Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. 

Jestem tu nowa, więc za ewentualne wpadki, czy też umieszczenie zapytania w złym wątku przepraszam. 

Będę wdzięczna za udzielenie mi informacji czy odnośnie jednego zegarka. Czy jest szansa by był oryginalny?

IMG_20200812_080618.jpg

IMG_20200812_131255.jpg

😄Dziękuję za odpowiedź. Znalazłam go podczas koszenia ogródka. W sumie jakby ktoś zgubił oryginał, to by zerwał trawę do gołej ziemi by go znaleźć. 

Cześć,

Postanowiłem sobie sprawić w końcu automat z prawdziwego zdarzenia i zainteresował mnie model Tag Heuera Carrera Calibre 16.

Znalazłem na Chrono taką oto ofertę: https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-16-chronograph--id15539768.htm

Wygląda dość sensownie, zegarek nowy, wysyłka z Czech, papiery są. Nie mam żadnego doświadczenia z Chrono24, zastanawia mnie trochę fakt, że w Polsce zegarek jest o ok 5k droższy.

Czy ktoś z kolegów z większym doświadczeniem i lepszym okiem, mógłby mnie upewnić, że z tą ofertą i sklepem jest wszystko OK?

Pozdrawiam,

W dniu 14.08.2020 o 12:32, ogloc napisał:

Cześć,

Postanowiłem sobie sprawić w końcu automat z prawdziwego zdarzenia i zainteresował mnie model Tag Heuera Carrera Calibre 16.

Znalazłem na Chrono taką oto ofertę: https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-16-chronograph--id15539768.htm

Wygląda dość sensownie, zegarek nowy, wysyłka z Czech, papiery są. Nie mam żadnego doświadczenia z Chrono24, zastanawia mnie trochę fakt, że w Polsce zegarek jest o ok 5k droższy.

Czy ktoś z kolegów z większym doświadczeniem i lepszym okiem, mógłby mnie upewnić, że z tą ofertą i sklepem jest wszystko OK?

Pozdrawiam,

TAG to jedna z bardziej przeszacowanych cenowo marek, więc taka różnica w cenie nie powinna dziwić. Generalnie nie ma problemu żeby znaleźć cenę niższą o 30% niż w Polsce, a zdarzają się referencje gdzie różnica dochodzi nawet do 40% - mówię oczywiście o nowych egzemplarzach z gwarancją. W tym ogłoszeniu nie napisali nic o gwarancji, napisz do nich pytanie w tej sprawie. 

1 godzinę temu, Michal_Gdy napisał:

TAG to jedna z bardziej przeszacowanych cenowo marek, więc taka różnica w cenie nie powinna dziwić. Generalnie nie ma problemu żeby znaleźć cenę niższą o 30% niż w Polsce, a zdarzają się referencje gdzie różnica dochodzi nawet do 40% - mówię oczywiście o nowych egzemplarzach z gwarancją. W tym ogłoszeniu nie napisali nic o gwarancji, napisz do nich pytanie w tej sprawie. 

Hej, dzięki wielkie - napiszę!

W dniu 19.08.2020 o 07:31, Michal_Gdy napisał:

To nie jest kwestia przesacowania wartości, a marzy polskich dystrybutorów. Wiele razy widziałem w salonach Kruka (zwłaszcza w Galerii Łódzki) przecenione Tagi o 50%. Do dziś pamiętam Taga Carrere na Calibre 36, na bransolecie za niecałe 15 tys. Gdzie takiej ceny na używkach się nie trafia. Polscy dystrybutorzy zawyżają cenę, a że Tagi nie są tak popularne jak Omegi, to i często zdarzają się przeceny lub okazję, zarówno w PL, jak i poza granicami.