Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wocio19

Robert Kubica - klub kibica :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby poddać bolid f1 testom euro ncap to obawiam się

że wypadł by baaardzo słabo :D

Pewnie, nie dostałby punktów za kontrolkę niezapiętego pasa, brzęczyk przypominający o brzęczącym brzęczyku itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na prawo czyli zajechał drogę. gdyby chciał przepuścić powinien był skręcić w lewo. chciał zablokować Kubicę ale zrobił za późno...

 

http://youtube.com/watch?v=HbFDQwbcDo0

 

This video is no longer available due to a copyright claim by Formula One Management

 

 

Co bylo w tym video?

 

 

Edit: widze, ze pousuwali wiekszosc filmow z wypadku :?:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie to oglądam i dochodzę do wniosku, że FIA powinna Kanadzie taką karę PRZYPIERDO..Ć, żeby się nauczyli zabezpieczać tor. Jak można było zostawić bolid Speeda przez który Robert rąbnął bardziej czołowo. Jakby nie było tam samochodu, bolid Roberta przejechałby bardziej bokiem po betonowej bandzie. Widać jak przy uderzeniu w samochód Speeda bolid Roberta zmienia trajektorię.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość libero
Tak sobie to oglądam i dochodzę do wniosku, że FIA powinna Kanadzie taką karę PRZYPIERDO..Ć, żeby się nauczyli zabezpieczać tor. Jak można było zostawić bolid Speeda przez który Robert rąbnął bardziej czołowo. Jakby nie było tam samochodu, bolid Roberta przejechałby bardziej bokiem po betonowej bandzie. Widać jak przy uderzeniu w samochód Speeda bolid Roberta zmienia trajektorię.

 

W tvn24 wypowiadal sie dzis typ z F1 Racing i formula1.pl , obaj stwierdzili ze dzieki bolidowi STR robert przywalil z mniejszym kontem :D

 

Ten luk powinni poprostu obmurowac przy krawedzi toru , by wrazie wypadania z trasy bolid przyklejony bokiem wytracal predkosc i tyle.

 

Ale kare za co ? taki tor , takie warunki gry , taki sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość libero

 

Jest w tym wiele prawdy. Ale tez trzeba wziac pod uwage inne aspekty , jak w tym sezonie duzo mniej przyczepne opony , FIA tak wybrala to teraz tak maja :/ Dwa, na wielu trudnych torach przed wyscigiem F1 odbywa sie GP2 ktore nanosi sporo gumu poprawiajac przyczepnosc , tu tego nie bylo. Po trzecie mozna budowac betonowe lotniska jak Bahrajn czy Hungaro , ale wyscigni na nich nie naleza do i widowiskowych i lubianych przez samych kierowcow.

 

 

Ja rozumiem ze Kubica , ze Polak , ze dzown , ze F1 ale troche na luz Panowie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_kacy

Hmm, jak dla mnie to wygląda tak, że Robert przywalił nie w bolid Speeda tylko w tą barierę która była przed nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tvn24 wypowiadal sie dzis typ z F1 Racing i formula1.pl , obaj stwierdzili ze dzieki bolidowi STR robert przywalil z mniejszym kontem :D

 

Ten luk powinni poprostu obmurowac przy krawedzi toru , by wrazie wypadania z trasy bolid przyklejony bokiem wytracal predkosc i tyle.

 

Ale kare za co ? taki tor , takie warunki gry , taki sport.

 

Ale widać czarno na białym co dzieje się z bolidem Roberta po uderzeniu w bolid Speeda, a karę za to, że bolid Speeda został na torze i za to, że źle był posprzątany sam tor po wcześniejszych dzwonach. Jedyne co zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, to szybkość służb ratowniczych.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość libero
post-0-0-43512500-1330660923.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, masz rację, musiał przyłożyć w ten murek, co i tak jak widać z autopsji jest kretyńskim rozwiązaniem. Kto to projektował? Całość powinna być przedłużona na równo.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

No chłopaki może jednak pojedzie. ;) Trzymajmy kciuki. Tylko żeby ten test 5 skund przeszedł. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nawet cieszę - taki wypadek to cios w psychikę, Robert powinien odpocząć. Boję się jednak, że Vettel dobrze pojedzie i postawi Roberta w niekorzystnym świetle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
ja się nawet cieszę - taki wypadek to cios w psychikę, Robert powinien odpocząć. Boję się jednak, że Vettel dobrze pojedzie i postawi Roberta w niekorzystnym świetle.

 

Po komunikacie też naszły mnie takie wątpliwości. :x

 

Czarny scenariusz zaczyna się sprawdzać. Dziś był czwarty. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Rosberga - 4 kółka przed końcem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miny Alonso, nie zapomnę :lol:

 

Fajnie sobie Heidfeld wodę pod drzewkiem popijał :)

 

Na szczęście Twoje prognozy Tsuki co do Vettela się nie sprawdziły :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Głupio to zabrzmi ale dobrze jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne, że wśród najlepszych zespołów rywalizacja ogranicza się do bratobójczej walki.

 

Ad McLaren - Alonso jest w moim przekonaniu najlepszym kierowcą zespołu. Nie jest natomiast liderem, co już nie zależy od niego. To czy Hamilton jest faktycznie faworyzowany przez władze timu, dla nas pozostanie tajemnicą. Pewne jest, że prezentuje wysoki, stały poziom, lecz obawiam się, że to nie przysporzy mu rzeszy fanów, którzy kochają widowiskowe manewry i brawurowe starty. Będzie mistrzostwo bez Mistrza...

Ad Ferrari - Ci z kolei nie mają dominującego kierowcy. Aktualnie równiejszą formę prezentuje Massa, a przebłyski talentu Raikkonena są ledwie zjawiskowe. Szkoda. Dobrze byłoby, gdyby potwierdziły się spekulacje na temat przyszłorocznego przejścia Alonso do Scuderii. ;-) Myślę, że wszyscy mogliby zyskać na tym transferze (my także).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Mabok, ale bardziej popularny wśród kibiców jest Hamilton i to może jest tym powodem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość libero
lecz obawiam się, że to nie przysporzy mu rzeszy fanów, którzy kochają widowiskowe manewry i brawurowe starty. Będzie mistrzostwo bez Mistrza...

 

Rozumiem ze ja ogladam od pierwszego GP inna serie wyscigowa ?

 

Jak ta sama to gratuluje samopoczucia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Vettel ma potencjał - w kwalifikacjach był szybki, kręcił dobre kółka. Widać brak doświadczenia w "walce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.