Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie się prezentują te Wasze kolekcje :). U większości z Was dość profesjonalnie to wygląda, jednak czy nikt nie trzyma zegarków w jakimś pudełeczku, wyłożonym gąbką, czy jakimś płutnem. Interesuje mnie puki co, coś co można samemu skonstruować bądź za niewielką cene kupić, choć wiem że przyjemność wykonania samodzielnie jakiegoś pojemnika, komódki byłaby wielka. Dopiero zaczynam przygodę z zegarkami ale chcę by to wyglądało czysto i schludnie, zwykła szuflada odpada bo nawet nie mam :)

 

W sklepie Tchibo jest fajne pudelko na 8 zegarkow...koszt 89pln i wykonane bardzo przyjemnie.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Tchibo jest fajne pudelko na 8 zegarkow...koszt 89pln i wykonane bardzo przyjemnie.

 

Kupiłem to pudełko niedawno i rzeczywiście jest bardzo ładnie wykonane. Niestety tylko na 8 zegarków i z tego co widzę już wykupione online.

kw50_18517_phase.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupilem wczoraj i tez jestem bardzo zadowolony.

Kupowalem jednak w normalnym sklepie Tchibo.

 

Jak dla mnie 8 jest bardzo spoko...te zegarki ktore najczesciej chce nosic to max 8 szt. wiec pudelko jest nie za duze i poreczne na codzien :)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie wygląda, może jutro pojade do centrum andlowego i obejrze :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pudełko na 48 zegarków super. Jedyna niedogodność z tymi pudełkami jest taka, że one stosunkowo szybko się zapełniają :) a tanie nie są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę również potwierdzić, że jakość tych pudełek z Cibo jest niezła. Za taką cenę trudno dorwać coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pudełko na 48 zegarków super. Jedyna niedogodność z tymi pudełkami jest taka, że one stosunkowo szybko się zapełniają :lol: a tanie nie są

 

stosunkowo są tanie. Zwykłe pudełko na 10 szt. kosztuje 200pln, a tu na 48 można dorwać za 500. Jedno które ostatnio kupowałem udało mi się załatwić w czasach gdy ? stało tanio i wyszło mnie niecałe 400pln i to od russwatches na ebay, tam było taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sam rozważam zakup takiej skrzyneczki na większa ilość zegarków, mam pytanie. Czy te skrzynki z alledrogo na 48 zegarków w cenie ok. 330 - są jakościowo gorsze od tych po 500 zł - ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi gablotami z alledrogo. Zauważyłem, że pojawiły się też gabloty na 52 szt. z przesyłką wyszłoby coś ok. 400 zł tylko ciekawe jak z jakością???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosunkowo są tanie. Zwykłe pudełko na 10 szt. kosztuje 200pln, a tu na 48 można dorwać za 500. Jedno które ostatnio kupowałem udało mi się załatwić w czasach gdy ? stało tanio i wyszło mnie niecałe 400pln i to od russwatches na ebay, tam było taniej ;)

 

Moje mikołaj kupił za 270 PLN + 20 PLN przesyłka - więc bez 2 zdań było warto. Na znanym portalu koleś z Moscow-Classic na stałe kup teraz ma za 330 PLN a dodatkowo wystawia licytację od 270 PLN.

 

Edytka: zaktualizowałem cenę i login sprzedawcy

Edytowane przez quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sam rozważam zakup takiej skrzyneczki na większa ilość zegarków, mam pytanie. Czy te skrzynki z alledrogo na 48 zegarków w cenie ok. 330 - są jakościowo gorsze od tych po 500 zł - ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi gablotami z alledrogo. Zauważyłem, że pojawiły się też gabloty na 52 szt. z przesyłką wyszłoby coś ok. 400 zł tylko ciekawe jak z jakością???

 

 

Moja jest z rzeczonego portalu. Co do jakości nie mam żadnych uwag - wszystko ładnie spasowane elegancko wykonane z solidnych materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Quest za informacje, to właśnie chciałem usłyszeć. Sam też się na taką skuszę, ale najwcześniej w połowie 2010, teraz za dużo wydatków się szykuje.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszło pudełko na 56 zegarków. Zmieściła się jakaś 1/3 kolekcji :lol:

 

d407f1edd10578bb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomirku Masakra! Podoba się. Dwa piętra i coś plus szufladka?


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku - chyba trochę musisz dopracować swoją gablotkę, ale rozumiem że to początki :) Zerknij na pudełka crayzee'go, który prezentował je na stronach tego tematu. Fajny pomysł, niskie nakłady i niewiele pracy potrzebnej do sklecenia takich pudełeczek. A jak nie chce Ci się, albo nie masz czasu majsterkować to przejdź się do sklepów Tchibo(na allegro też już powinny być dostępne) - mają tam fajne pudełeczka na 8 zegarków, w bardzo pzystępnej cenie, 79 zł :) Jakość jest całkiem niezła.

 

Tomirek - a gdzie pozostałe, 32 zegarki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na górnej półeczce te, które czasami zakładam. Reszta ukryta w bebechach skrzyneczki - szufladka z 6 przegródkami i druga warstwa taka sama jak ta pod szybką :) Myślałem też o jednopiętrowej, płaskiej skrzyneczce na 40 kilka zegarków ale za duża jest :)

 

Planuję kupić jeszcze jedno takie same a te co się nie zmieszczą będą trzymane w mniej ozdobnym pudle

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomirek, ta skrzyneczka robi wrażenie, sam kiedyś nad taką myślałem, jak zabraknie miejsca w komodach, będę rozglądał się czymś w tym stylu.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku - chyba trochę musisz dopracować swoją gablotkę, ale rozumiem że to początki :) Zerknij na pudełka crayzee'go, który prezentował je na stronach tego tematu. Fajny pomysł, niskie nakłady i niewiele pracy potrzebnej do sklecenia takich pudełeczek. A jak nie chce Ci się, albo nie masz czasu majsterkować to przejdź się do sklepów Tchibo(na allegro też już powinny być dostępne) - mają tam fajne pudełeczka na 8 zegarków, w bardzo pzystępnej cenie, 79 zł :) Jakość jest całkiem niezła.

 

Wiem wiem :D

To była taka pierwsza nieśmiała próba. Jak będzie czas to się coś estetyczniejszego wymyśli :)


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzyneczka Tomirka bardzo gustowna. :)

 

Ostatnio znajomy zwrócił się do mnie, żebym mu załatwił rotomat marki Kubik ze Stevem McQueenem do Tag Heuera Monaco, to jest słuszna koncepcja, ale cena rotomatu na jeden zegarek go niestety odstraszyła. :)

 

Zna ktoś moze inne firmy robiące podobne rotomaty, które mogą się ciekawie komponować z zegarkiem danej marki ?

 

Np dla pilotów z samolotami ?

 

Kto wie czy nie byłby to ciekawy pomysł na stworzenie niszowej firmy :)

Edytowane przez VanHagen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek- doszły mnie słuchy, że skrzyneczka z Tchibo już jest na 59 zł przeceniona więc tym bardziej polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomirek skrzynka pierwsza klasa, szkoda że nie sprzedają takich skrzynek z wypełnieniem jak Twoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kurcze szkoda, że cześć zegarków pod spodem ukryta :) No ale taka jak kupił kolega quest, gdzie widać wszystkie zegarki, jednak za długa jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek- doszły mnie słuchy, że skrzyneczka z Tchibo już jest na 59 zł przeceniona więc tym bardziej polecam :)

 

Skąd ta informacja? Na stronie wisi stara cena 89zł. Jeśli to prawda co piszesz jutro lecę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zasłyszałem na innym forum. Możliwe, że w sklepach już przecenili a na stronie info brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek- doszły mnie słuchy, że skrzyneczka z Tchibo już jest na 59 zł przeceniona więc tym bardziej polecam :)

 

Powiem szczerze, że na tym etapie wolę inwestować w zegarki, żeby najpierw uzbierać jakąś fajną kolekcję, a dopiero potem myśleć jak to zapakować :)

Ale za jakiś czas nad czymś takim na pewno pomyślę :)


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.