Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu postanowiłem sprawić sobie pasek do białej KonTiki FH. Myślę, że doda jej to trochę młodości i przede wszystkim - kontrastu :).

Zanim jednak sklep wyciągnie kasę z mojej karty płatniczej... szerokość paska w tej wersji to 22 mm, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 22 mm.

O ile masz wersję 42-u milimetrową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała była chyba tylko w rozmiarze 42. Natomiast wersja 44m tylko w kolorze czarnym. Jeżeli tak to też potwierdzam, że 22mm to właściwy rozmiar. Przynajmniej w Date bo do tej dokupilem pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jest Four Hands 42, mm. 

A i dzięki :). Wiedziałem, że można na Was liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany, to w Jansenie na Pl. Piłsudskiego jest 30% zniżki na wszystkie Eterny. Widziałem m. in. dwie Kontiki Date i dwie sztuki taka jak ma Tomaszek (Vaughan?), na pasku i na kajdanie.

Byłem wczoraj. Zostały same dość brzydkie (oczywiście rzecz gustu) modele, że nawet nie pytałem o cenę. Przy okazji pani w salonie bardzo źle wypowiadała się o dystrybutorach i polityce marki, co skłania ją do rezygnacji z dalszej współpracy. Efektem tego jest przecena i wyprzedaż tego, co zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

Trochę już u mnie "siedzi" ,generalnie to trzeci egzemplarz Super Kontiki ;)

 

post-33440-0-26229300-1459529609_thumb.png

Edytowane przez KRWISTY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że są...ale weekend, itd.

Super . Zawsze mi sie podobaly modele KonTiki

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiam wszystkich. Jestem nowy na forum i nie dokonca znam wszystkie miejsca odnosnie Eterny . Nie mniej tez jestem szczesliwym posiadaczem modelu Kontiki Date. Eterna urzekla mnie designem jak i praktycznoscia. Szkoda ze coraz mniej sprzedawcow cenia ta firme. 

POzdrawiam 

post-89001-0-27428000-1461152594_thumb.jpg

Edytowane przez Leon1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegar na każdą okazję. Kto go zobaczy i trochę ponosi to zaczyna cenić. Sam noszę KonTiki z szampańską tarczą i ma u mnie dożywocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie. Chcialbym jeszcze kupic Kontiki Date z niebieska tarcza bo uwazam ze lepiej pasuje do garnituru. Mam jeszcze na oku taka sama Kontiki ale z szampanska tarcza. Piekne zegary. Musze przyznac ze nie tak dawno uciekl mi z przed nosa piekny czarny Soleure . Zaluje ze nie udalo mi sie jego kupic. PS

Ma ktos pojecie jak z dokladnoscia? Uzywam aplikacji WatchCheck i wg aplikacji to mam 20 sek opuznienia. Czy jest mozliwosc ustawienia zegarka bez ingerencji z strony zegarmistrza albo serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was dwa pytania odnosnie Kontiki FH.

 

1. Czy wersja z kremową tarczą nadal jest dostępna? Na stronie internetowej nie ma, w sklepie pan powiedział ze nie ma. Myślałem ze wersja jasna jest tylko jedna, ale dopatrzyłem sie ze jest srebrna i kremowa i od tej pory srebrna mi sie juz nie podoba.

 

2. Czy rzeczywiście występują egzemplarze, które maja jednakowy kolor lumy na wskazówkach i na indeksach oraz takie które mają lumę w dwóch kolorach? W sklepie widziałem egzemplarz z czarna tarcza i na oko miał lumę w dwóch kolorach ale nie widziałem jak swieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dobrany pasek. No i zdjęcia świetne.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mini sesja przy piwku :)

835674ee9f534.jpg

 

8eb5ce8cb493e.jpg

 

d324669a32c3b.jpg

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.