Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeżeli kogoś interesuje taka gablotka jak u kolegi sikkens'a to mam na sprzedaż kompletną nówkę z Niemiec. Niestety mnie akurat nie przypadła do gustu więc leży.

 

Pozdrawiam

robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna przymierzałem się do nabycia gabloty na zegarki, ale za każdym razem, gdy już byłem bliski zakupu pojawiał się zegarek, który koniecznie musiałem mieć i fundusze na gablotkę były przeksięgowane do funduszy na zegarki :-D Ostatecznie moja narzeczona nie wytrzymała, że zegarki leżały sobie na komodzie, gdzie przecież mogłyby stać wazoniki, ramki ze zdjęciami itp. ;-) i w ramach prezentu imieniowego zakupiła mi gablotkę na dwadzieścia sztuk. Rzecz jest świetnie wykonana i naprawdę dobrze się prezentuje. Co jednak ważniejsze, gablotka jest szczelna, więc skończył się problem zakurzenia zegarków. Nie ukrywam, że tak przechowywane zegarki robią znacznie lepsze wrażenie wizualne. Naprawdę warto zainwestować w porządną gablotę na zegarki!

Na marginesie, przed nabyciem warto przemyśleć rozmiar gablotki, co może wyznaczać wielkość kolekcji, jąką sobie założymy, a tym samym ustrzec przed nieprzemyślanymi zakupami zegarków. Przynajmniej ja mam tak, że ilość wolnych komór w gablocie zmusza mnie do racjonalizowania zakupów zegarkowych - narzeczona nie byłaby zadowolona, gdyby kolejne zegarki zaczęly leżeć obok gablotki, w której nie byłoby już miejsca :-)

 

P.S.

Wybaczcie Koledzy niską jakość zdjęć.

post-38182-0-31423200-1344155394_thumb.jpg

post-38182-0-81324700-1344155403_thumb.jpg

post-38182-0-66165300-1344155409_thumb.jpg


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Przynajmniej ja mam tak, że ilość wolnych komór w gablocie zmusza mnie do racjonalizowania zakupów zegarkowych - narzeczona nie byłaby zadowolona, gdyby kolejne zegarki zaczęly leżeć obok gablotki, w której nie byłoby już miejsca :-)P.S.Wybaczcie Koledzy niską jakość zdjęć.

 

 

Eee, ten problem rozwiąże kolejna gablotka :D

 

Ale ta pierwsza ;) też całkiem fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech bajzel mam straszny i miejsca mało, że nie wspomnę o małej kolekcji ale powolutku, pomalutku...

 

4283a2fca2d5b40amed.jpg

 

68b37b0ce0a001cemed.jpg

 

6bd10a27e63246e6med.jpg

 

6dcfc96dfb8f6c00med.jpg

 

7b1a1617f5fed898med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

ja również chciałbym się pochwalić nowymi "koszarami" dla mojego skromnego pułku Kamandirów.

"Zdekupażowane" przez siostrę i mamę drewniane pudełko utrzymane "w klimacie": czarne z czerwoną zwiedą, jest idealane dla moich 5-ciu dowódców :P

post-31719-0-76391100-1345569768_thumb.jpg

post-31719-0-64377700-1345572354_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daktarin, zatroszcz się o jakąś gąbkę na spód przynajmniej. A gdyby tak Tobie ktoś kazał spać na deskach... :P


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd służbowy za pasem, narodziła się więc potrzeba posiadania jakiegoś podróżnego etui na zegarki, coby można było zabrać coś na zmianę :))

Jako że ceny oscylują w granicach 100 zł, a jak wiadomo potrzeba matką wynalazku, trzeba było wykombinować coś po kosztach. I tu przydało się drugie "hobby".

 

DSCF1488.JPG

 

Etui takie dokładane jest do większości zestawów typu eGo i wraz z kompletem 2 efajek kosztuje tyle, ile samo docelowe etui na zegarki :)) A że miałem takie luźne na stanie.... ;)

 

DSCF1496.JPG

 

DSCF1497.JPG

 

Jak widać wchodzą 2 średniej wielkości zegarki oraz dodatkowe paski ewentualnie ;)

 

Ja moje skarby zabezpieczyłem sobie jeszcze dodatkowo tak:

 

DSCF1491.JPG

 

Jakby ktoś chciał to coś takiego można sobie nabyć na Alledrogo w oszałamiającej cenie 19 zł z przesyłką:

np. http://allegro.pl/etui-pudelko-futeral-na-e-papierosa-ego-super-cena-i2697946654.html#tabsAnchor

 

Myślę, że nadałoby się też coś takiego:

 

psp91.jpg

psp92.jpg

 

Mogłoby być nawet lepsze bo ma fają materiałową przegródkę, odgradzającą zegarki od innych bajerków noszonych w etui ;)

 

I też kosztuje grosze: http://allegro.pl/pokrowiec-etui-do-psp-sony-slim-fat-czarny-psp9-i2643257131.html


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety w szufladzie ale wyściełanej gąbką i aksamitem. Ten pomysł z etui od konsoli - super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Może kogoś zainteresuje ta oferta więc pozwolę sobie wkleić link:

 

http://www.lidl.pl/c...index_32140.htm

 

pudełeczko może okazać sie nawet aktakcyjne (proszę nie krytykowac od razu że to Lidl itp nie kazdy może sobie pozwolić na super wypas szkatułkę po 300pln i wiecej).

 

Pozdrawiam Wszystkich!


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu wygląda całkiem całkiem, ciekaw jak na żywo? Podjadę przy okazji zerknąć na to. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał taką ilość zegarków na pewno bym się skusił, wygląda bardzo fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Moj ostatni nabytek, czyli kasetka (szafka) na 6 palet po 20 zegarkow.

Zakupiona na Alle... z uwzglednieniem na zegarki, czyli glebokosc szufladek jest ciut wieksza, tak ze nawet pancerniaki wchodza bez problemu.

Musze jeszcze zdecydowac sie na jednolity kolor palet, problem w tym ze zlocone lepiej wygladaja na czerwonych a biale na niebieskich.

Witam, przepraszam, za taki odkop, ale zmieniłem trochę plany i chciałbym się zaopatrzyć w podobną kasetkę jak Ty. Czy to jest kasetka numizmatyczna? Jaka jest orientacyjna cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę ewoluowałem ;) - z półki na książki przeniosłem sie do witryny z Ikea - niestety żona pozwala mi tylko na 2 półki, muszę dokupić witrynętylko dla siebie :)

 

125935fbb20a006dmed.jpg

 

9c61b7fef75d25edmed.jpg

 

64b0d71f9cab4eefmed.jpg

 

5b70e96c023c3264med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tyna ściankę i półki nie przeźroczyste wolał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie jest jedna szkatułka na 12 szt, przerobiona własnymi pacami ze skrzyneczki na herbatę.

Trochę lakieru, materiału, kleju, peksi na szybkę, pianki, narzędzi i odrobina szczerych chęci i jakiś czas temu powstał taki twór.

Reszta sikorków na razie w plastykowych pudełeczkach.

Niebawem zaś (pewnie po nowym roku) zakończę prace przy gablotce na +/- 50szt.

post-46446-0-74858800-1354792387.jpg

post-46446-0-11987200-1354792397.jpg

post-46446-0-72299100-1354792406.jpg

post-46446-0-13753900-1354792422.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie jest jedna szkatułka na 12 szt, przerobiona własnymi pacami ze skrzyneczki na herbatę.

Trochę lakieru, materiału, kleju, peksi na szybkę, pianki, narzędzi i odrobina szczerych chęci i jakiś czas temu powstał taki twór.

Reszta sikorków na razie w plastykowych pudełeczkach.

Niebawem zaś (pewnie po nowym roku) zakończę prace przy gablotce na +/- 50szt.

Świetnie Ci wyszła ta skrzyneczka a zegarki zarówno w skrzyneczce robionej przez ciebie jak i w tej plastykowj z tego co widzę przednie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się jak mogę i na ile płytki portfel pozwala :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I póki co, żeby sikorki się nie poniewierały tu i tam, to jest też i taka zegarkowa "Wieża Babel" gdzie to co pod ręką można na szybko założyć i zdjąć.

post-46446-0-88912700-1357126300.jpg

post-46446-0-24443700-1357126318.jpg

post-46446-0-55737700-1357126333.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zrobiłem sobie taką, fota stara, bo wystrój wnętrza się zmienił.

 

taktowyszo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna. Jak widać na załączonych obrazkach, wcale nie trzeba wywalać kupę kasy na nie wiadomo co. Wystarczy trochę dobrych chęci, pomysł i już jest fajnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre naprawdę fajne pomysły. Mi też się zgromadziło już kilkanaście zegareczków i nie bardzo mam je w czym przechowywać. Muszę pomyśleć nad czymś pojemnym, tylko spaliłem niedawno silnik w mojej krajzedze i nie mam czym desek pociąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyśl o jakimś półprodukcie. Jest sporo tanich i surowych pudełek, szkatułek, gablotek do decupage. Można kupić za grosze w sklepach internetowych, a potem przerobić, pomalować itp i zaadaptować do celów zegarkowych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.