Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Konrad, bardzo fajne te reeboki :) Za mną ostatnio "chodzą" takie Acisc'y:

99fce9e42fd4aecd8ba77c844b3c665234a4abcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*

Edytowane przez Urwerk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu ostatnich stron watku pod wplywem impulsu wlasnie klinkołem takie :)

 

 

post-33805-0-12983100-1395169571_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zbyt odjechane kolorystycznie jako buty na co dzień. Ale niech się noszą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpadły mi w oko. Trzeba zrobić sobie rajd po sklepach. Raz jeszcze :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada rozmiarówka w Reebokach? Zaniżona, zawyżona czy standard? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

45 = 29 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Dla mnie zbyt odjechane kolorystycznie jako buty na co dzień. Ale niech się noszą. :)

 

Ja w nich popylam po mieście, w robocie zmieniam. Liczy się wygoda, a tę funkcję spełniają na 6+ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak wypada rozmiarówka w Reebokach? Zaniżona, zawyżona czy standard? 

Ja dla przykładu w Nike noszę wkładkę 27cm. W Reebokach mam 26,5cm i jest lekko za duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie kolorystyczne odjechane, w sam raz do spodenek i na wiosne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez ostatnio kupiłam Reeboki, Classic niebieskie Oraz Puma Cabana Racer- tych mam juz 2 pary, jedne neonowe, drugie szaro- czarne Chodzą też za mną NB, 420 lub 574, jak z rozmiarówką w nich? bo Reeboki mam 38, a inne noszę 38,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z nowości tradycyjnie już białe Connversy :)

 

post-27475-0-49810300-1395175685_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Balance kupuję o rozmiar większe niż pozostałe marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

New Balance kupuję o rozmiar większe niż pozostałe marki.

To zależy jakie. Angielki i USA zazwyczaj bierze się mniejsze, zwłaszcza takie np. 1500 (UK) ;)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie zawsze na rozmiar w cm albo US. Europejskie się różnią i najniższą ma Reebok. U mnie długość wkładki w cm 29,5 (11,5US) co odpowiada 45 Reebok, 45,5 Nike i 46 u Adidasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z nowości tradycyjnie już białe Connversy :)

 

attachicon.gifimage.jpg

ja kupuje juz tylko skorzane converse, sa o wiele trwalsze od tych z tkaniny, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też skórzane.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla przykładu w Nike noszę wkładkę 27cm. W Reebokach mam 26,5cm i jest lekko za duża.

 

 

W damskich Reebokach też się zdarzają błędy... kupiłam kiedyś przez internetu buty i wedle rozmiaru z metki tychże było 24,5 cm, przymierzam... za duże. Zmierzyłam centymetrem krawiecki, a wkładka miała 25,5 cm.

 

Na wiosnę przymierzam się do kolejnych Adidasów z kolekcji Neo. Naprawdę wygodne obuwie. Może niekoniecznie do uprawiania sportu, ale na co dzień, wycieczkę, do jazdy autem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla przykładu w Nike noszę wkładkę 27cm. W Reebokach mam 26,5cm i jest lekko za duża.

Z doświadczenia wiem, że wszystkie nowe marki trzeba zawsze przymierzyć, a najlepiej każdy model jaki zamierzamy nabyć należy najpierw przymierzyć. Oprócz rozmiaru(długości) ważna jest także tęgość stopy(litery F, E, G itd) 

Dla przykładu, ja mam stopę średniej szerokości, długości 27.3cm, a pasują mi i noszę wygodnie na codzień(co najmniej raz w tygodniu): 

Ecco rozmiar 41

Church's rozmiar 7G 

Edward Green rozmiar 8F

Crockett&Jones 7.5

John Lobb 8F

Timberland 43 lub 43.5

Nike 43 

Laszlo Vass 42 

czyli każda firma w innym rozmiarze… 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jakubie, o ile w lepszych butach klasycznych typu Church's, czy Edward Green producent podaje tęgość to w sportowych już nie. Ewenementem jest tutaj chyba tylko NB. W innych, które miałem nie spotkałem się z tym parametrem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nigdy nie miałem problemu z rozmiarem butów sportowych czy to adidasów, czy korków, halówek czy turfów czy nawet snowboardowych  ;) Zawsze po rozmiarze w CM było wszystko ok :) natomiast jeśli jest możliwość zmierzyć buta to cud miód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Reebokach się przejechałam, bo miałam już jedną parę na te 24,5 cm i kupując kolejne na tę długość wkładki powinny być dobre. Ale niestety. Teraz staram się przymierzać przed zakupem lub kupować tam, gdzie jest darmowy i bezproblemowy zwrot w razie jakby jednak coś mi nie pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie. Angielki i USA zazwyczaj bierze się mniejsze, zwłaszcza takie np. 1500 (UK) ;)

Masz rację, do tej pory kupowałem głównie 410 i ostatnio 420.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie sobie nabyłem :rolleyes:

sux8gk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.