Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny, ale jednak wolę swojego "szaraka". Swoją drogą, zawsze dziwnie mi się ogląda filmiki, na których ktoś pokazuje zegarek na prawej ręce. Śmieszne, ale nie mogę się przyzwyczaić. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zegarek ale chyba wolę jego niebieską wersję na bransolecie :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą timetide swietne te filmy robi. 

 

A ja nowe portki musiałem kupić. Strasznie brudzi sie ten nubuk.

 

20200615_094201.jpg

Edytowane przez Hefajsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkownikow modelu Longines VHP - jak bardzo zadowoleni jestescie?

Nie mam w kolekcji HAQ a tu cena i parametry swietne, rozmiar troche mniej - wolalbym cos ciut mniejszego.

Jak wam sie VHP nosi? Jak wrazenia? Warto / nie warto? Alternatywy sa ciut ponad 2 x drozsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam VHP GMT. Zamieszczam jego foty od czasu do czasu tutaj i w "Jaki zegarek masz na ręku". Jestem BARDZO zadowolony. Świetnie się nosi, mega wygodny, a przede wszystkim pasuje i do szortów i do casualowej marynarki/koszuli. Polecam.  :)

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ty masz nadgarstek slusznych rozmiarow, ja na Arsenale sie nie porwalem i tu tez troche sie obawiam, bardziej wrazenia masywnosci, L2L i grubosci niz srednicy.

Ladna bestia, parametry robia wrazenie a i fajnie miec zegarek, ktorego przez rok nie trzeba dotykac ... dzieki za wrazenia, po Master Moonphase kolejny Lolek na liscie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam przymierzałem się do zakupy VHP, tak wyglądał na moim nadgarstku (17,5) conquest gmt automatic (wersji VHP akurat nie mieli wtedy w Jubitomie). Imo bardzo fajny zegarek

 

A0404253-1809-4812-B4BA-808A5547AE35.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Hefajsto napisał:

A ja nowe portki musiałem kupić. Strasznie brudzi sie ten nubuk.

 

 

Jak Ci się nosi ten 1945? Oprócz oczywiście brudzącego się paska, o czym już napisałeś :)

Parę razy na niego patrzyłem i za każdym razem wydawał mi się ciekawszy.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fanfar19 napisał:

 

Jak Ci się nosi ten 1945? Oprócz oczywiście brudzącego się paska, o czym już napisałeś :)

Parę razy na niego patrzyłem i za każdym razem wydawał mi się ciekawszy.

 

Jak pasek jest nowy/czysty to nie chce go z łapy ściągać ;)

To jest zegarek który bardzo dużo traci na zdjęciach. Nawet na oficjalnych fotkach producenta nie wygląda tak dobrze jak na żywo.  Nie wiem , może Lincoln dałby rade dobrze go sfotografować.;) 

Jedyny minus to brudzący pasek ... wygląda świetnie ale nie wiesz kiedy wymaga wymiany. Niestety nie znalazłem jeszcze skutecznej metody czyszczenia. Te które polecają do butów (pianki spraye itp)   nie sprawdzają sie zupełnie..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Hefajsto napisał:

Nie wiem , może Lincoln dałby rade dobrze go sfotografować.;) 

 

Dzięki, ale bez żartów. Czasem coś mi się pstryknie moim fonem, bo akurat światło sprzyjające i filtry w miarę dobrane. ;) Ale jest na forum parę osób chyba dość poważnie zajmujących się zdjęciami - może warto byłoby w takim razie "oddać go pod obróbkę" którejś z nich i zobaczyć, co z tego wyjdzie..? :)

 

Heritage-1945-4.jpg

 

longines_heritage_1945_l28134660_ace_jewelers_amsterdam-1_copy_1_.jpg.63e1346177da2ea2898099df3af914df.jpg

 

Longines Heritage 1945 - flat


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I.. rzucił w te brudne liście... zaraz pasek do wymiany będzie 😁

A tak serio,  serio. Po pierwsze Lincoln nie bądz taki skromny... wszyscy widzimy jakie fotki tym swoim telefonem robisz ;)

Po drugie.. Te zdjecia 1945 ktore wstaiłeś są bardzo fajne, mega udane, ale i tak uważam, że nie oddają uroku tego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty 1945 powyżej nie są mojego autorstwa - pierwsza jest firmowa Longines, a dwie pozostałe z jakichś internetowych recenzji (nie pamiętam teraz, skąd).

 

Nie chodzi o skromność. Po prostu niektórzy Koledzy tutaj (np. Gienek "od pasków" ;) ) robią zdjęcia naprawdę wysokiej klasy - zainwestowali w aparaty fotograficzne, obiektywy, przesłony (tak sądzę) i tak dalej - no i mają "czuja", więc ich zdjęcia wychodzą naprawdę prześwietnie. Praktycznie każdy zegarek wygląda tak, że chciałoby się zaraz polecieć i go kupić. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światło, światło. To jest klucz. Lampy, blendy, osłony. Wcale nie aparat + obiektyw.

 

Jeszcze w kwestii 1945, cały czas się łamię czy nie kupić i ponosić. A jaki tam jest L2L?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, fanfar19 napisał:

Światło, światło. To jest klucz. Lampy, blendy, osłony. Wcale nie aparat + obiektyw.

 

Jeszcze w kwestii 1945, cały czas się łamię czy nie kupić i ponosić. A jaki tam jest L2L?

 

No widzisz - ja nawet tego nie wiem. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i foty całkiem spoko, tylko na szkiełku jakieś paprochy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, KRZYSIO napisał:

No i foty całkiem spoko, tylko na szkiełku jakieś paprochy :)

 

 

Dobrze, że nie pod szkiełkiem 😁

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.06.2020 o 06:44, KRZYSIO napisał:

Ładny zegarek ale chyba wolę jego niebieską wersję na bransolecie :)

Niebieski jest kozak. Obok nowego AR i Aquis. Jakbym dzisiaj miał kupić niebieskiego nurka to naprawdę ciężki temat.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.