Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Seiken Twój kot to długowłosy Brytyjczyk? Ja mam takiego, ale z ciemnym futrem. Powiedz proszę czy Twój kot przejawia skłonności do pieszczot czy nawet zwykłego głaskania? Moja kotka żyje swoim życiem. Toleruje tylko moich rodziców. Ale jako tako głaskać się nie da. Prawie w ogóle nie mruczy, unika kontaktu. Przy próbie głaskania gryzie, ale nie używa pazurów. Tak dziwnego kota nie miałem jeszcze nigdy. Obcych ludzi to w ogóle się boi. Z kolei co ciekawe bardzo lubi mojego psa, z którym wychowała się. Nie mogę pojąć, że z jednej strony jest zadziorna i agresywna, a z drugiej lękliwa i unikająca kontaktów.

 

1246f0e78f8b3.jpg

Edytowane przez Buczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to długowłosy Brytyjczyk -kot psot  :) ma dopiero 6 miesięcy , nie jest fanem głaskania , ale przychodzi się od czasu do czasu "pomyziać" ,toleruje wszystkich -nie boi się

wychowuje się z dwoma 10 letnimi kotami więc jest zresocjalizowany :lol:  to mały łobuz cały czas chce się bawić i szaleć , szybko dogadał się z pozostałymi dwoma

i nie ma dla nich należnego szacunku 

1ikg1j.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z czterech moich „bestii” strach się bać :D

 

dcd3cc9d70e932b60f9fba7b88677af7.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podziałbefdbbf74eb99afe487c0bfaeabe9a3d.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

3cf69e653f6ca344ef881ea3c9231743.jpg

Edytowane przez cecon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwalasz takiemu cielakowi na kanapę włazić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest poza psa ktory dostal haslo do natychmiastowego zejscia na podloge. A on zrobil cos takiego no i... musial zostac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-4044-0-90674300-1543424625_thumb.jpg


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Nie za duży ten szczur :D ? Byłeś na Ukrainie w okolicach Czarnobyla? Ma jeden czy dwa ogony? Tam podobno oprócz białych mają zielone i niebieskie :) .

 

Tak na poważnie, pierwsza klasa. Chyba nawet wiem co z niego wyrośnie. Znajomi mają podobnego "wilka" i jest to jedna z bardziej pogodnych zwierzów jakie spotkałem. Chodząca terapia antystresowa na czterech łapach.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima. Każdy szuka odrobiny ciepła ;)

 

c9dcc53d59e2f4e9e1a6937cd61b4021.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio pieski nasze kochane odchodzą  :(

Czasem nie ma mnie dzień lub dwa z powodu wyjazdu - wracam żona się cieszy, córka się cieszy ale to jak reaguje pies to się opisać nie da - wierność tych stworzeń jest bezgraniczna i choć Maniek jest z nami od 2 lat nie wyobrażam sobie aby mogło go kiedyś zabraknąć, nawet myśleć o tym nie chcę ale czasem ten temat o tym przypomina że jednak czas płynie i taki dzień nadejdzie.

Współczuję bardzo wszystkim którzy tego doświadczyli  -_-

post-68206-0-76919100-1543472452_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję. Przechodzę to samo i mimo, że minęły 3tyg. wiele lepiej i łatwiej nie jest.

Trzymajcie się jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się.

Niecały rok temu musiałem uśpić kotkę, która była u nas od urodzenia.

Przeżycie nie do opisania.

I nie wiem z czego to wynika ale to prawda, że często ludzie bardziej przeżywają odejście swoich ulubionych zwierząt jak bliskich rodziny. I wcale nie mówię, że to źle, po prostu tak jest.

Człowiek umiera jednak często świadomie, a zwierzę jakby nie było to my świadomie zabijamy. Może stad się to bierze...

 

Trzymajcie się. Współczuję.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem swojego pupila 3 lata temu i mimo że mam drugiego równie wspaniałego owczarka to często go wspominam. Może też dlatego że był to nasz pierwszy a może też że o niego walczyliśmy (zatrul się,). Mogę tylko współczuć z utraty Członka Rodziny i Przyjaciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia i od nas...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam. Maks był u nas niemal dokładnie rok ale jeszcze tak odejścia psa źle nie przechodziłem, nie przechodziliśmy. Miał wadę serca i zabił go prawdopodobnie zawał. Adoptowałem go w wieku 3 lat i przypuszczalnie właścicielka, pozbywając się go wiedziała o wadzie serca i jeszcze kilku problemach, że jest bąblem na wodzie.

 

Ale to była miłość od pierwszego wejrzenia i nawet mając tę wiedzę bym go przygarnął.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro... :(

 

Parę dni temu minęły 3 lata, od kiedy opuścił nas kochany pies. Był z nami prawie 17 lat (wzięliśmy go, gdy miał 5-6 miesięcy). Przez te lata ogromnie się zżyliśmy i mimo, że minęło już trochę czasu wciąż nam go bardzo brakuje...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.