Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mario1971 napisał:

W Lidlu byłem może ze 3 razy w życiu. Dwa razy kupowałem tam awaryjnie świeże ryby i raz brukselkę. ;) To jest moja naturalna konkurencja, podobnie jak i inne międzynarodowe sieci detaliczne...

 

Hehe... No, ja w LIDLU w ogóle nie bywam. Kiedyś czasem musiałem, bo moja eks miała jakąś obsesję na punkcie robienia tam zakupów. Ale nadal ma ich pudełko na 6 zegarków. :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lincoln Six Echo napisał:

 

Hehe... No, ja w LIDLU w ogóle nie bywam. Kiedyś czasem musiałem, bo moja eks miała jakąś obsesję na punkcie robienia tam zakupów. Ale nadal ma ich pudełko na 6 zegarków. :D

 No, za to masz u mnie dużego plusa! A pudełko spal przy okazji imprezy z grillem. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dłuuuugo chodziłem obok tego modelu. W końcu się zdecydowałem. I jest super jak na moją wrażliwość do stalowych zegarków. Dla złamania smaku brązu czasem wpadnie na rękę
IMG_20200618_203510-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, abir napisał:

Dłuuuugo chodziłem obok tego modelu. W końcu się zdecydowałem. I jest super jak na moją wrażliwość do stalowych zegarków. Dla złamania smaku brązu czasem wpadnie na rękę emoji16.png

 

Świetny jest. Jak to ujmują najskromniejsi z forumowiczów: "wiem, bo mam". ;)

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To graty, bo jest udany model. Miałem rozterki co do rozmiaru. Rzeczywiście 41 mm jest bardzo komfortowy. Rzadko ten co ma odsprzedaje


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 19 w nadgarstku, ale kiedy dawno temu przymierzałem Conquesta i HC w wersji 43mm, wiedziałem od razu, że będę się zastanawiać nad czymś mniejszym. Poprzedniego HC miałem (bo właśnie zszedł i teraz mam znowu nie 8, a 7 Longinesów) w rozmiarze 39mm i bardzo mi pasował. Ale myślę, że przynajmniej w kolekcji Conquest, 41 to dla mnie optymalny rozmiar. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, abir napisał:

Dłuuuugo chodziłem obok tego modelu. W końcu się zdecydowałem. I jest super jak na moją wrażliwość do stalowych zegarków. Dla złamania smaku brązu czasem wpadnie na rękę emoji16.png
 

 

Świetny wybór. 

 

A widzieliście to?

 

Longines-L2-833-4-93-2-zegarek.jpg

 

Znowu sztuczna patyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, kto jak kto ale Longines ma z czego czerpać .


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Edmund Exley napisał:

 

Świetny wybór. 

 

A widzieliście to?

 

Fajny kurczę, ile to ma mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

Od razu bym go na pasek wrzucił 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Edmund Exley napisał:

 

Świetny wybór. 

 

A widzieliście to?

 

...

 

Znowu sztuczna patyna...

Kurcze , gdyby nie ta patyna byłby przekozak :(

Jedyna nadzieja, że może nie bedzie jej tak strasznie widać...

Edytowane przez Hefajsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, arturzbsk napisał:

Widzę, że cieszy.

 

Zdecydowanie. :)

 

1 godzinę temu, sanik napisał:

Gratuluję.

Od razu bym go na pasek wrzucił 😆

 

Dzięki. Jednak ja lubię ten ich Longinesowski mesh. Może kiedyś... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.06.2020 o 07:07, Just1MoreWatch napisał:

Witajcie,

 

To mój pierwszy post tutaj, bez zbędnego gadania witam się z Wami swoimi dwoma "lonżinami" :)

Prawie na każdą okazję.  

23 godziny temu, abir napisał:

Dłuuuugo chodziłem obok tego modelu. W końcu się zdecydowałem. I jest super jak na moją wrażliwość do stalowych zegarków. Dla złamania smaku brązu czasem wpadnie na rękę emoji16.png

Bardzo fajny szarak. 

 

7 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

W końcu dotarł. 

 

 

 

 

Gratuluję nowinek. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.06.2020 o 12:49, Lincoln Six Echo napisał:

 

 

I jest... Wyczekiwany niczym Oscar dla Di Caprio, nareszcie jest ;) Gratulacje, niech się świetnie nosi! [nie mam wątpliwości, że tak będzie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne! Kiedy tak patrzę na te foty, które zrobiłem w czasie może 5 minut Huaweiem, to zaczynam powoli żałować, że nie mam profesjonalnego sprzętu do fotek i, przede wszystkim, odpowiednich umiejętności. Czuję, że akurat z tego zegarka dałoby się "wydobyć" ZNACZNIE więcej... Cóż, może kiedyś... :)

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ekspertem nie jestem, ale faktycznie - zrobione tym telefonem czasem takie trochę "przefiltrowane" się wydają, a na pewno trudniej oddać na nich urokliwe szczegóły (a Skin Diver, LLD, chrono 54 czy Flagship mają ich mnóstwo). Może warto więc coś dokupić?... Jest tu paru wysokiej klasy znawców, na pewno dobrze doradzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W telefonie jest cały zestaw automatycznych opcji filtrów. No i ja też używam suwaków w Office Picture Manager. Nie zawsze, ale raczej często niż rzadko. Może rzeczywiście, jeżeli będę mieć trochę luźnych funduszy, trzeba będzie się zastanowić nad jakimś aparatem do "właściwego" fotografowania. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

Dzięki serdeczne! Kiedy tak patrzę na te foty, które zrobiłem w czasie może 5 minut Huaweiem, to zaczynam powoli żałować, że nie mam profesjonalnego sprzętu do fotek i, przede wszystkim, odpowiednich umiejętności. Czuję, że akurat z tego zegarka dałoby się "wydobyć" ZNACZNIE więcej... Cóż, może kiedyś... :)

 

 

Przez cały dzień brakuje mi czegoś ;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.