Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wocio19

Robert Kubica - klub kibica :-)

Rekomendowane odpowiedzi

dobre było jak wszyscy w tym samym momencie zakładali zegarki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na szczycie klasyfikacji się nieźle narobiło!!! Nie mam pojęcia kto w tej chwili jest faworytem - może Hamilton?

 

Jak to kto? ALONSO! Jeżeli ilość punktów jest równa, wtedy wygrywa ten, co wygrał najwięcej razy, jeżeli jest tyle samo, bierze się pod uwagę drugie miejsca i później trzecie. :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba chodziło o faworyta, a nie lidera...

 

No Tsuki, jaką jeszcze teorię spiskową wymyślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Tak jak się spodziewałem - bez awarii. Obawiam się jednak, że w kolejnym wyścigu znów się jednak coś "zepsuje". Obym się mylił.

 

P.S

Heidfeld dostał skrzydeł :D

 

A jednak coś było. Zapomnieli, a może nie mogli zamknąć klapki. Podali, że miało to wpływ na prędkość ok. 5 km/h. Patałachy :roll:

 

Jaki serwis taki samochód. Gó...ny serwis to i gó...ny samochód. A...powinno być odwrotnie. :roll:

Przecież marka zobowiązuje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnieli a nie mogli. Otworzyla sie na poczatku wyscigu i nie mozna bylo jej domknac.

Takie rzeczy nie powinny sie przytrafiac :D


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że z drugiej strony, to w innych zespołach na pewno też co chwile są jakieś awarie albo niedociągnięcia - tyle tylko, ze się w to nie wczytujemy. Na przykład Red Bull Racing w ostatnim wyścigu na pewno nie ma się czym pochwalić na swojej oficjalnej stronie (swoją drogą, o ile dobrze pamiętam w samochodzie Marka Webbera też coś z klapką od paliwa było nietak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich przeciwników teorii spiskowej. Z matematyki wiemy, że prawdopodobieństwo jednoczesnego wystąpienia niezależnych zdarzeń jest iloczynem ich prawdopodobieństw. Liczby wzięte z kosmosu, tylko dla przykładu.

 

Więc:

 

awaria bidonu: 1/150 (raz na 150 wyścigów)

awaria skrzyni (1/10)

awaria radia (1/50)

awaria hamulców (1/25)

 

Prawdopodobieństwo, że w jednym wyścigu wystąpia wszystkie awarie wynosi:

 

P= (1/150)x(1/10)x(1/50)x(1/25)= 5,3 do -7

 

Mabok, grasz może w totka? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roymiro
dla wszystkich przeciwników teorii spiskowej. Z matematyki wiemy, że prawdopodobieństwo jednoczesnego wystąpienia niezależnych zdarzeń jest iloczynem ich prawdopodobieństw. Liczby wzięte z kosmosu, tylko dla przykładu.

 

Więc:

 

awaria bidonu: 1/150 (raz na 150 wyścigów)

awaria skrzyni (1/10)

awaria radia (1/50)

awaria hamulców (1/25)

 

Prawdopodobieństwo, że w jednym wyścigu wystąpia wszystkie awarie wynosi:

 

P= (1/150)x(1/10)x(1/50)x(1/25)= 5,3 do -7

 

Mabok, grasz może w totka? :D

 

Niby się zgadza, ale ma sens pod warunkiem, że znamy wartości prawdopodobieństwa (i nie statystyczne). Czyli jeżeli mój bidon składał pijany, niedowidzący facet to zamiast 1/150 dla zwykłego bidonu będzie 9/10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według niemieckiej prasy, protegowanym Theissena jest kierowca testowy teamu Sebastien Vettel, który w przyszłym sezonie ma odgrywać ważniejsza rolę w zespole.

 

Szef teamu Formuły 1 BMW Sauber Mario Theissen powiedział w piątek, że nie widzi powodu, by kierowca Nick Heidfeld (partner Roberta Kubicy) miał nie pozostać w zespole w przyszłym roku.

 

- Nie spodziewajcie się szybkich decyzji - mówi Theissen - do końca sezonu jeszcze mnóstwo czasu i na pewno wcześniej nie będziemy podejmowali jakichkolwiek kroków w celu przedłużenia kontraktów z kierowcami.

Tak jak mówiłem - zastąpią Roberta Vettelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... tylko, że Robert ma kontrakt na cztery lata.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla poprawienia nastrojów - cytat z oficjalnej strony BMW-Sauber:

 

For Robert Kubica, the 2007 Formula One season thus far hasn't run according to plan. Nonetheless, following two difficult races at the beginning of the year, the Pole scored his first three points in the third round in Bahrain. Mario Theissen is convinced that more good results will follow.

 

"Robert has enormous potential," he says. "We know that the 2007 season will be a learning year for him. He had bad luck in the first two rounds, therefore, it was particularly important that he scored his first points in Bahrain."

 

During the season opener in Melbourne, a technical failure forced Robert into early retirement. In Malaysia, he had to settle for 18th place. However, despite the difficult start, both the 22-year-old and the team management kept their cool.

 

Theissen reveals: "I told Robert to take it easy. We are fully aware of his skills. He just needs some problem-free races, then things will get going automatically." Indeed, the sixth place secured in Bahrain demonstrated that Robert has what is needed to become a factor in the forthcoming rounds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Wreszcie jesteśmy przed Heitfeldem!!!

 

Ciekawe co to były za kombinacje z tymi zmianami opon w ostatniej sesji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisek Panie, spisek...

I pisze się 'Heidfeld'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Udało się! Wreszcie jesteśmy przed Heitfeldem!!!

 

Ciekawe co to były za kombinacje z tymi zmianami opon w ostatniej sesji...

 

Jak to spisek. Zawsze byliśmy, tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert musiał podmienić samochody :(


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert będzie w Hiszpanii czwarty

 

Chyba byłem dość precyzyjny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem szczęście sie odwróciło w zespole BMW. Na prawde współczuję Heidfeldowi (dzięki mabok za korektę - często mylę sie w ten sposó:( bo po tym co wywinęli mu w boksie musiał być wściekły - tak głupiego błędu nie popełniono chyba od początku sezonu.

 

Robert zrobił swoje -właściwie chyba pierwszy raz w tym roku miał ku temu okazję.

 

A w ogóle to wyścig był nudny jak flaki z olejem i gdyby nie to, że kilku kierowców odpadło to w ogóle nic by się nie działo (było w ogóle jakieś istotne wyprzedzanie, nie licząc pierwszego okrążenia?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to wyścig był nudny jak flaki z olejem i gdyby nie to, że kilku kierowców odpadło to w ogóle nic by się nie działo (było w ogóle jakieś istotne wyprzedzanie, nie licząc pierwszego okrążenia?)

 

wocio19 chyba oglądaliśmy różne wyścigi :shock:

:(


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Kubicy. Myślę, że piąte jest najlepszym miejscem, jakie może zdobywać. Oczywiście niepowodzenia F i MM będą skutkowały awansem, co dziś się zdarzyło.

 

Natomiast w kwestii 'flaków z olejem' - uściślenie przepisów oraz skonkretyzowanie nowych wymagań dla zespołów i kierowców spowodowały pewne wyrównanie wewnątrz stawki, ale też uwydatniły dysproporcję w osiągach poszczególnych konstrukcji, więc efekt nie dziwi. Dawniejsze kombinacje z np. jednym tankowaniem czy wyborem określonych opon sprawiały, że strategie zespołów nie ograniczały się do określania kluczowego dziś parametru jakim jest ilość paliwa na starcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbyt ciekawy sport to to nie jest, ale cieszy wysoka pozycja Roberta. Heidfeldowi faktycznie trochę współczuję, przez taką głupotę sporo stracił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Nie do końca dziś mi się podobała jazda RK. Jestem pełen obaw przed jutrzejszym wyścigiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość libero
Nie do końca dziś mi się podobała jazda RK. Jestem pełen obaw przed jutrzejszym wyścigiem.

 

W II bloku RK mial wysmienity czas, i nie bardzo rozumiem po jaka cholere mozgi z BMW zalali oba bolidy pod korek :/

 

Jutro zobaczymy czy im sie to oplaci.

 

 

GO Fernando Go Lewis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.