Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasparov

Polecam Salamandry

Edytowane przez kasparov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegałem trochę w weekend za butami , wiem już co chcę ( a to już sukces ) niestety brak mojej numeracji ( rozmiar 45 ) spowodował że zajrzałem do sklepów int. Pytanie do kolegów bardziej kumatych w sprowadzaniu towarów z US , czy shipping do PL na poziomie 70 USD to norma ?? Buty kosztują 80 USD a shipping prawie podwaja mi cenę :(

uVEm8f.png

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegów bardziej kumatych w sprowadzaniu towarów z US , czy shipping do PL na poziomie 70 USD to norma ?? Buty kosztują 80 USD a shipping prawie podwaja mi cenę :(

 

 

Nie jest to norma. Ale tak często bywa, że sklep chce dodatkowo zarobić na przesyłce (w USA zleca się agencji oclenie tego na miejscu plus koszty urzędnicze itd.). Co to za marka obuwia, którą poszukujesz? Może uda się znaleźć na europejskich stronach jak np spartoo.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to norma. Ale tak często bywa, że sklep chce dodatkowo zarobić na przesyłce (w USA zleca się agencji oclenie tego na miejscu plus koszty urzędnicze itd.). Co to za marka obuwia, którą poszukujesz?

Dzięki za odpowiedź :) Szukając w naszych sklepach stacjonarnych chciałem zakupić ten produkt

https://www.venezia.pl/polbuty-meskie-p-17305-175-14.19.175.html

Niestety brak rozmiaru 45 . Zagłębiając się w int znalazłem te w podobnym stylu marka nazywa się Mark Nason .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) Szukając w naszych sklepach stacjonarnych chciałem zakupić ten produkt

https://www.venezia.pl/polbuty-meskie-p-17305-175-14.19.175.html

Niestety brak rozmiaru 45 . Zagłębiając się w int znalazłem te w podobnym stylu marka nazywa się Mark Nason .

 

Faktycznie. Brak w sieci Twojego rozmiaru (napisz do nich maila czy jest szansa na Twój rozmiar, a może odpowiedzą). Mark Nason widzę, że dostępny tylko via USA, to niestety może troszkę kosztować. Ja ze swojej strony mogę pokazać innego producenta, firmę Conhpol http://conhpol.pl/sklep/kategoria/wyprzedaz/meskie. Mają coś podobnego co szukasz. Jest to polska firma. Sam się przymierzam do jednego ich modelu. Ale póki co nie kupowałem. Z większych i pewnych sklepów to mogę polecić wspomniane przeze mnie spartoo.pl (niestety długo się czeka na przesyłkę- do 6 dni roboczych) i podobno zalando.pl jest ok (darmowy zwrot itd.). 

Plus jest taki, że kształt buta poszukujesz typowy. Rozmiar też powinien być ok. Tyle, że nie koniecznie niebieskie uda Ci się znaleźć. Ale życzę powodzenia w szukaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na angielskim ebay.co.uk

Massimo Dutti może mieć takie tyle że cena odpowiada wartości dopiero na przecenach 50%

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi ,venezia odpowiedziała na mój mail ,że nie ma i najprawdopodobniej nie będzie mojego rozmiaru , zakupy w US odpuściłem i wybrałem coś z oferty spartoo.pl

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi ,venezia odpowiedziała na mój mail ,że nie ma i najprawdopodobniej nie będzie mojego rozmiaru , zakupy w US odpuściłem i wybrałem coś z oferty spartoo.pl

 

I dobrze. Sklep przeze mnie sprawdzony wielokrotnie. Żeby tylko ta paczka nie szła tak długo i ceny butów w stosunku do naszych sklepów były atrakcyjniejsze. :( Ale fajnie, że problem rozwiązany. Niech się noszą/chodzą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na angielskim ebay.co.uk

Massimo Dutti może mieć takie tyle że cena odpowiada wartości dopiero na przecenach 50%

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi ,venezia odpowiedziała na mój mail ,że nie ma i najprawdopodobniej nie będzie mojego rozmiaru , zakupy w US odpuściłem i wybrałem coś z oferty spartoo.pl

i po tygodniu przyszła paczka ;)

 

MqvtfQ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Koledzy, czy możecie polecić mi jakieś godne uwagi Europejskie marki butów, najlepiej w granicach cenowych do - 500 pln. ?

 

Na tą chwilę kojarzę: 

 

Rieker - dużo negatywnych wypowiedzi w internecie, trochę mnie to wystraszyło.

 

Clarks - opinie dość mieszane, sporo pozytywnych wypowiedzi, ale zdarzają się i nie najlepsze recenzje.

 

Salomon - podobno dobra marka, ale osobiście nie miałem styczności.

 

Dr. Martens i Solovair - odpada na starcie.

 

Oprócz butów sportowych np. Salomon, interesują mnie mniej więcej takie fasony jak te ze zdjęcia, czyli dość "ciężkie" buty na co dzień, ale oczywiście może to być również i nieco lżejszy kaliber.

 

ebd36f26e48bd950gen.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Osito

?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze new balance made in uk? cos kolo 5 stowek powinny kosztowac. solovair ma model bardzo podobny do tego co wkleiles na zdjeciu tylko ze czarny (lub wisniowy czy jaki tam) odrzucasz ta firme za stylizacje ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze new balance made in uk? cos kolo 5 stowek powinny kosztowac. solovair ma model bardzo podobny do tego co wkleiles na zdjeciu tylko ze czarny (lub wisniowy czy jaki tam) odrzucasz ta firme za stylizacje ? :D

-----------------------

Dziękuję za namiar na "New Balance" , wcześniej nie kojarzyłem tej marki, więc teraz chętnie przyjrzę się temu co oferują. 

 

Co do Solovara słyszałem dość dobre opinie, bo podobno obecnie przeskoczyli chociażby Dr. Martensa jeżeli chodzi o jakość.

 

Niestety jest jeden szkopuł co do Solovarów & Martensów i nie chodzi tutaj o estetykę. Dopiero co kilka dni temu zrobiłem mały rekonesans i przymierzałem kilka modeli Solovarów & Martensów i niestety żadne z tych butów nie pasują na moją nóżkę. W podbiciu czułem jak by mi  nogę imadłem ściskali, czyli dyskomfort był okropny, to też musiałem je wykluczyć i tylko dlatego napisałem, że odpadają na starcie  :D

 

Jest to nieco dziwne, że wszystkie modele robią jak z "jednego szablonu", przez co możliwość dopasowania ich do stopy jest tak ograniczona.


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze polowanie!

 

post-24238-0-16194000-1411247180_thumb.jpg

Edytowane przez ksylo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zasugerowałem tematem i przyszło właśnie coś takiego:

 

post-13699-0-57575400-1411384821.jpg

 

post-13699-0-74788900-1411384667.jpg

 

post-13699-0-34636900-1411384676.jpg

 

Wyglądają na buty nie do zdarcia. Gruba skóra, fajna podeszwa.

Tylko muszę dać do rozciągnięcia tył bo się wbija w Achillesa.

Edytowane przez Mizu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ponieważ moje Reeboki GL6000 po kilkunastu godzinach przebiegu dokonały żywota (nigdy więcej) pobiegłem dziś poszukać czegoś lepszego.

Siedziałem chyba ze dwie godziny i mierzyłem angielskie NB i nie mogę się zdecydować. Nie ukrywam, że najbardziej do gustu przypadły mi wersje Made in USA, ale tam mimo mega jakości cena zabija - 699zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash popatrz na ofertę Under Armour jest kilka fajnych butów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Trochę już szukałem samemu, ale ciężko o coś ciekawego, a myślę że ktoś tutaj mógł już mieć podobny problem ;)

Szukam butów jesiennozimowych, skórzanych, brązowych, które wytrzymają spokojnie deszcz/śnieg, ale i będą na tyle eleganckie, by do koszuli i chinosów co najmniej się nadawały (glany klasyczne już mam, teraz zależy mi właśnie na czymś bardziej eleganckim).

Jednocześnie najchętniej zrezygnowałbym z powłok typu goretex/hydrotex bo moja noga tragicznie je znosi o ile nie jest -20 stopni.

 

Ideałem są trzewiki JFSa (choć ja bym wolał bez ażuracji raczej), lecz niestety z budżetem na ten sezon nie wiem czy się wyrobię ;)

MG_7446.jpg

(źródło i więcej o tych fantastycznych butach: http://www.wdrugiejskorze.pl/tadeuszjanuszkiewicz/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash popatrz na ofertę Under Armour jest kilka fajnych butów. 

Nie ten klimat, szukam biegówek w klasycznym stylu, czyli wspomniane:

1500

New-Balance-M1500NBP-Made-In-England-500

 

670

new-balance-670-2013-01.jpg

 

576

acde25fad140047a56484051ec1ddb14.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ideałem są trzewiki JFSa (choć ja bym wolał bez ażuracji raczej), lecz niestety z budżetem na ten sezon nie wiem czy się wyrobię ;)

Dzięki za uznanie (choć to raczej do TJa), tak się składa, że dzisiaj miałem je na nogach :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.