Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam samej nazwy kiedy się pojawiła, ale oczywiście modele Longinesa czerpiące z dawnych klasyków były dużo wcześniej. Na pewno LLD rozpoczął nowy rozdział w historii firmy ( i na rynku zegarkowym), ponieważ okazał się olbrzymim sukcesem I do dziś jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli Longinesa.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę chyba przestać obserwować ten wątek. Linia Heritage strasznie mąci w głowie :)

Aktualnie ta marka posiada w swojej ofercie tyle zegarków nawiązujących do dawnych lat, jak żadna inna, dzięki czemu i teraz jest niezwykła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, za założeniem oddzielnego wątku Longines Heritage.

 

 

A ja przeciw. Heritage to wyjątkowo udana linia, ale współczesne propozycje firmy też są świetne. Longines to Longines. Dzielenie tematu byłoby nawiązaniem do tradycji polskiej sceny politycznej lat dziewięćdziesiątych lub do rozbicia dzielnicowego... ;)

 

Wracając do tematu - zegarki pokazujecie ostatnio Panowie smakowite :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przeciw. Heritage to wyjątkowo udana linia, ale współczesne propozycje firmy też są świetne. Longines to Longines. Dzielenie tematu byłoby nawiązaniem do tradycji polskiej sceny politycznej lat dziewięćdziesiątych lub do rozbicia dzielnicowego... ;)

 

Wracając do tematu - zegarki pokazujecie ostatnio Panowie smakowite :wub:

Zgadzam się. To nie seiko I GS, tutaj nie ma potrzeby dzielić wątków.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia proszę :) szybki jesteś ;)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodałeś tę pandę na Valjoux? Świetny wybór!


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie trzymaj nas w napięciu, pokazuj ten zegarek. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już miesiąc i wciąż cieszy bardzo :) Znaczy- muszę być miłośnikiem  :D  post-97440-0-11588800-1510169870_thumb.jpgpost-97440-0-42861700-1510169929_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiewoj piękna sztuka, Lincoln pokaż zdjęcia 1954.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektórzy z Was sobie myślą, że jestem jednym z tych internetowych podjudzaczy ;) z trybu "było pukane". Otóż... NIE! :D

 

Wrzucam skrawki, bo... sam jestem w sytuacji totalnie kretyńskiej i cierpię mega katusze! Rano zadzwonił do mnie mistrzunio-kurier i poinformował mnie, że zostawił paczuszkę u mojego sąsiada. Oczywiście, laureat pierwszej nagrody na najbardziej przeciętne IQ w swojej gminie nie trudził się, aby mnie wcześniej zapytać o zgodę. Kiedy natomiast zwróciłem mu na to uwagę, stwierdził, że inną opcją jest powrót jutro w tych samych godzinach. Ponieważ również by mnie jutro nie zastał, przystałem na to, żeby paczuszka została u sąsiada. I...  :angry:  :angry:  :angry:  jest... (w tych okolicznościach moderacja mnie chyba zrozumie) Ky-Ur-Wu-Ła!!! 21:00 a mendy-sąsiada cały dzień niet! Argghhhhhhh!!!! Mój Lążin jest za ścianą, kilka metrów ode mnie, a jakby nas dzielił Pacyfik yeahbunny!!! ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja druga. Sasiad paraduje dumnie po mieście z Twoim zegarkiem. Zaczepia ludzi na ulicy, żeby się spytali - która godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektórzy z Was sobie myślą, że jestem jednym z tych internetowych podjudzaczy ;) z trybu "było pukane". Otóż... NIE! :D

 

Wrzucam skrawki, bo... sam jestem w sytuacji totalnie kretyńskiej i cierpię mega katusze! Rano zadzwonił do mnie mistrzunio-kurier i poinformował mnie, że zostawił paczuszkę u mojego sąsiada. Oczywiście, laureat pierwszej nagrody na najbardziej przeciętne IQ w swojej gminie nie trudził się, aby mnie wcześniej zapytać o zgodę. Kiedy natomiast zwróciłem mu na to uwagę, stwierdził, że inną opcją jest powrót jutro w tych samych godzinach. Ponieważ również by mnie jutro nie zastał, przystałem na to, żeby paczuszka została u sąsiada. I...  :angry:  :angry:  :angry:  jest... (w tych okolicznościach moderacja mnie chyba zrozumie) Ky-Ur-Wu-Ła!!! 21:00 a mendy-sąsiada cały dzień niet! Argghhhhhhh!!!! Mój Lążin jest za ścianą, kilka metrów ode mnie, a jakby nas dzielił Pacyfik yeahbunny!!! ;)

 

 

Opcja druga. Sasiad paraduje dumnie po mieście z Twoim zegarkiem. Zaczepia ludzi na ulicy, żeby się spytali - która godzina.

Sprawdź czy słychać "tykanie" za ścianą, jeśli nie to może być tak jak napisał kolega, albo właśnie sąsiad wkleja zdjęcia na innym forum zegarkowym.  ;)  :D

Jeśli natomiast słychać "tykanie" to albo sąsiad konstruuje bomby zegarowe (ale za to można dostać 25 lat) albo zegarek poleży spokojnie do jutra u sąsiada. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy słychać "tykanie" za ścianą, jeśli nie to może być tak jak napisał kolega, albo właśnie sąsiad wkleja zdjęcia na innym forum zegarkowym. ;):D

Jeśli natomiast słychać "tykanie" to albo sąsiad konstruuje bomby zegarowe (ale za to można dostać 25 lat) albo zegarek poleży spokojnie do jutra u sąsiada. :D

Jak będzie słuchać „ tykanie” to tez nie wiem czy to aby taka doskonała wiadomość dla kolegi. Sąsiad mógł po wizycie kuriera poczytać trochę nasze forum i teraz sprawdza w wannie wodoszczelność a później zacznie trzeć Longinesem o ścianę czy faktycznie taki szafir to nie jest przypadkiem przereklamowana sprawa.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadyści!!! :D

 

Ale jest jeszcze cień szansy. Idąc drogą Sherlocka Holmesa, dedukuję, iż:

 

1. skoro wg DPD przyjął paczuszkę od kuriera ok. 13:15, nie jest biznesmenem prowadzącym własną firmę, lecz pracownikiem najemnym, a w domu nie było i nie ma go od co najmniej 14:00 do teraz (22:08) to pracuje na drugą zmianę;

 

2. w świetle powyższego, wkrótce może się pojawić w domu i....

 

3. znaleźć w drzwiach kartkę ode mnie, z podobizną Bafometa i licznymi nawiązaniami do Antona LaVeya, w kontekście tego, co mu grozi, jeżeli do północy nie zobaczę zegarka na swoim nadgarstku.

 

Czekamy na rozwój wydarzeń. :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.