Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Z Martensami... ja już wiem, że więcej nie kupię (kiedyś miałem 2 pary - stare były wytrzymałe, a nowsze sypnęły się po miesiącu. Ale kupiłem z sentymentu 1x ze 3 lata temu (made in england)- niewygodne oraz 2x Solovair - jedne już reklamowałem - podeszwa się rozwarstwiła + nić z otoku poszła. Cena za takie buty jest jednak zbyt wysoka, jakość nie jest tego warta. Jash u siebie w mieście masz sklepik niedaleko rynku - ja tam się zaopatrywałem - przynajmniej można przymierzyć  coś  :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Hogg napisał(-a):

Nie wierzę... To musi być prowokacja :D

Hogg
 

Też się pytam czemu?

Już nie wspominając o fatalnej podeszwie tego buta 🤐


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz but na grubym protektorze i z żółtą nicią to dr. Martens od razu przychodzi do głowy - przynajmniej u mnie. Bez względu na manufakturę, która takie obuwie wykonała. Bardziej chodziło mi o styl, niż konkretną markę, aczkolwiek w pierwszym zdaniu wszystko wyjaśniłem default_smile.png
To jak z np Steinhartem. Patrzysz na niego i nie da się nie pomyśleć o Rolexie, pozdrówko

Hogg



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
12 godzin temu, łowca napisał(-a):

Z Martensami... ja już wiem, że więcej nie kupię (kiedyś miałem 2 pary - stare były wytrzymałe, a nowsze sypnęły się po miesiącu. Ale kupiłem z sentymentu 1x ze 3 lata temu (made in england)- niewygodne oraz 2x Solovair - jedne już reklamowałem - podeszwa się rozwarstwiła + nić z otoku poszła. Cena za takie buty jest jednak zbyt wysoka, jakość nie jest tego warta. Jash u siebie w mieście masz sklepik niedaleko rynku - ja tam się zaopatrywałem - przynajmniej można przymierzyć  coś  :) 

 

 

Tak, to są Martensy z tego właśnie sklepu - Glany.pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hogg

Nigdy mnie glany nie interesowały i ogólnie ten typ obuwia, więc pewnie stąd ta niewiedza. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Model 1461 raczej z glanami nie ma nic wspólnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka lat temu kupiłem wymarzone niegdyś czarne martensy, tylko że te wyższe (nie najwyższe) i przez jakieś 7 lat miałem może kilkanaście razy na nogach. Od dwóch lat stoją wyczyszczone i wypastowane w szafie. Ani nie jakoś szczególnie wygodne, ani założyć nie bardzo mam do czego. Sprzedawać też używanych było nie było butów nie ma chyba sensu.
Ale dorobiły się jednej honorowej rysy na nosku... Co prawda od sprzęgła w starej Octavii, ale zawsze to coś :D

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jash napisał(-a):

Model 1461 raczej z glanami nie ma nic wspólnego ;)

Ale marka Martens już tak. Do niej się odnosiłem :)

Jedyne co kojarzyłem z tą nazwą to właśnie glany. Do dzisiaj! 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No moim zdaniem tez nie do końca, bo nie wiem jak teraz ale za moich czasów glany musiały być całe czarne łącznie z podeszwa, być przynajmniej 8-10 dziurkowcami, mieć na przędzie blachę i naszyta dodatkowa wartstwe skory. Glanami wiec były wtedy np Gripfasty albo Get a gripy. Dodatkowo one tez miały podeszwy przeykrecane śrubami i można było je wymienić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie czarne ja miałem Grindersy niebieski taki rozmazany i był wtedy szał.

O takie, ale byłem gość😁

glany-grinders-y-niebieskie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martensy pierwsze czarne - klsyka 8 dziurek. Potem grindersy ale krotkie ( identyczny kolor jak Satanic) i dzis tez Martensy ale wiśniowe- poniosło z kolorami  na starość😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Martensy miałem, później zresztą jeszcze mam używam do koszenia trawy i prac budowlanych i zawsze jak założę to się zastanawiam jak mogłem chodzić w tej ch###i.

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie wpadły z myślą o lecie ☀️

IMG_20210302_210154.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko odrazu stanął mi przed oczami Fresh Prince From BelAir 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, satanic napisał(-a):

Ja Martensy miałem, później zresztą jeszcze mam używam do koszenia trawy i prac budowlanych i zawsze jak założę to się zastanawiam jak mogłem chodzić w tej ch###i.

A dlaczego ch.... ni ? Jak sie rozchodzi to kapcie na nogach...

Mi tam one pasuja- minus to taki ze bede nie so zdarcia. Ostatnie nosilem / mialem 8 lat- to bylo irytujace 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już nie pasują wolę chodzić w czymś wygodniejszym, to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No Ultraboosty to to nie są


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W sklepie byłem, krótkie Solovairy i Martensy mierzyłem i to nie są buty dla mnie. W żadnych nie jestem w stanie zrobić dwóch kroków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się... Trzeba tylko zapłacić daninę krwi :D

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie zapłacę :D płaciłem już raz, 25 lat temu przy wysokich Highlanderach i teraz przy krótkich wiem, że będzie gorzej. Teraz już stawiam wygodę ponad styl, więc no fuckin' way.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Martensami... ja już wiem, że więcej nie kupię (kiedyś miałem 2 pary - stare były wytrzymałe, a nowsze sypnęły się po miesiącu. Ale kupiłem z sentymentu 1x ze 3 lata temu (made in england)- niewygodne oraz 2x Solovair - jedne już reklamowałem - podeszwa się rozwarstwiła + nić z otoku poszła. Cena za takie buty jest jednak zbyt wysoka, jakość nie jest tego warta. Jash u siebie w mieście masz sklepik niedaleko rynku - ja tam się zaopatrywałem - przynajmniej można przymierzyć  coś   
 
Podobnie zacząłem/skończyłem przygodę z wymarzonymi martensami. Po trzech miesiącach rozwarstwiła się podeszwa - zwrot pieniędzy, bo ostanie, nie ma na wymianę... a za miesiąc pojawiły sie 200 zł drożej. Kupilem polskie Steel za 1/3 i tyrają jak Ciapek w polu. (ursus c-330 - dla młodszych użytkowników )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Taki zakup 😉

IMG_20210327_162338_1.jpg

IMG_20210327_162424.jpg

IMG_20210327_162316.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje druga para Onitsuka Tiger, model GSM SD. Trochę cena wysoka jak na sneakersy, ale jakość wykonania w porównaniu do zwykłych modli tej firmy jest znacznie lepsza. 
 

CDE3D096-4D1D-4547-9302-89AB309FB49F.jpeg

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wyglądają, ale niech nie ocenia ten kto nie nosił
Yeezy 350v2 Ash Stone
Jak przyszły to byłem, lekko mówiąc, sceptyczny. Ale jak założyłem to koniec, wsiąkłem.
bfa25ec5c8dd242a5eb0ba5f91313ce4.jpg&key=d23d7f088d22b1c3074c42fe74ed66ac2b33e5ba32fb5b17a96cc17d9a1b5b4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.