

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem z serwisu - Omega Automatic Seamaster Cosmic Day Date 69' cal.752 24 Jewels

 

DSC_0680~2.jpg


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna. Cosmiki w ogóle są niezwykle urodziwe. Gratuluję

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają takie zdanie na temat specyficznych kopert tej linii, dzięki Tomku  :D

 

DSC_0691~2.jpg

Edytowane przez Gregory_70

Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregory_70, nie podobają się wszystkim, więc więcej zostanie dla innych - może kiedyś uda mi się zakupić Dynamica lub Cosmica, bo te koperty mi się bardzo-bardzo podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to są własnie ładne Omegi. A najładniejsze to Dynamiki. Te "klasyczne" za to zupełnie mnie nie ciągną. Ile ludzi, tyle gustów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregory_70, nie podobają się wszystkim, więc więcej zostanie dla innych - może kiedyś uda mi się zakupić Dynamica lub Cosmica, bo te koperty mi się bardzo-bardzo podobają.

 

Cosmic został kupiony na zatoce ( Francja ), przyszedł z nieoryginalną koronką, werk się zatrzymywał, ale koniec końców udało się go wskrzesić, chociaż tanio nie było  :angry:

 

DSC_0692~2.jpg


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna stara damska Delbana Oryginalna tarcza , koperta , sygnowana koronka stan Bdb

post-38106-0-72735200-1430295434_thumb.jpeg

post-38106-0-70778600-1430295463_thumb.jpeg

post-38106-0-64036000-1430295482_thumb.jpeg

post-38106-0-93654200-1430295510_thumb.jpeg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna, takiej szukałem dla Wnusi :) Ostatscznie trafił się Pallas (na górze strony) i także cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza poczta . Ciężar paczki zapowiadał potężny zegarek.Dla porównania chronograf Nivada Aviator Sea Diver,który jest zegarkiem sporej wielkosci

post-67292-0-21594000-1430332975_thumb.jpg

post-67292-0-85602000-1430333002_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic spektakularnego, ale to prezent dla Wnuczki :)

 

Fajna. A wnusia w jakim wieku? Pytam bez podtekstów, bo sam czekam aż moje dorosną trochę. Na razie 3+5 :)

 

Dzisiejsza poczta . Ciężar paczki zapowiadał potężny zegarek.Dla porównania chronograf Nivada Aviator Sea Diver,który jest zegarkiem sporej wielkosci

 

Jezusie Nazareński ! Co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza poczta . Ciężar paczki zapowiadał potężny zegarek.Dla porównania chronograf Nivada Aviator Sea Diver,który jest zegarkiem sporej wielkosci

 

Gratulacje - genialna sztuka - można powiedzieć, że ma "zabójczy" design ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza poczta . Ciężar paczki zapowiadał potężny zegarek.Dla porównania chronograf Nivada Aviator Sea Diver,który jest zegarkiem sporej wielkosci

 

Jezusie Nazareński ! Co to?

 

wspaniała certina ds 2 jest moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna. A wnusia w jakim wieku? Pytam bez podtekstów, bo sam czekam aż moje dorosną trochę. Na razie 3+5 :)

 

Moja Lilla ma teraz 6 lat. Jestem dumnym dziadkiem młodej pasjonatki zegarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech właściciel skomentuje nabytek z daleka wygląda na ds2 super pH /1000m/nie jest zbyt wyraźne zdjęcie ciężko mi się odnieść na 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS-3 Super PH 1000M.Zegarek produkowany dla Royal Australian Navy Clearance Diving Team (australijski odpowiednik naszych Navy SEALS).Koperta w tej Certinie ma 45 mm średnicy i 18 mm wysokości.Sam dekielek jest cięższy od przeciętnego zegarka garniturowego.Od DS-2 Super PH 1000m rożni się deklem i mechanizmem w DS2 był stosowany mechanizm Certina 25 651,w tym zegarku jest cal. Certina 919-1.Ostatni mechanizm wyprodukowany przez Certine przed likwidacją i przejęciem przez Swatch Group.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jeszcze poprzedniego właściciela, któremu pięknie dziekuję :) Swojego autorstwa dodam, gdy do mnie dotrze. post-63245-0-09858700-1430402772_thumb.jpgpost-63245-0-92914800-1430402778.jpg

Rocznik 1960 :)

post-63245-0-15305900-1430402792.jpg

post-63245-0-96482600-1430402799_thumb.jpg

W środku automat :)

post-63245-0-33362400-1430402824_thumb.jpg

 

Bardzo udany post nr. 2200 :)

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS-3 Super PH 1000M.Zegarek produkowany dla Royal Australian Navy Clearance Diving Team (australijski odpowiednik naszych Navy SEALS).Koperta w tej Certinie ma 45 mm średnicy i 18 mm wysokości.Sam dekielek jest cięższy od przeciętnego zegarka garniturowego.Od DS-2 Super

 

PH 1000m rożni się deklem i mechanizmem w DS2 był stosowany mechanizm Certina 25 651,w tym zegarku jest cal. Certina 919-1.Ostatni mechanizm wyprodukowany przez Certine przed likwidacją i przejęciem przez Swatch Group.

Extra zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... w tym zegarku jest cal. Certina 919-1.Ostatni mechanizm wyprodukowany przez Certine przed likwidacją i przejęciem przez Swatch Group.

I ciężko go namierzyć. Szukam do niego części już ponad rok  :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extra zegarek!

Dzięki .Zegarek jest mega.Moje łapy są jak u kowala ,a dłonie jak bochenki chleba .Większość zegarków na moim nadgarstku wygląda tak jak bym dzieciakowi komunijny zegarek pod...lił . Certina jednak wygląda trochę poważniej,.

post-67292-0-47432200-1430418971_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OmegaDeVille

Świetna ta Bulova. Gratulacje. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moje łapy są jak u kowala ,a dłonie jak bochenki chleba 

W końcu to Ameryka tam wszystko jest większe  ;)

A zegarek bardzo fajny  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.