Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, ze pisałem o starszej wersji, mogliby zmienić werk i z tym bezelem coś ulepszyć w sensie wkładki, bo jakaś słabo matowa, tzn w niebieskim, bo czarnego kupiłem w ciemno, może jest atrakcyjniejsza niż w niebieskiej wersji ;). Bransa satynowana dla mnie tez ładniejsza i zamierzam polerke skasować, ale to już jak go będę miał, narazie czeka cierpliwie na pancia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem niebieski ale trafił się czarny. Na początku miałem niesmak ale dziś już bym chyba nie zamienił. Na bezel nie narzekam, odcień matu jest akceptowalny. Co do bransolety to ja zaraz po zakupie przeszlifowałem ja gąbką do garów i jest elegancko  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wiem :D też będę próbował, chociaż manualnych zdolności nie mam :D cóż, zaryzykuje sie ;) a skad wiesz, ze nie było duzego zainteresowania nową wersją? masz dostęp do jakichś materiałów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 a skad wiesz, ze nie było duzego zainteresowania nową wersją? masz dostęp do jakichś materiałów? ;)

 

Informacja od sprzedawcy w sklepie po telefonie do Longines Polska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako, ze jestem szczesliwym posiadaczem LHC chialbym sie Was forumowiczow poradzic. mianowicie w moim modelu bransoleta jest niestety dwu-kolorwa. Czy jest jakas mozliwosc zeby to zmienic ?? na przyklad zmatowic cala ?

Pozdrawiam i dzieki :)

Marcin

post-86988-0-74253800-1451517655_thumb.jpg

post-86988-0-47140700-1451517667_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gąbką do naczyń i masz cala w satynie :D2182ab78410fd151a913a328df613e9f.jpg

2e450f563e95c0fb4d48d7213815b6b0.jpg2cbab4aeb36276a05cdab26b1c0cb590.jpg

 

Tak wyszło u mnie tylko może słabe zdjęcia ale robiłem na szybko

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mati widze ze Tobie to wyszlo fajnie. Ale znajac maje zdolnosci manualne to prawdopodobnie po zabiegu bede musial bransolete wymienic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz ze robilem to pierwszy raz :)

spojrz pod slonce na szlify w takim razie. Zobaczysz wtedy ze sa nierowne a takze to, ze gestosc jest inna niz tych fabrycznie :). Jak nie przeszkadza to domowe sposoby sa dobre. Mi przeszkadzalo i skonczylo sie oddaniem bransolety na serwis.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem swoją i pod słońcem i pod jarzeniówka i jest szpila. Trzeba mieć rękę do tego. Jezeli  delikatnie i dlugo szlifujesz to nie dostrzeżesz różnicy nawet miedzy oryginalnym szlifem uszów a bransoleta. Owszem gąbka do naczyń nie jest idealnym narzędziem ale można np. kupić gąbkę do satynowania 3M która ma lepsza włókninę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc chlopaki :) dotarl czarny :) imo jest o niebo ladniejszy od niebieskiego, ktorym sie kiedys zachwycalem ;)

tez mysle nad bransą, ale nie chcialbym jej skopać, moze sie do Matiego wybiore i dam zarobic :D przy okazji pierniki zakupie, bo najlepsze w Toruniu być powinny prawda? ;)

tak czy siak, niech narazie sie blyszczy :)

ps Mati czy koperte tez matowiles, czy tylko ogniwa?

 

wszystkim Wam zycze jak najwiecej pozytywów w nadchodzacym 2016, zrealizowania zegarkowych marzen / planow!

 

post-78653-0-23350200-1451567937_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ogniwa i zapewniam ze nie ma róznicy po zmatowieniu miedzy kopertą a ogniwami. Oczywiście co do ogniw to nie pojedyncze ogniwa te co są na lustro tylko cala branse. Proponuje potestowac na pojedynczym ogniwie jezeli ktos ma watpliwości. Ja tez bylem zaskoczony tą technika i nie dawałem wiary w jej skuteczność o czym można przeczytać parę stron wcześniej :) (chyba 36-37 strona tego działu) I oczywiście bransoletę ściągamy do tego zabiegu!!!! Tak na marginesie to ja nie jestem fanem bransolet i uważam ze i tak najlepiej zegarek wygląda na pasku nato

 

 

P.S. Marcin, gratuluje zakupu, niech się nosi :D

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego to by trzeba chyba rozebrać zegarek, zdjąć bezel itd. Jak już bym chciał robić tak daleko idące zmiany to raczej oddal bym zegarek do specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt, juz nie mysle wiec uciakm stad oblac ten rok, bo najlepszy to nie byl pod wzgledem jednej sprawy, ale na szczescie remont juz skonczony :D DOBRA RADA, JAK JAKAS ROBOTE WAM KTOS WYKONUJE, ZAWSZE PODPISZCIE UMOWE, dobry kolega polecil mi szwarga (myslal, ze szwagier jest dobrym fachowcem)...DRAMAT!!! umowa na tzw gębę =  kombinarot i kłamca, jakbym mial umowe na papierze, to na pewno wszystko skonczone byloby wczesniej, ale ostatnie zdanie nalezy do mnie, "fachowiec" czeka na zaplate ;) a ja coż..zegarek zakupiłem, kasy BRAK! ;)

pozdrowienia 4ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W tym roku Gwiazdor zostawił po choinką graniturowca Longines Presence Automatic. Wraz z Hydroconquestem będą teraz stanowić udaną parę. Poniżej 2 fotki, wiecej zdjęć w Galerii (http://zegarkiclub.pl/forum/topic/129000-longines-presence-automatic-l48214112/)

 

08.jpg

 

07.jpg


Przemyslaw Kilanowski

Kilka mechanicznych szwajcarow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz. Gratuluję parki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny, prosty, bez udziwnień i zbędnych gadżetów. Po prostu piękny! Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna rzymianka! Byłaby perfekcyjna gdyby nie miała datownika. Ten wszystko zepsuł.

Designerzy Longinesa przy projektowaniu tarczek w większości swoich zegarków nieuwzględniają jej pełnej symetrii. Poprostu zawsze brakuje jakiegoś indeksu lub jest niepełny.

Ja garniturowce noszę rzadko, zazwyczaj mam zegarki dwunastogodzinne bez datownika, wyglądają przez to przepięknie.

Wskazówki zegarka ustawiam przeważnie tylko raz, jak się zatrzyma, to tylko pilnuję na przyszłość odpowiedniej godziny,  potrząsam - i po zabawie. Z datownikiem to już zaczyna się jazda (dzienno - nocna i dwudziestoczterogodzinna).

Tak poza tym - gratuluję super prezentu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

 

 

Lonziny najlepiej czuja się w parach

 

09.jpg


Przemyslaw Kilanowski

Kilka mechanicznych szwajcarow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.