Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

Wejdź na stronę np. Meermin, Scarosso zobacz jak wyglądają klasyczne buty, albo klasycznebuty.pl

Te od Gino Rosi to przykład koszmarków.

a czego Filipie nie rozumiesz?

sprawdzają się świetnie pod każdym względem :)

przyznaję że trochę prowokacyjnie wrzuciłem zdjęcie z tym pytaniem. taki oto nastrój tego wieczora.

a koledze Remy mogę powiedzieć w sekrecie, że wiem jak wyglądają klasyczne buty bez wchodzenia na przywołane strony.

kiedyś wymieniliśmy kilka uwag na temat jakiegoś modelu butów, ale nie pamiętam czy doszliśmy do jakiegoś konsensusu.

zapytałem o opinię i ją otrzymałem. tyle i aż tyle :)

a czego Filipie nie rozumiesz?

Pytam w jaki sposób takie opinie sprawdzają się w Twoim przypadku - chcesz zasięgnąć rady i zwykle jak masz wątpliwości koledzy je podzielają, czy może uważasz że klubowe gusta są słabe więc opozycyjne do Twoich utwierdzają Cię w chęci zakupu. Jest wiele możliwości a zdanie "uwielbiam takie opinie" ma wydźwięk negatywny (lekko ironiczny) w stosunku do tych którzy je wydają, dlatego pytam.

Edited by eye_lip

Z pewnością, jeżeli dorabiasz jako klaun.

1dFQTya.png

jest mój "ulubieniec" ze swoimi opiniami :) w każdej sprawie

Filipie jak będzie okazja, to wytłumaczę Ci o co chodziło z tą "nikczemną prowokacją" i lekko ironicznym tonem, który słusznie zauważyłeś.

tutaj nie będę zaśmiecał tematu

Skoro pytanie było publiczne to myślę, że wypadałoby abyś swoje przemyślenia opublikował w temacie .

Mariusz

Na stronie internetowej Kazara mają spore obniżki, nawet po 70%, niektóre ciekawe modele poniżej 200zl.

W Kazarze kupiłem fajne casualowe buty, z olejowanej skóry, które wytrzymują za***iście długo i w dobrym stanie a przebiegi mam duże.

Edited by Remy

Uważam że po cenach regularnych nie warto, ale po przecenie 50-70% jak najbardziej. Noi trzeba wspierać Polskich producentów!

Edited by mazik77

Mazik Dzieki za info!

Zamowilem koniakowe brougsy, zobaczymy co to za jakosc. Chcialem juz jakis czas temu sprawdzic buty kazar ale uwazam ze nie sa warte swojej ceny regularnej.

Uważam że po cenach regularnych nie warto, ale po przecenie 50-70% jak najbardziej. Noi trzeba wspierać Polskich producentów!

IMGP1034_zps49tbuo87.jpg

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Na stronie internetowej Kazara mają spore obniżki, nawet po 70%, niektóre ciekawe modele poniżej 200zl.

Jak z rozmiarówką w Kazarze? Nie mają tam połówek?

Z tego co pamietam jak kiedys mierzylem w sklepie to tylko pelne numery mieli.

Edit, wlasnie wrociilem ze sklepu i na 100% potwierdzam ze maja tylko pelne rozmiary

Jak z rozmiarówką w Kazarze? Nie mają tam połówek?

Edited by cowall

A ja sobie kupiłem ecco cool 2.0. Po dwóch dniach chodzenia bardzo fajne. Idealne dla mnie pod względem amortyzacji a komfort "klimatyczny" wewnątrz buta na najwyższym poziomie. Coś jakby udoskonalić geoxa. Goretex tez itp itd i jakaś tam wentylacja w podeszwie. Skóra super jakości. Ten cały poliuretan tez spoko. Łatwo się myje. Podeszwa jest z pianki wtryskiwanej a nie z odlewu wiec ma swoje niedoskonałości w postaci por gdzieniegdzie ale nie widać tego. Ot, taki ich urok. Nie dyskutuje tez co do ceny bo nie wiem czy 750 to dużo za nie czy nie. Okaże się na koniec sezonu. Póki co na tak. No i nie są to jakieś tam kolejne popularne buty tylko coś innego ;) Polecam.

IMG_1465.jpg

Edited by Mikołaj N

Casual runners

8ef5917bce49bb803cc8975a8f6ed34d.jpg

Sent from my E6653 using Tapatalk

Beware the fury of a patient man.

A ja sobie kupiłem ecco cool 2.0. Po dwóch dniach chodzenia bardzo fajne. Idealne dla mnie pod względem amortyzacji a komfort "klimatyczny" wewnątrz buta na najwyższym poziomie. Coś jakby udoskonalić geoxa. Goretex tez itp itd i jakaś tam wentylacja w podeszwie. Skóra super jakości. Ten cały poliuretan tez spoko. Łatwo się myje. Podeszwa jest z pianki wtryskiwanej a nie z odlewu wiec ma swoje niedoskonałości w postaci por gdzieniegdzie ale nie widać tego. Ot, taki ich urok. Nie dyskutuje tez co do ceny bo nie wiem czy 750 to dużo za nie czy nie. Okaże się na koniec sezonu. Póki co na tak. No i nie są to jakieś tam kolejne popularne buty tylko coś innego ;) Polecam.

Miałem takie białe szmaciaki.

Dużo zabawy z praniem, bo duża powierzchnia siatki.

Niby można to nano protektorem spryskać ale na ile to zabezpieczy, ciężko powiedzieć.

Inne buty z podobnie rozwiązanym połączeniem siatki z przodem buta, przetarły się w tym miejscu.

Edited by Remy

Miałem takie białe szmaciaki.

Dużo zabawy z praniem, bo duża powierzchnia siatki.

Niby można to nano protektorem spryskać ale na ile to zabezpieczy, ciężko powiedzieć.

Inne buty z podobnie rozwiązanym połączeniem siatki z przodem buta, przetarły się w tym miejscu.

Tam nie ma jakieś siatki materiałowej w sumie tylko taki jakby jeden twór z jakiegoś poliuretanu a pod spodem goretex. Te duże oczka i te malutkie to jeden materiał nie dwa połączone ze sobą. Póki co wziąłem gąbkę  z mydłem i umyłem. Mają Goretex więc nie przemokły :D Mają 2 lata gwarancji to jak się przetrą to naprawią...  Ale wygodne buty - polecam. Sporo tego miałem ale te się wyróżniają.

Guest Spatz

I ci sie korva poprzecieraja po bokach. Mialem tak we wszystkich a przerobilem sporo Reebokow. Przede wszystkim GL 6000. Trzymam kciuki! :)

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.