Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wocio19

Robert Kubica - klub kibica :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pcstud

a czego sie spodziewaliscie, przeciez wazniejsze od wynikow jest to jak jego wizerunek wplywa na marki sponsorow; a to ze Polak dla Niemca kojarzy sie co najwyzej ze zlodziejem BMW, to przeciez dobrze wiemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bzdury wymyślone przez dziennikarza Bilda :)

Kubica i tak wysoko zaszedł , on nie ma ojca znanego kierowcy F1 ani sponsorów jak np Vettel ani sponsoringu na 10 lat i poparcia kierownictwa jak np Hamilton

Faktem jest , że jak znów da " ciała" to może być to jego koniec jazdy w wyścigach F1 , chyba , że w Spykerze lub Toro Rosso - ale w tych "stajniach" to tylko sie jeździ dla satysfakcji siedzenia w bolidzie F1 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bzdury wymyślone przez dziennikarza Bilda :P

Kubica i tak wysoko zaszedł , on nie ma ojca znanego kierowcy F1 ani sponsorów jak np Vettel ani sponsoringu na 10 lat i poparcia kierownictwa jak np Hamilton

Faktem jest , że jak znów da " ciała" to może być to jego koniec jazdy w wyścigach F1 , chyba , że w Spykerze lub Toro Rosso - ale w tych "stajniach" to tylko sie jeździ dla satysfakcji siedzenia w bolidzie F1 8)

 

Popieram. Jeden wypadek nie przekreśla jego pozycji w zespole BMW. Natomiast jeżeli będzie się to zdarzało częściej to pewnie mogą się wkurzyć. Poza tym , że faktycznie jest to wymysł Bilda, to zainteresowanie ze strony Red Bull Racing jest w sumie nie taką złą informacją - ten team od początku sezonu ma bardzo szybkie bolidy, szkoda tylko, że tak awaryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77910.jpg

 

77831.jpg

 

77835.jpg

 

77799.jpg

 

77816.jpg

 

77788.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Cosik Robertowi w piątek słabo poszło. :x Czyżby się bał. :?: Aż strach oglądać dzisiejsze kwalifikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bał, nie bał, ale i tak był szybszy od Heidfelda :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Bał, nie bał, ale i tak był szybszy od Heidfelda :wink:

 

No tak to jest jakaś nadzieja (a może strategia), ale Marku wielu i to bardzo wielu było przed Nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale różnica w czasie do pierwszego w zestawieniu, to +/- 0,750 sek. Poza tym takie treningi w sumie niczego nie dowodzą. W pierwszych piątkowych treningach Speed był na drugim miejscu :D , a wszyscy wiemy gdzie będzie na wyścigu. Nie ma co czarno widzieć, trzeba poczekać do 14:00 i oglądnąć kwalifikacje. Wtedy zobaczymy :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz?

Druga linia! :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
No i widzisz?

Druga linia! :D

 

No widzę i się bardzo z tego cieszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Massa. :twisted:

Alonso miał pecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

78041.jpg

 

78013.jpg

 

77999.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu widzimy jak młodzi zostali po kwalifikacjach wysłani przez starych do miasta po browary :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z dobrych kwalifikacji. Jak Robert utrzyma pozycję to będzie dobrze. Nie wierzę że bmw może coś podziałać z mercem i ferrari. Bardzo mi szkoda defektu Fernando bo chłopak może się załamać.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest szansa na podium dla Kubicy. Wszystko zależy od startu Raikkonena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Cieszę się z dobrych kwalifikacji. Jak Robert utrzyma pozycję to będzie dobrze. Nie wierzę że bmw może coś podziałać z mercem i ferrari. Bardzo mi szkoda defektu Fernando bo chłopak może się załamać.

 

No nie przesadzaj. Sportowiec na tym poziomie nie powinien zię załamać po takim czymś jak awaria. Robert po zdecydowanie gorszej i niebezpiecznej "wpadce" (nie z własnej winy IMHO) się nie załamał. A przecież ma zdecydowanie mniejsze doświadczenie a co i za tym idzie odporność.

 

Wg mnie jest szansa na podium dla Kubicy. Wszystko zależy od startu Raikkonena.

 

Też uważam, że Robert ma szansę na podium i za to trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie jest szansa na podium dla Kubicy. Wszystko zależy od startu Raikkonena.

 

To raz, a druga sprawa, przepychanka Hamiltona z Massą. Jak można było podczas innych wyścigów zauważyć Massa nie radzi sobie za dobrze jak jest naciskany. Hamilton nie odpuści. Jak wyskoczy na pierwsze miejsce, Massa będzie gonił w piętę, jak będzie naciskał na drugim miejscu, Massa może popełnić błąd. No nic, pożyjemy zobaczymy. Do wyścigu dwie i pół godziny :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, scenariusz marzenie:

1. Massa

2. Raikkonen

3. Kubica

 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.