Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem... ale co zrobić, wiosna idzie ;)

 

Nowa kolekcja, sztuczne światło, ale kolry są ostrzejsze na żywo a górny materiał i sznurówki siwe:

 

ozkz.jpg

r6lv.jpg

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :) często tu zaglądam ;) sorry Carlito1 za wścibskie pytanie ale ile Ty masz butów ? :) Zaraziłeś mnie tymi Jordanami :/ znalazłeś może sklep gdzie można je kupić?

 

mam problem ze skórzanymi butami (brązowymi, nie wiem czy ma to znaczenia) otóż po spacerze "wżarła"  mi się w czubek buta sól, zmyłem to wodą, potem zapastowałem ale jak wychodzę na zewnątrz i buty dostaną wilgoci to robi się na nich "mokra" plama i wyłazi sól czy macie jakiś sposób jak sobie z tym radzić ? kilka stron wyżej Kolega pisze o wodzie z octem 50/50, następny pisze o paście "z prawdziwego zdarzenia" czyli jakiej możecie polecić jakieś marki pasty do butów i gdzie można je kupić? czy to są sprawdzone sposoby na walkę z tego typu przypadkiem czy mogę się już pożegnać z butami?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup desalter, np. na www.multirenowacja.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cudeńka sobie dzisiaj sprawiłem. Cieszą jak cholera :D.

 

Co to za buty i model?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Takie sobie sprawiłem na wiosnę :) Nike Capri II mid. Mam już niskie tenisówki z tej serii i mogę śmiało polecić.

 

IMG_0286.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna w Warszawie sklepy z kosmetykami/akcesoriami do butów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyki Saphira możesz kupić u Kielmana i u szewca Kwinto (kwinto.pl). Duży wybór dobrej jakości szczotek na Poznańskiej, polski zakład z tradycjami.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co lubią biegać, polecam :

 

post-27475-0-60610500-1394469631.jpg

 

post-27475-0-56477200-1394469665.jpg

 

Testuje je od około 2 tygodni i naprawde jestem bardzo zadowolony. Z całą pewnością jedne z najwygodniejszych skoków do biegania jakie miałem.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)  biegi , skoki , ortopedany ... ( stare B) ) - do biegania , do ... itp.  :)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito 1 ,mam do Ciebie takie krótkie pytanko .Siedzę na forum już jakiś czas , i z tego co zauważyłem masz kolekcję kilkudziesięciu porządnych perfum ,kilkadziesiąt par extra butów ,o ile nie kilkaset, kilkanaście zegarków po naście tysięcy , i co na to Twoja żona lub dziewczyna?

Nie jest zazdrosna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, kilkuset odrazu :) Nie odpowiadam na tego typu głupie prowakacje i bardzo proszę nie wnikać w moje prywatne życie. To wszystko z mojej strony.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito 1 ,mam do Ciebie takie krótkie pytanko .Siedzę na forum już jakiś czas , i z tego co zauważyłem masz kolekcję kilkudziesięciu porządnych perfum ,kilkadziesiąt par extra butów ,o ile nie kilkaset, kilkanaście zegarków po naście tysięcy , i co na to Twoja żona lub dziewczyna?

Nie jest zazdrosna ?

a czemu miałaby być? chyba sam za to płaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj głupio wyszło !

I nie mam zamiaru wnikac w Twoją prywatę!

Pytanie było czysto techniczne .Moja żona w jakimś tam sensie śledzi kasę ,i oczywiście też wydaje !.

Ale Ty carlito 1,cały czas na kilku tematach ,tylko piszesz ile wydałeś  na buty,perfumy i zegarki.

Ale czemu nie piszesz ,co kupiłeś żonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powóz FedEx zajechał :)

 

2013-11-26_182153.jpg

 

 

Piękne - dopiero teraz się do tego zdjęcia dokopałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne - dopiero teraz się do tego zdjęcia dokopałem :)

No to masz super reflex :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wyczucie sytuacji!!!

 

A co tutaj z wyczuciem nie tak? :) Nie siedzę na forum codziennie bo zwyczajnie mam ważniejsze rzeczy na głowie więc pewnie niejedno mnie omija :)

A te butki warte są przypomnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupuj ,butki zarąbiste ,a szefowi też się przysłużysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj głupio wyszło !

I nie mam zamiaru wnikac w Twoją prywatę!

Pytanie było czysto techniczne .Moja żona w jakimś tam sensie śledzi kasę ,i oczywiście też wydaje !.

Ale Ty carlito 1,cały czas na kilku tematach ,tylko piszesz ile wydałeś  na buty,perfumy i zegarki.

Ale czemu nie piszesz ,co kupiłeś żonie?

może żona też zarabia i kupuje sobie sama....jak dobrze, że nikt mnie nie rozlicza z mojej zarobionej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wy z tymi żonami? :) ,przymus jakiś czy co? ;)

Teraz to mieć "męża" jest moda...... :P

Mój nabytek z Galerii Olimp

post-48316-0-85750600-1394577425.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.