Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

Posted (edited)

Ja Martensy miałem, później zresztą jeszcze mam używam do koszenia trawy i prac budowlanych i zawsze jak założę to się zastanawiam jak mogłem chodzić w tej ch###i.

Edited by satanic

Ło matko odrazu stanął mi przed oczami Fresh Prince From BelAir 😉

21 godzin temu, satanic napisał(-a):

Ja Martensy miałem, później zresztą jeszcze mam używam do koszenia trawy i prac budowlanych i zawsze jak założę to się zastanawiam jak mogłem chodzić w tej ch###i.

A dlaczego ch.... ni ? Jak sie rozchodzi to kapcie na nogach...

Mi tam one pasuja- minus to taki ze bede nie so zdarcia. Ostatnie nosilem / mialem 8 lat- to bylo irytujace 😁

Mi już nie pasują wolę chodzić w czymś wygodniejszym, to tylko moje zdanie.

No Ultraboosty to to nie są

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

W sklepie byłem, krótkie Solovairy i Martensy mierzyłem i to nie są buty dla mnie. W żadnych nie jestem w stanie zrobić dwóch kroków.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Da się... Trzeba tylko zapłacić daninę krwi :D

Hogg

Nie zapłacę :D płaciłem już raz, 25 lat temu przy wysokich Highlanderach i teraz przy krótkich wiem, że będzie gorzej. Teraz już stawiam wygodę ponad styl, więc no fuckin' way.

Z Martensami... ja już wiem, że więcej nie kupię (kiedyś miałem 2 pary - stare były wytrzymałe, a nowsze sypnęły się po miesiącu. Ale kupiłem z sentymentu 1x ze 3 lata temu (made in england)- niewygodne oraz 2x Solovair - jedne już reklamowałem - podeszwa się rozwarstwiła + nić z otoku poszła. Cena za takie buty jest jednak zbyt wysoka, jakość nie jest tego warta. Jash u siebie w mieście masz sklepik niedaleko rynku - ja tam się zaopatrywałem - przynajmniej można przymierzyć  coś   

Podobnie zacząłem/skończyłem przygodę z wymarzonymi martensami. Po trzech miesiącach rozwarstwiła się podeszwa - zwrot pieniędzy, bo ostanie, nie ma na wymianę... a za miesiąc pojawiły sie 200 zł drożej. Kupilem polskie Steel za 1/3 i tyrają jak Ciapek w polu. (ursus c-330 - dla młodszych użytkowników )

Taki zakup 😉

IMG_20210327_162338_1.jpg

IMG_20210327_162424.jpg

IMG_20210327_162316.jpg

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Posted (edited)

Moje druga para Onitsuka Tiger, model GSM SD. Trochę cena wysoka jak na sneakersy, ale jakość wykonania w porównaniu do zwykłych modli tej firmy jest znacznie lepsza. 

CDE3D096-4D1D-4547-9302-89AB309FB49F.jpeg

Edited by tbn

Wiem jak wyglądają, ale niech nie ocenia ten kto nie nosił
Yeezy 350v2 Ash Stone
Jak przyszły to byłem, lekko mówiąc, sceptyczny. Ale jak założyłem to koniec, wsiąkłem.
bfa25ec5c8dd242a5eb0ba5f91313ce4.jpg&key=d23d7f088d22b1c3074c42fe74ed66ac2b33e5ba32fb5b17a96cc17d9a1b5b4b

Poza kolorem fajne

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Fajne, podasz cenę? Z ciekawości pytam.  Mój syn dwa lata temu używane yezzy (wcześniejszy model jakieś czarno-białe) sprzedał za 1450 zł.

8 godzin temu, xavras_s napisał(-a):

Wiem jak wyglądają, ale niech nie ocenia ten kto nie nosił emoji6.png
Yeezy 350v2 Ash Stone
Jak przyszły to byłem, lekko mówiąc, sceptyczny. Ale jak założyłem to koniec, wsiąkłem.
bfa25ec5c8dd242a5eb0ba5f91313ce4.jpg&key=d23d7f088d22b1c3074c42fe74ed66ac2b33e5ba32fb5b17a96cc17d9a1b5b4b

Nie mój klimat ale poza wygodą cechuje je chociaż wytrzymałość? Nie stronię od butów za tą cenę, ale musi je wyróżniać wieloletnia wytrzymałość.

Posted (edited)
41 minut temu, mariaczi napisał(-a):

Nie mój klimat ale poza wygodą cechuje je chociaż wytrzymałość? Nie stronię od butów za tą cenę, ale musi je wyróżniać wieloletnia wytrzymałość.

Pamiętam z opowieści mojej mamy, że za okupacji noszono buty ze sznurka. :huh:

Historia zatacza koło ? :unsure:

Edited by Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Kolor jak kolor, taki wylosowałem. Ponieważ wylosowałem to zapłaciłem normalnie retail 899 zł
Raczej nie są przewidziane jako wytrzymałe, z drugiej strony co ma się zepsuć.

1 godzinę temu, mariaczi napisał(-a):

Buty jak to buty sportowe, to nie klasycznej konstrukcji obuwie gdzie cena zwykle odpowiada użytym materiałom. 

1 z 2 nowych nabytków CA245789-9686-4586-BF8F-D59348660A4C.thumb.jpeg.d4923a3063559a9477e0c130c2e58457.jpeg

W dniu 29.03.2021 o 15:30, tbn napisał(-a):

Moje druga para Onitsuka Tiger, model GSM SD. Trochę cena wysoka jak na sneakersy, ale jakość wykonania w porównaniu do zwykłych modli tej firmy jest znacznie lepsza. 

która to wersja kolorystyczna? Oatmeal? Świetne są! 

W dniu 27.03.2021 o 16:25, fidelio napisał(-a):

Taki zakup 😉

gazelki super, ja się zastanawiam nad drugą parą :P 

13 godzin temu, orlis napisał(-a):

1 z 2 nowych nabytków CA245789-9686-4586-BF8F-D59348660A4C.thumb.jpeg.d4923a3063559a9477e0c130c2e58457.jpegktóra to wersja kolorystyczna? Oatmeal? Świetne są! 

To wersja cream/black. Na żywo taka złamana biel.