Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego Ci takę cenę rzuciłem. Kupię na joma i będę miał dla siebie i dla Ciebie :) Pewny, sprawdzony sklep Ci kolega zaproponował - nie bój się.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez msokol19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego, że to Ty cwaniakowałeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co się od razu obrażać:-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nikt nie obraża, spokojnie. Trochę żartów tylko. Tak na poważnie. Joma to dobry sklep, sprawdzony przez wielu. Mają okresowo świetne promocje. Przeglądam też na bieżąco thewatchery oraz worldofwatches. Czasem jeszcze taniej niż w joma.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy kibicuje, interesuje się footballem, czy hak niektórzy wolą soccerem. Ja wolę zegarki niż piłkę. I nie mam telewizora.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na worldofwatches w weekend wersja chrono na bransolecie była do wyrwania za tyle, Kamil. Nie wiem, czy jeszcze się uchowała. A jakieś źródło na starą Four Hands ktoś może zna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie - jakby ktoś gdzieś RoyalKontiki wypatrzył w ciekawej cenie to pisać. Chętnie przygarnę.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nikt nie obraża, spokojnie. Trochę żartów tylko. Tak na poważnie. Joma to dobry sklep, sprawdzony przez wielu. Mają okresowo świetne promocje. Przeglądam też na bieżąco thewatchery oraz worldofwatches. Czasem jeszcze taniej niż w joma.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

spoko:) WIELKIE DZIĘKI. Utwierdza mnie tylko, że w stacjonarnych sklepach robią nas poważnie w konia. Na joma Eterna Kontiki FourHands 1598.41.41.1305 kosztuje z transportem do Polski ok 680 dol czyli jakieś 2800pln, a u naszych dystrybutorów marki przed upustem grubo ponad 7k, licząc nawet na porządny upust - powiedzmy 20% to mamy jakieś 6k. To jakby nie patrzeć drugie tyle co w sklepie netowym. Na plus dla naszych przemawia jedynie kwestia gwarancji...

 

 

Rozmowy, teraz podczas meczu!?

a kto Ci karze do kompa zaglądać ;)

 

Mimo wszystko. "Cisza wyborcza" podczas takich spotkań!

Trochę Cię jednak sądzę poniosło :]

 

 

Nie każdy kibicuje, interesuje się footballem, czy hak niektórzy wolą soccerem. Ja wolę zegarki niż piłkę. I nie mam telewizora.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

witaj w klubie niemających TV :) POZDRAWIAM


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to, że ktoś nas robi w konia. Po prostu kwestia dystrybucji. Ceny na joma o których gadamy nie są cenami regularnymi, ale wyprzedażowymi.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Was w konia nie robi tylko nowe modele KonTiki FH i Date to leżaki i nie sprzedają się po prostu, dlatego wyprzedaże wszędzie , zresztą dla mnie nowe KonTiki to żenada straszna, nie kupiłbym tego nawet za -80 % ceny !, jak na nie patrzę to zastanawiam się czy ten co to projektował był ślepcem , najlepsza linia Eterny kompletnie zatraciła DNA , widać to dobitnie na przykładzie cen - stare o wiele wiele lepiej trzymają poziom w stosunku do nowych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to, że ktoś nas robi w konia. Po prostu kwestia dystrybucji. Ceny na joma o których gadamy nie są cenami regularnymi, ale wyprzedażowymi.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

spoko, spoko - ale i tak tanio, znacznie...

 

 

Nikt Was w konia nie robi tylko nowe modele KonTiki FH i Date to leżaki i nie sprzedają się po prostu, dlatego wyprzedaże wszędzie , zresztą dla mnie nowe KonTiki to żenada straszna, nie kupiłbym tego nawet za -80 % ceny !, jak na nie patrzę to zastanawiam się czy ten co to projektował był ślepcem , najlepsza linia Eterny kompletnie zatraciła DNA , widać to dobitnie na przykładzie cen - stare o wiele wiele lepiej trzymają poziom w stosunku do nowych....

 

mnie tam się podobają, nowe i stare :)

 

 

stare FH i date puszczali po 499$ (wychodziło koło 400$ po kodach rabatowych) ale od marca już się pojawiają. 

 

http://www.thewatchery.com/detail.asp?iq=1&bo_products_id=0&bo_products_variance_id=101441&promotion_code=PBD101441

 

właśnie, pełna zgoda :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto Ci karze do kompa zaglądać ;)

Racja ale zapomniałem na ten czas powiadomienia w telefonie wyłączyć.

 

 

Trochę Cię jednak sądzę poniosło :]

Wyszedłem z założenia, że ironia nie potrzebuje specjalnej czcionki.  ;)

 

 

Nie każdy kibicuje, interesuje się footballem, czy hak niektórzy wolą soccerem. Ja wolę zegarki niż piłkę. I nie mam telewizora.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Jedno drugiego nie wyklucza. Telewizor mam ale polskiej telewizji nie. Dlatego strasznie się cieszę, że mogę obejrzeć wszystkie mecze polskiej drużyny na głównym kanale austriackiej telewizji. I posłuchac ich komentarzy.  :D

 

 

Wracając do zegarków bo o nie chodzi na tym forum to zgadzam się, że nowa Kontiki straciła bardzo dużo ze swojego "DNA". Sklep raczej godny polecenia. Jednak pzed zakupem wykonałbym do nich telefon i upewnił sie co do dostępności modelu. Pomijając kwestie gustu, to cena raczej niższa już nie będzie. Jak sie podoba to bierz. Nie ma co się zastanawiać. Sama bransoleta, choć nie dla nie kupuje się cały zegarek, jest warta z co najmniej 1/2 ceny wyprzedażowej Kontiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na worldofwatches jest przy zapisaniu się do newslettera dodatkowe 10proc. rabatu, ale chyba nie ma tam już szukanego przez Ciebie modelu.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja ale zapomniałem na ten czas powiadomienia w telefonie wyłączyć.

 

 

Wyszedłem z założenia, że ironia nie potrzebuje specjalnej czcionki.  ;)

 

 

Jedno drugiego nie wyklucza. Telewizor mam ale polskiej telewizji nie. Dlatego strasznie się cieszę, że mogę obejrzeć wszystkie mecze polskiej drużyny na głównym kanale austriackiej telewizji. I posłuchac ich komentarzy.  :D

 

 

Wracając do zegarków bo o nie chodzi na tym forum to zgadzam się, że nowa Kontiki straciła bardzo dużo ze swojego "DNA". Sklep raczej godny polecenia. Jednak pzed zakupem wykonałbym do nich telefon i upewnił sie co do dostępności modelu. Pomijając kwestie gustu, to cena raczej niższa już nie będzie. Jak sie podoba to bierz. Nie ma co się zastanawiać. Sama bransoleta, choć nie dla nie kupuje się cały zegarek, jest warta z co najmniej 1/2 ceny wyprzedażowej Kontiki.

 

racja, zajmijmy się zegarkami :)

 

hm... mam teraz dylemat, gdyż myślałem o Kontiki na pasku, nie na bransolecie.

 

Z ciekawości co Tobie osobiście w nowych modelach się nie podoba?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie jestem aż tak krytyczny wobec nowej Kontiki. Nie mogę powiedzieć, że w ogóle mi sie nie podoba. Twierdzę tylko, że nowy design stracił to "coś" co starą wersję wyróżniało. Przez to zegarek był bardzo charakterystyczny jednoczesnie budząc dość skrajne odczucia. Z nowej linii miałem możliwość pomacać tylko białą Kontiki Date i nawet mi się podobała. Tyle że mając w głowie "klasyczną" wersję ... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, rozumiem, bardziej sentyment do starego?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - pytanko.

Podoba mi się Eterna  1948 Legacy - taka właśnie 

http://www.thewatchery.com/detail.asp?iq=1&bo_products_id=0&bo_products_variance_id=317270&promotion_code=TMB3962316317270

 

mam pytanie odnośnie kalibru Eterna 3903a. W ty modelu spotykam albo ten kaliber albo klasyczne SW200.

Będę wdzięczny za info tu lub na pw - szwajcarskie mechanizmy to nie do końca to na czym się znam  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Hodinkee poszukaj opracowania pt " Dissecting the new Eterna caliber 39 "


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła z WorldofWatches , skróciłem bransoletę i od razu na rękę.

post-81135-0-77586800-1467041539_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.