Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wocio19

Robert Kubica - klub kibica :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FLowBone

Ciekaw jestem co Robert pokaze w następnych wysciagach...

Bede trzymac kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dparade.jpg

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmmm... wydaje mi się, że "Rzeczpospolita" zretuszowała nos Robertowi. Ktoś to zauważył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie dzisiejszego wyścigu (czyli co powiedziałbym kierowcom):

 

M. Schumacher - jesteś wielki!

 

Alonso - więcej moresu młokosie...

 

Raikkonen - W nowym teamie udowodnisz, na co naprawdę Cię stać.

 

Coulthard - ...

 

Kubica - Ech, gdyby nie ta bezmyślna decyzja zespołu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w pierwszej części wyścigu wyprzedzał pięknie! :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O matko, DURNE FRYCE! To zakrawa na sabotaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kubica - Ech, gdyby nie ta bezmyślna decyzja zespołu...

 

... lub jego wlasna.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica

"The race was very difficult as already in the first corner I was hit, I think by Robert Doornbos, so I was at the back. After that I was doing a pretty good job, but I didn’t know I was as quick as I was. Then unfortunately I risked putting on grooved tyres too early. It was impossible to drive, and I went off twice on one lap and lost a lot of time. I changed back to intermediates, and re-started behind Giancarlo Fisichella, Michael Schumacher and Fernando Alonso and was keeping up with their pace. However, after this it was game over for me in the race."

 

Mario Theissen, BMW Motorsport Director

"This race result is extremely disappointing for us. Nick was clearly on his way to fourth. In the final stages of the race he was slowed by lapped competitors and lost a four second advantage to the cars behind. One of these guys even hit the rear of his car. These incidents are under investigation by the Stewards. Robert was pushed off in the first corner, dropped back to 21st and then caught up in a very impressive way to fifth. At his first stop he asked for dry tyres, we took the risk but it was a mistake. The necessary second tyre stop threw him to the back of the field. Technically both cars ran without problems."


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wlochaty_krzysio

http://www.kubica.pl/

chyba ten adres jeszcze tu nie padł. na zakładce wiadomości można poczytać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, za tydzień będzie OK :lol::D:D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podejscie mi sie podoba!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wyniku, ale możemy się cieszyć z tego, że Robert i tak pokazał się z dobrej strony. Wystarczy popatrzeć w jakim tempie odrabiał pozycje po spadnięciu na 21. miejsce. Przez te 20 okrążen pokazał na co go stać. Dla porównania popatrzcie ja opornie wyprzedzanie szło Felipe Messie na Ferrari. Jak do tego dodać, że Robert miał na pokładzie więcej paliwa niż większość pozostałch kierowców to jego szybki awans na 5. pozycje robi dodatkowe wrażenie :-)

Moim zdaniem jest to o tyle ważne, że przecież Robert wciąż nie ma jeszcze grwarancji, że będzie startował w przyszłym sezonie. Na szczęście na oficjalnej stronie Saubera (www.bmw-sauber-f1.com)też doceniają Kubicę:

"Robert Kubica finished 13th despite a stunning performance in the first half of the race"

"Robert could also be delighted with his performance but not with his result"

 

Niecierpliwie czkam na następny weekend. Swoją droga kto to widział wstawać w weekendy przed 8:00 rano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, bo w przyszłą niedzielę mam zajęcia na 9:00 i zdążę oglądnąć wyścig :lol:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kubica został zdyskwalifikowany bo jechał kradzionym BMW.
Zaraz po tym, jak polski kierowca znalazł się na podium po wyścigu na torze Monza pojawił się dowcip tłumaczący sukces Polaka - Osiągnął taki świetny wynik, bo Polacy najszybciej na świecie odkręcają koła.

:lol:


Instagram.com/horlobby.watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasa panów :?

Tylko zapomnieli, że ruscy i amerykanie i inne nacje po wojnie tak ich wyru....., że dzisiaj rasy panów już nie ma. Same "glusie" takie zostały.

Nie trawią Polaków, ale z wzajemnością. Chociaż jak prześledzić ostatnie wydarzenia prasowe, straszne prostaki, daleko im do naszych...


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w każdym kraju jest tak że się nabijają z innych nacji. A najbardziej z sąsiadów.

 

U nas sie drze łacha z Ruskich, Rumunów (tu szczególnie chamsko) , Niemców, Czechów, Francuzów i paru by sie znalazło jeszcze. Z Niemców się śmieją wszyscy chyba, również oni sami. Anglicy się nabijają z Irlandczyków i sami z siebie, Szkoci z Anglików, Amerykanie z Latynosów, Polaków i Włochów, cały świat z Amerykanów.... itp itd....

 

 

i tylko niepotrzebnie niektórzy za bardzo biorą różne uszczypliwości do siebie.

 

vide przywódca czwartej rzeszy (polskiej) :wink:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Neuro masz rację :lol:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty to pikuś. Mnie wkurza najbardziej jak obywatel tejże nacji w kontakcie ze mną czerpie mój wizurunek jedynie z tych dowcipów :? Nawet nie w Niemczech, a w Austrii to boleśnie nie raz odczułem :lol:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Austriacki celnik - jak oni + czescy znikną to dopiero będzie wspólna europa. Z całą pewnością rozkręcają samochód szybciej niż mechanicy Kubicy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rasa panów :?

Tylko zapomnieli, że ruscy i amerykanie i inne nacje po wojnie tak ich wyru....., że dzisiaj rasy panów już nie ma. Same "glusie" takie zostały. (...)

Tylko, że to 'rasa panów' zbudowała dla Rosjan i Amerykanów pierwsze bomby atomowe i rakiety kosmiczne. Nie mówiąc o pierwszych samolotach odrzutowych z tychże krajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pochodzeniem uczonych, też było różnie, ale co ma "piernik do wiatraka"?

Poruszałem kwestie rasowe, a nie naukowe :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oni mają niemcy wschodnie.

 

I komu teraz powinno być głupio? :mrgreen:


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.