Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

To ciekaw jestem, jak będzie w moim nowym Spirit. Luma też biała, co w ciemności, to się okaże jak przyjdzie.


Czyli finalnie Spirit 37? Tarcza szampan?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z okazji, skoro wątek skupiony jest chwilowo na Zulu Time. Niżej mój Zulu na bransolecie. Jak Waszym zdaniem wygląda ten rozmiar na moim nadgarstku? Mogę według Was taki zestaw nosić, czy niekoniecznie dobrze to wygląda? Pytam z ciekawości, jak narazie noszę ten model na samych paskach 😄

IMG_3620.jpeg

IMG_3632.jpeg

IMG_3627.jpeg

IMG_3632.jpeg

IMG_3618.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Kozaq00 napisał(-a):

Skorzystam z okazji, skoro wątek skupiony jest chwilowo na Zulu Time. Niżej mój Zulu na bransolecie. Jak Waszym zdaniem wygląda ten rozmiar na moim nadgarstku? Mogę według Was taki zestaw nosić, czy niekoniecznie dobrze to wygląda? Pytam z ciekawości, jak narazie noszę ten model na samych paskach 😄

IMG_3620.jpeg

IMG_3632.jpeg

IMG_3627.jpeg

IMG_3632.jpeg

Zakładam, że chodzi Ci o L2L który dodatkowo jest zwiększony przez pierwsze ogniwo/maskownicę bransolety? Fotki są z bliska, a i tak wygląda to bardzo dobrze, więc z dalszej odległości (nie szerokim okiem obiektywu) będzie tylko lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, wojtek91 napisał(-a):

Zakładam, że chodzi Ci o L2L który dodatkowo jest zwiększony przez pierwsze ogniwo/maskownicę bransolety? Fotki są z bliska, a i tak wygląda to bardzo dobrze, więc z dalszej odległości (nie szerokim okiem obiektywu) będzie tylko lepiej. 

Tak, dokładnie chodzi mi o ten aspekt.  Dzięki za opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Kozaq00 napisał(-a):

Skorzystam z okazji, skoro wątek skupiony jest chwilowo na Zulu Time. Niżej mój Zulu na bransolecie. Jak Waszym zdaniem wygląda ten rozmiar na moim nadgarstku? Mogę według Was taki zestaw nosić, czy niekoniecznie dobrze to wygląda? Pytam z ciekawości, jak narazie noszę ten model na samych paskach 😄

IMG_3620.jpeg

IMG_3632.jpeg

IMG_3627.jpeg

IMG_3632.jpeg

IMG_3618.jpeg

 

A to wersja jest ile mm fi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

A to wersja jest ile mm fi?

42mm i chyba z bransoletą 51 L2L 

Edytowane przez Kozaq00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kozaq00 napisał(-a):

42mm i chyba z bransoletą 51 L2L 

 

A, no tak. To to większe bydlątko. Dla mnie np. byłby za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, rads napisał(-a):

Jeszcze raz przyspamuję moim nowym EDC 😄 Postanowiłem rozstać się na dobre ze współczesnym wzornictwem i zostać tylko przy zegarkach z linii Heritage 😉
 

B91C1E86-78B1-42CF-AC49-2F47616AAC35.thumb.jpeg.b88b61dcc5eff53768e9e7619844c88f.jpeg

Bo to bardzo ładny zegarek. Chyba oprócz nurków najbardziej lubię zegarki chrono a ten Longines świetnie się prezentuje. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Bo to bardzo ładny zegarek. Chyba oprócz nurków najbardziej lubię zegarki chrono a ten Longines świetnie się prezentuje.


Dzięki, o Twoim mogę napisać to samo. Myślałeś o tym, żeby założyć mu jakieś ciekawe NATO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rads napisał(-a):


Dzięki, o Twoim mogę napisać to samo. Myślałeś o tym, żeby założyć mu jakieś ciekawe NATO?

Nie przepadam za nato więc jakoś nie myślałem. Możesz coś podrzucić może warto spróbować. Kupiłem go na bransolecie a jak dokupiłem motylek od zulu time to zamówiłem kilka pasków . Dzisiaj założyłem pierwszy raz ten brąz prawie rok leżał w pudełku. Robiony oczywiście specjalnie pod niego. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rads napisał(-a):

Jeszcze raz przyspamuję moim nowym EDC 😄 Postanowiłem rozstać się na dobre ze współczesnym wzornictwem i zostać tylko przy zegarkach z linii Heritage 😉
 

 

 

Chwileczkę - to na poważnie i znaczy, że pozbyłeś się tego doskonałego niebieskiego HC? Przy całym moim entuzjazmie do linii Heritage uważam, że nie ma w niej zegarka, który nadawałby się od niego lepiej na tzw. EDC. No, ewentualnie Skindiver, jeśli ma się masywny nadgarstek. Co oczywiście nie zmienia faktu, że BigEye - mimo 3ATM - jest fantastyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Nie przepadam za nato więc jakoś nie myślałem. Możesz coś podrzucić może warto spróbować. Kupiłem go na bransolecie a jak dokupiłem motylek od zulu time to zamówiłem kilka pasków . Dzisiaj założyłem pierwszy raz ten brąz prawie rok leżał w pudełku. Robiony oczywiście specjalnie pod niego. 


Paski masz świetne, naprawdę porządna robota. Ja zalożyłem nato na próbę, a efekt pozytywnie mnie zaskoczył. Do tego jest dodatkowe zabezpieczenie, bo gdy pęknie jeden z teleskopów, zegarek nadal trzyma się na drugim. No i łatwość wymiany paska jest nieporównywalna. Ten rodzaj paska nie idzie w parze z każdym zegarkiem, ale Twój wydaje się niezłym kandydatem do "usportowienia" 😉

 

23 minuty temu, Edmund Exley napisał(-a):

Chwileczkę - to na poważnie i znaczy, że pozbyłeś się tego doskonałego niebieskiego HC?


Jeszcze nie, ale jutro planuję wystawić go na bazarku. To świetny zegarek, ale postanowiłem zacząć nosić pozostałe - życie jest za krótkie na trzymanie ich w pudle 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.