Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Super fota. A przy okazji - masz go już jakiś czas, więc zapytam: jak się prezentuje bezel po takim okresie użytkowania? Rozumiem, że używasz zegarka przynajmniej "przeciętnie często"? :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lincoln Six Echo, dzięki ;) 

 

Mam go już 6 lat i w tym okresie zajął jakieś 75% czasu na moim nadgarstku (w domu jednak najczęściej nie noszę zegarka). Na bezelu są niestety dwie rysy - na 11. i 52. minucie. Pierwszą sobie zrobiłem przy biurku w pracy... Drugą niedawno, ale nie bardzo wiem gdzie. Nie są na tyle widoczne, by mnie denerwować ;) 

 

Tu widać tę większą na 11.:

 

z_080135.jpg.52a448525a3f40a2b26d8a0297c31af7.jpg

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko 2 rysy przez 6 lat to całkiem spoko.. Jak wygląda dokładność chodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, widać sympatię do marki. 

 


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie jest mój...

1db17f364060f86103c3de993f1cf499.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał:

@mario1971 wersja z czarna luneta duzo ladniejsza niz ze stalowa, swietny wybor!

Istotnie bardzo fajnie wygląda, aż sie dziwię,że przeoczyłem tę wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał:

@mario1971 wersja z czarna luneta duzo ladniejsza niz ze stalowa, swietny wybor!

Ceramika... :)

39 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

O, to rzeczywiście dla Ciebie wielki problem. Kup se. :D;)

 

 

Nie chcę mieć zegarków, które lezą w pudle. A Germańcy gdzieś tam na zachód od Poznania składają w tej chwili mojego Sinna U 50 :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, arturzbsk napisał:

Chyba trochę się przedłuża z U50 ?

 

Miałem obiecaną od AD realizację na koniec czerwca. Na WUS czytałem, że są jakieś obsuwy czasowe z bransoletami w powłoce. Ktoś nawet rzucił plotkę o wrześniu...:unsure: Ja cierpliwie poczekam na swój termin.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, mario1971 napisał:

Ceramika... :)

Nie chcę mieć zegarków, które lezą w pudle. A Germańcy gdzieś tam na zachód od Poznania składają w tej chwili mojego Sinna U 50 :)

 

Każdy, który akurat nie leży na nadgarstku, leży gdzieś indziej - w pudle, rotomacie, szufladzie... ;) Myślałem, że skoro żałujesz, że nie jest Twój, to chciałbyś go mieć. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze problem jest taki, ze wiecej jest zegarkow, ktore by sie chcialo miec niz srodkow platniczych na koncie i miejsca na skladowanie w domu :D

 

Sam tocze od dawna dyskusje z zona na jakim pulapie ustawiamy sufit odnosnie ilosci posiadanych czasomierzy bo ta wartosc z roku na rok rosnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten VHP nie podoba mi się na tyle, abym chciał go kupić dla siebie. Co do reżimu ilościowego, to ustaliłem go sobie na poziomie 6 sztuk :)

Sześć +/- 2 sztuki ;)

Czyli mogę dokupić sobie jeszcze trzy zegarki. I tyle mam ich łącznie zamówionych :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KRZYSIO napisał:

 Jak wygląda dokładność chodu ?

 

Jest prawie jak VHP. Czas koryguję tylko dwa razy w roku - gdy jest zmiana na letni, a później na zimowy. 

 

A Wasze (i przez Was pokazywane) prawdziwe VHP są funkcjonalne i ładne. Muszę obejrzeć sobie na żywo te wersje z ceramicznymi pierścieniami, bo gdy początkowo zobaczyłem je w internecie, to byłem sceptyczny, tymczasem na zdjęciu @mario1971 wygląda to już korzystniej.

 

A Walter von Känel przechodzi na emeryturę. Nowym CEO Longinesa zostanie Matthias Breschan, dotychczas pełniący tę funkcję w Rado.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał:

Ten VHP nie podoba mi się na tyle, abym chciał go kupić dla siebie. Co do reżimu ilościowego, to ustaliłem go sobie na poziomie 6 sztuk :)

Sześć +/- 2 sztuki ;)

Czyli mogę dokupić sobie jeszcze trzy zegarki. I tyle mam ich łącznie zamówionych :lol:

 

Iscie inzynierska dokladnosc, +/- 33% :P choc w zasadzie chyba nalezaloby powiedziec - 0 / +33% 😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, cordi7 napisał:

 

Iscie inzynierska dokladnosc, +/- 33% :P choc w zasadzie chyba nalezaloby powiedziec - 0 / +33% 😛

 

Hehe, życie trzeba sobie jakoś zaplanować :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał:

Ten VHP nie podoba mi się na tyle, abym chciał go kupić dla siebie. Co do reżimu ilościowego, to ustaliłem go sobie na poziomie 6 sztuk :)

Sześć +/- 2 sztuki ;)

Czyli mogę dokupić sobie jeszcze trzy zegarki. I tyle mam ich łącznie zamówionych :lol:

 

Czyli jesteś, być może nieświadomie, członkiem tajnej grupy THE LIDL BOX OF MAGIC (6 w pudełku + 1 na łapie). ;)

3 godziny temu, Edmund Exley napisał:

A Walter von Känel przechodzi na emeryturę. Nowym CEO Longinesa zostanie Matthias Breschan, dotychczas pełniący tę funkcję w Rado.

 

Walter dostał chyba jakieś dwie "honorowe prezesury", czy coś tam. ;) A te roszady w SWATCH spore. Ciekawe, czy wpłynie to jakoś np. na kształt designu marek.

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Czyli jesteś, być może nieświadomie, członkiem tajnej grupy THE LIDL BOX OF MAGIC (6 w pudełku + 1 na łapie). ;)

 

W Lidlu byłem może ze 3 razy w życiu. Dwa razy kupowałem tam awaryjnie świeże ryby i raz brukselkę. ;) To jest moja naturalna konkurencja, podobnie jak i inne międzynarodowe sieci detaliczne...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wróg (Lidl, Biedronka, Tesco i inni) jest już wszędzie - zagarnął grubo ponad 50% sprzedaży detalicznej produktów spożywczych w Polsce :( 

 

Ale wróćmy do zegarków... :lol: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.