Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Remy, dnia 07 List 2014 - 16:16, napisał:

Jak zabezpieczysz Nanoprotektorem to możesz je polewać wodą, wszystko spłynie. Nie wiem jak to ma się do soli.

 

 

Witam,

ja z powodzeniem stosuję ten produkt >>> http://www.rossnet.pl/Produkt/Rubin-impregnat-do-obuwia-w-sprayu-400-ml,113699,6532,6270

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy Cię Piotrek na żywo widziałmem, zawsze miałeś buty z takim sposobem wiązania sznurowadeł :D

 

Przyznaję, że to najlepsze sznurówki ever (a nie typ sznurowania : ) 

 

 

Wiązania? Jak to zawiązać niby? :D

 

A tu napiszę dalsze wyjaśnienie.

To specjalne sznurówki które stosuje Camper. Są z gumą w środku w związku z czym są bardzo elastyczne i jednocześnie mocno trzynają dzięki czemu nie trzeba sznurować butów nigdy tylko zakładasz i idziesz.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie się przed chwilą kliknęły.

 

Xsa9d5V.jpgku285J3.jpg

 

Jak myślicie dobrze je zakonserwować tym nano protectorem pokazym wyżej ?


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie i też zastanawiam się czy potraktować je tym nanoprotektorem. W opisie jest że wykonane z zamszu olejowanego.

 

palladium_zps15c56ac2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie się przed chwilą kliknęły.

 

Xsa9d5V.jpgku285J3.jpg

 

Jak myślicie dobrze je zakonserwować tym nano protectorem pokazym wyżej ?

Te same kupiłem przy okazji wieczoru kawalerskiego w czerwcu :) Długo będziesz czekał ? Mi po gorącym apelu zrobili w tydzień. Wygodne buty.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam teraz czegoś na rower... Chodzi o klasyczne buty do nosków, żadne SPD. Nie muszą być to specjalne buty dla cyklistów - mają się nie rozlecieć w ciągu najbliższych 12 miesięcy :) ktoś coś kojarzy?

 

3fe7d8c5.jpg.505x650_q85.jpg


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zakochany w tych butach. Najchętniej kupiłbym wszystkie wersje kolorystyczne :-) . Buty leciutkie, dobrze wykonane ( te które mam 4 razy przeżyły pralkę ) i o fajnych retro wzorach. Niesłychanie zgrabne na nodze. Polecam.

 

https://www.google.com/search?q=onitsuka+serrano&newwindow=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&channel=rcs&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Qz1pVM-VGc7JOc7egMAE&ved=0CAgQ_AUoAQ

 

 

Ale te mnie pozamiatały:

http://www.drjays.com/shop/P1842423/asics/serrano-sneakers.html?utm_source=cse&utm_medium=shopping&utm_campaign=Asics%20-%20Men&utm_content=Footwear&utm_term=1842423%20-%20serrano%20sneakers&gwc_h=shoppingcom&CA_6C15C=600007120002591766

 

Widzie może gdzie ten konkretny model kolorystyczny w PL dostanę ?

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam teraz czegoś na rower... Chodzi o klasyczne buty do nosków, żadne SPD. Nie muszą być to specjalne buty dla cyklistów - mają się nie rozlecieć w ciągu najbliższych 12 miesięcy :) ktoś coś kojarzy?

 

3fe7d8c5.jpg.505x650_q85.jpg

 

Będziesz w kapeluszu jeździł na tym Bicyklu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie i też zastanawiam się czy potraktować je tym nanoprotektorem. W opisie jest że wykonane z zamszu olejowanego.

 

palladium_zps15c56ac2.jpg

 

 

Fajne.

Jak olejowane to pewnie nie bez powodu. Ja bym nic nie robił. Zanim się rozlecą to się znudzą i tak czy siak kupi się nowe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz w kapeluszu jeździł na tym Bicyklu ?

 

Jak cie spotkam po drodze to tym kapeluszem w ciebie rzucę!

...ale kaszkiet jest bardziej aerodynamiczny :D

 

Ja mam takie Tigery:

 

73823.jpg


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te same kupiłem przy okazji wieczoru kawalerskiego w czerwcu :) Długo będziesz czekał ? Mi po gorącym apelu zrobili w tydzień. Wygodne buty.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Myślę, że szybko, kupione w sklepie internetowym.  To co Panowie użyć tego nano protectora bo nie wiem czy mam go zamawiać na allegro ?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek, AS Hannover:

 

XxYydVZ.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Filip, bardzo fajne bootki ;)


Ja od kilku tygodni szukam dość intensywnie czegoś w podobnym stylu, ale w kolorze zielonej oliwy i niestety poza Cheaney nic nie znalazłem :( dlatego gdyby ktoś z kolegów widział, wiedział to będę wdzięczy za info :)



kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, najprościej (i najtrudniej) kupić jasne i zapatynować :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale to się wiążę z czasem (a zima za pasem) i sam chyba bym się nie podjął takiej operacji  :blink:  - choć może moje obawy są przesadzone?


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eye_lip

Bardzo ładne.

 

Karol1302

Sądzę że bez problemu znajdziesz osoby które wykonałyby patynację.

 

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaszalałam dziś :

post-67134-0-04987500-1416412008_thumb.jpg

 

długo szukałam butów bez zamków, blaszek, łańcuszków i innych udziwnień. Ecco nie zawiodło, jak zawsze ;)

teraz pytanie: jak je zaimpregnować? najpierw tłuszczem do skór, potem impregnat w sprayu? czy pasta i impregnat? pomocy proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne.

Jak olejowane to pewnie nie bez powodu. Ja bym nic nie robił. Zanim się rozlecą to się znudzą i tak czy siak kupi się nowe :-)

tez mam zimowe palladiumy, ale mnie obcierają, cholerniki jedne i nie wiem co z tym zrobić ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do specjalistów z multirenowacja.pl; poszukaj na ich blogu albo na blogu "mr Vintage".

 

Miałem problem ze skórą w burgundowym kolorze- skóra była przesuszona i w niektórych miejscach łuszczyła się pasta. Nie chciałem nic zbyt ingerującego i polecili mi jakiś prodjkt który zadziałał.

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze slyszal cos o butach marki TREDFLEX, warto kupic (chodzi i jakosc, nie o wyglad)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty przyszły tylko dalej nie wiem czy ten nano protector nie zaszkodzi  :angry:


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nano od Tarrago? nie zaszkodzi... Jeśli to licówka, to ewentualnie lekko ściemnieje.

Edytowane przez vcore

Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski nubuk. Zdjęcie stronę wcześniej . Tak Tarrago.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz, to spróbuj psiknąć np na piętę. Skóry nie zniszczy na pewno, to łagodny środek. Jedynie może lekko pociemnieć. Mi się zdarzyło również, że licówka nieco zmatowiała (wymagała lekkiej polerki szczotką), ale na zamszu nie ma śladu.

Edytowane przez vcore

Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.